Türk Hava Yolları Rovaniemi |AvantajliSeyahat.com

Sen gitmek iste yeter... Dilediğin yere en ucuz uçak bileti Avantajliseyahat.com'da!

Türk Hava Yolları Rovaniemi

Türk Hava Yolları Rovaniemi
07 Aralık 2019

  • Türk Hava Yolları ( THY )  Yeni Rotası Rovaniemi!

Türk Hava Yolları (THY) Dünya havayolu sektörü önde gelen firmalarından olan Türk hava yolları önemli bir noktaya destinasyon açtı Finlandiya’nın Rovaniemi kentine yeni uçuş noktası oluşturan Türk Hava Yolları (THY) tarifeli uçuşlara başladı. 348 uçağı bulunan thy yeni rotasına hafta da 3 kez uçuş gerçekleştirecek. Salı,Perşembe ve Pazar günleri olmak üzere karşılıklı seferlerine başladı. Türk Hava Yolları (THY) Rovaniemi ile uçuş ağını 317 şehre ulaştırdı gün geçtikçe ülkemizi gururlandıran thy bu rotası ile yenilenerek kendini gün geçtikçe geliştirmekte.1988 yılında ilk olarak Finlandiya’nın Helsinki kentine uçuş gerçekleştirmişti Türk Hava Yolları bugün Dünya’nın en çok ülkesine uçan hava yolu şirketi konumunu yeni rotası ile bir kez daha yeniledi.

Rovaniemi Kuzey Kutupları Çizgisinde Yer Alan Bir Şehir!

Rovaniemi Türk Hava Yolları için kış turizminin canlandığı noktalardan olmasından dolayı türk hava yolları için ayrıca bir öneme sahip kuzey ışıklarının en iyi izlenebildiği noktalardan olan Rovaniemi Türk Hava Yolları’nın uçması ile beraber daha da canlanacak popüler kış destinasyonlarından olan Rovaniemi Avrupa Birliği üyeleri’nin dışında olması ile Türk hava yollarını ayrıca özel bir noktaya getiriyor bu güzergahta bir ilke daha imza atan Türk Hava Yolları seferlerine Business sınıfı’da ekledi ayrıca 126 ülkede 317 şehre sağladığı bağlantı uçuşları ile de buraya aktarmalı uçuş seferi ile ulaşımı sağlayacak.
Kuzey kutup çizgisinde yer alan Rovaniemi kuzey ışıklarını en iyi izlendiği nokta bu sebeple kış aylarında kış turizminin canlanma noktası bir çok yabancı misafiri ağırlayan bu nokta özellikle Türkiye’den gelecek misafirlerini bekliyor. Buzdan otelleri ve Doğa havası ile Rovaniemiyi artık gezilecek yerler listenize bu sayede eklemiş olacaksınız.
 
Türk Hava Yolları Uçak Bileti ve Rovaniemi Uçak Bileti satın almak için  avantajlıseyahat.com üzerinden uçak bileti satın alabilirsiniz en uygun uçak bileti ve ucuz uçak bileti satın almak için 7 gün 24 saat Kredi kartınız ile 0 (850) 303 82 80 ve 0 (212) 909 96 12 Müşteri Hizmetlerini arayarak sizde avantajlı seyahat ve avantajlı uçak bileti satın alabilirsiniz. Yurt içi uçak bileti ve yurt dışı uçak bileti kampanyalarından haberdar olmak için web adresimizi takip etmeyi unutmayın.