Avantajlı Seyahat ile daha Özgürsün
Dönüş Ekle
Yetişkin   (18 ve üstü)
Çocuk   (2 - 11)
Bebek   (2 ve altı)

Yolcu Sayısı 9'dan Fazla Olamaz!

Adıyaman Gezilecek Yerler

Adıyaman'da Gezilecek Yerler!


Cendere Köprüsü;

Adıyaman’ın Cendere Çayının üzerinde bulunan bu köprü 120 metre uzunluğunda olup günümüzde hala kullanılmaktadır.Bu köprü Adıyamanın en büyük ilçesi olan Kahta ve Sincik ilçerini birleştirmektedir.Bu köprü  hala kullanılan eski köprülerden biri olarak kabul görmektedir.

 

Adıyaman Müzesi;

Adıyamanda bulunan bu müze 22,000 eserin segilendiği dev bir müzedir.1978 yılında müze çalışmaları başlamış ve 1982 yılında modern binasına taşınmıştır.Bu müze Adıyaman’ın Atatürk Bulvarı üzerinde bulunup her yıl dünyanın birçok yerinden turiste ev sahipliği yapmaktadır.


Perre Antik Kenti;

Daha çok Pirin Antik Kenti olarak bilinir ve şehir merkezine kolay ulaşım sağlanmaktadır.Pirin Antik Kent Kommagene ülkesinin en büyük şehirlerinden biri olarak tarihe geçmektedir.Adıymanın en çok ziyaret edilen bölgelerinden biri olan Pirin Antik Kentine en uygun uçak biletlerini www.avantajliseyehat.com üzerinden satın alabilir veya 0(850) 303 82 80 numaralı Müşteri Hizmetlerini 7 gün 24 saat arayarak ucuz uçak bileti satın alabilirsiniz.

 


Nemrut Dağı

Nemrut Dağı’nın özelikleri ve hikayesi ne kadar anlatılırsa az kalır. Adıyaman ziyaretlerinizde gezmeden dönmemeniz gereken bir yer varsa o da Nemrut Dağı’dır. Dünya üzerinde eşi benzeri olmayan heykeller tarih bakımından çok önemlidir. Çok önemli medeniyetlerden biri olan Kommagene Krallığı bu dağda çok önemli eserler bırakmıştır. Kommagene Krallığı öncesinde ise Persler ve Yunanlılar bu bölgede hakimiyet kurmuştur.

Kral I. Antiochos emri ile yapılan bu heykeller Nemrut Dağı’nın doğu cephesinde bulunur. Nemrut Dağı mükemmel bir güneşin doğuşu ve batışı manzarasına sahiptir. Buraya gelen turistler hem heykelleri görmek hem de güneşim bu muhteşem görüntüsünü izlemek için dağı sürekli olarak ziyaret etmektedir. Hala çözülemeyen şifreler ile dolu olan bu dağın tepesini kesinlikle ziyaret etmeniz gerekir. Aynı zamanda Nemrut Dağı Adıyaman’ın bir simgesi haline gelmiştir.


Adıyaman Ulu Camii

Adıyaman Ulu Camii Dulkadiroğulları Beyliği döneminde inşa edilmiştir. İnşa edildikten sonra birçok defa onarım gören cami Adıyaman’ın merkezinde bulunmaktadır. Camide bulunan kitabeye göre cami 1863 yılında restore edilmiştir. Aynı zamanda 1902 yılında tekrar restore edilmiştir. Mükemmel bir tarihi dokuya sahip olan cami eşsiz güzelliktedir. Adıyaman ziyaretlerinizde görmeniz gereken yerlerden biridir.

Adıyaman Hakkında Kısa

                                                                     ADIYAMAN

Adıyaman,Adıyaman ilinin merkez ilçesi olup aynı ilçedeki şehirdir. Atatürk Barajı Gölü Tut ve Besni ilçeleri ile ziyaret edenleri hayran bırakmaktadır. Birçok güzelliği içinde bulunduran mükemmel şehrimiz Adıyamana en uygun uçak biletlerini www.avantajliseyahat.com üzerinden satın alabilir ve  0 (850) 303 82 80 numaralı Müşteri Hizmetlerini 7 gün 24 saat arayarak ucuz uçak biletinizi satın alabilirsiniz. 

Adıyaman Uçak Bileti

Adıyaman Uçak Bileti

Medeniyetler şehri olan Adıyaman geçmişte on altı farklı medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Tarihi doku bakımından eşsiz bir değere sahip olan şehrin tarihi eserleri dünyaca ünlüdür. Tarih severlerin her zaman uğran noktalarından biri olan Adıyaman yıl içerisinde sıklıkla turist ağırlar. Adıyaman tarihi açıdan sahip olduğu bu değeri mutfağına da taşımıştır. Yıllardır gelen gelenekler ile elde ettiği değerler ile mükemmel bir mutfak lezzetine sahiptir. Adıyaman uçak bileti alarak geleceğiniz şehirde hem gezilecek yerler hem de mutfağı ile mükemmel vakit geçirebilirsiniz.Adıyaman Uçak Bileti İçin dilerseniz www.avantajliseyahat.com üzerinden uçak bileti alabilir isterseniz 0 850 303 82 80 Müsteri Hizmetlerini arayarak uçak bileti satın alabilirsiniz.Ucuz Uçak Bileti ve Avantajlı Seyahatin Adresi!


Adıyaman Ucuz Uçak Bileti

Uçak bileti alırken dikkat edilmesi gerekenler uçak bileti alırken avantajliseyahat.com üzreinden aldığınız biletlerin iade değişim ve iade haklarını kontrol etmeniz gerekir uçak bileti alırken harf hatası yapmamaya dikkat etmelisiniz hava yolları genel olarak harf hatasında uçuşunuz esnasında sizlere problemler çıkartabilir bu yüzden nüfus cüzdanınız da yazan isim ile biletinizin aynı olması gerekir ucuz uçak bileti alırken sitemiz üzerinde bulunan arama motorundan Adıyaman ucuz uçak bileti seçebilirsiniz
Adıyaman'a Uçuş yapan firmalar

Adıyaman Thy uçak bileti

Adıyaman türk hava yolları uçak bileti

Adıyaman Pegasus hava yolları

Adıyaman Flypegasus uçak bileti

Adıyaman Pegasus ucuz uçak bileti

Adıyaman Sunexpress Hava Yolları

Adıyaman Sunexpress uçak bileti

Adıyaman Anadolujet uçak bileti 

Adıyaman Anadolujet ucuz uçak bileti

Adıyaman Onur hava yolları uçak bileti

Adıyaman Onur Air ucuz uçak bileti

Adıyaman Atlasglobal uçak bileti

Adıyaman Atlasjet uçak bileti

Adıyaman en uygun uçak bileti

Adıyaman Yurt içi uçak bileti

Adıyaman Yurt dışı uçak bileti

Adıyaman'a Ulaşım

Adıyaman’a Ulaşım

Adıyaman’a ulaşım sağlamak için farklı seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Karayolu ile 5 farklı yol seçeneğinden şehre ulaşım mümkündür. Otobüs seferlerini tercih edebileceğiniz gibi tren veya feribot seferlerini de tercih edebilirsiniz. Adıyaman en uygun uçak bileti seçeneklerinden yararlanarak hızlı bir şekilde şehre ulaşmanız mümkün.

Adıyaman uçak bileti almak için www.avantajliseyahat.com adresini tercih edebilir 0 850 303 82 80 numaralı müşteri hizmetleri numarası ile iletişime geçerek bütün bilet işlemlerinizin sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlayabilirsiniz. Güvenli ödeme ve hızlı işlem sayesinde kolay bir şekilde biletinizi alabilirsiniz.