Uçak Bileti Bul
Avantajlı Seyahat ile daha Özgürsün

Aeroflot Hava Yolları - Aeroflot Uçak Bileti - AvantajliSeyahat.com

Dönüş Ekle
Yetişkin   (18 ve üstü)
Çocuk   (2 - 11)
Bebek   (2 ve altı)

Yolcu Sayısı 9'dan Fazla Olamaz!

GENEL MERKEZİ
KURULUŞ TARİHİ
UÇTUĞU NOKTA SAYISI 52
UÇTUĞU ÜLKE SAYISI 137
TOPLAM UÇAK SAYISI 214

Aeroflot

1923 yılında sivil havacılık sektörüne giriş yapan Aeroflot Rusya hava yolları, Rusya’nın en eski ve fazla tercih edilen hava yolu firmalarının başında yer alır. Ofisin merkezi Rusya’nın başkenti Moskova’da olan Sheremetyevo Havalimanı’nda olduğu Aeroflot Rusya hava yolları 1989 yılında Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği’ne üye olarak katılım sağlar.

51 ülke ve 137 varış yerleriyle geniş uçuş ağı olan Aeroflot bir yılda 25 milyon kişiye taşımacılık hizmeti sağlayarak bir önceki yıla oranla %14’lük artış sağlamıştır. Havacılık sektöründe önemli bir nokta da olan Sky Team’ın üyesi olan Aeroflot hava yolları dünya çapındaki büyük hava yolu firmaları ile aynı çatıdadır. Aeroflot hava yolları acil durum operasyon merkezi’nin kuruluşunu gerçekleştirerek güvenli uçuş hizmetinin kapılarını açar.

Aeroflot geniş filosunda;

32 adet Sukhoi Superjet100,

73 adet Airbus A320,

38 adet Airbus A321,

22 adet Airbus A330,

33 adet Boeing 737-800 NG,

16 adet Boeing 777-300 ER

Bulunmaktadır. Toplamda 214 uçağın yer aldığı filosunda Rusya Federasyonunda 41 noktaya iç hat uçuşu gerçekleşir. Yurt dışına uçuşlar ise 137 noktaya ulaşır.

Aeroflot Hava Yolları

Rusya’nın en fazla uçuş gerçekleştiren hava yolları arasında olan Aeroflot hava yolları uygun fiyatların yanı sıra ekonomik ve rahat bir seyahat vermeyi amaçlamasının dışında belirli kampanyalarla da yolcularına uygun uçak bileti sunar. Avantajlı seyahat Aeroflot uçak bileti sorgulaması ile bilet görüntülemesi yapılır ya da satın alınabilir. Aeroflot uçak bileti satın alımı için 7/24 Aeroflot uçak bileti iletişim hattını 0850 303 82 80 çağrı merkezini arayarak da gerçekleşir.

Aeroflot Uçak Bilet

Rus havayolu Aeroflot Rusya’ya uçabilmek için en uygun seçenekleri sunmaktadır. Aeroflot uçak bileti almak için bilgisayar ve internet bağlantısı yeterlidir. Aramalarda en uygun Aeroflot uçak bilet sorgulaması en iyi neticeleri kullanıcıların önüne getirir. Yolcuların birçoğu tercih ettikleri online bilet satın alımında, Rusya seyahatlerine yönelik uygun olan uçak biletleri aratıldığında ilk üç seçenekte uçak bileti bulunur.

Rusya’da geniş bir uçuş ağı olan Aeroflot hava yolları uçuşlarına, internetten rahatlıkla ulaşılır. Rahatça ulaşılan biletler için kullanıcılar rahatlıkla alımlarını gerçekleştirmektedir. İnternette olan bir çok online satış sitesinden fiyat karşılaştırma fırsatı da bulan kullanıcılar, Rus şehirleri arasında aktarma fırsatlarına da pratik şekilde erişebilir. Aeroflot havayolları yolcu sınıflarını Ekonomi, Comfort ve Business sınıf olmak üzere üç farklı seçenektedir. Ekonomi sınıfı yolcuları için 15 farklı yemek, bireysel olarak eğlence sistemi ve yastık yer alır.

Comfort sınıfında da geniş ve rahat yolcu koltukları, bireysel yastık, battaniye, uyku maskesi ve eğlence sistemi yer alır.

Business sınıf yolcuları uçuş sırasında üst seviye rahat yolcu koltukları, kişisel seyahat malzemeleri, eğlence sistemi, rahat yastık, uyku maskesi ve terliklerin dışında farklı yemeklerin çeşitlerinin yer aldığı zengin menü bulunur. Kayıtlı bagaj limitleri ve sayısı seçilen rezervasyon sınıfına değişiklik gösterir. Business sınıfta bilete dâhil bagaj, iki adet, her biri 32 kg kadar, el bagajı sınırlamaları da yolcu sınıfına göre farklılık gösterir. Business sınıf bir adet 15 kg, Comfort sınıf ve ekonomi sınıfı için de 10 kg’a kadar müsaade edilir.

Aeroflot Jet Bilet Sorgulama

Aeroflot uçak bileti sorgulama da Avantajlı seyahat web adresinde olan akıllı bilet arama motorundan Aeroflot uçak bileti sorgulaması yapılır ya da 0850 303 82 80 uçak bileti iletişim numarasını kullanarak bilet sorgulama da bulunmaktadır. Aeroflot uçak bileti ve bütün hava yolları uçak bileti sorgulamasında bulunup en uygun ve ucuz uçak bileti satın alımı yapılmaktadır. Aeroflot uçak bileti sisteminden satın alan yolcuların değişiklik ve iade de direk olarak bizi arayarak işlemin gerçekleştirilmesi gerekir. Aeroflot uçak bileti fiyatları günlük ya da uçuş doluluk oranına göre değişim gösterir.

Aeroflot Check-in İşlemi

Aeroflot havayolu ile gerçekleştirilecek uçuşlarda, Aeroflot check-in işlemlerini havalimanlarındaki kontuar ya da kiosklardan uçuştan 2 saat önce havaalanında olmak kaydıyla yapılmaktadır. Havaalanlarında yer alan kiosk cihazları ve yer hizmetleri görevlileri check-in işlemlerini hızlı ve problemsiz olarak sonlandırılmasını sağlayacaktır. Online check-in işlemini ev ya da ofislerinizdeki bilgisayarlardan ulaşılabilecek Aeroflot kurumsal web sayfasından da kolayca yapılabilir.

Biniş kartı bastırıldığında doğrudan çıkış yapılacak kapıya gidebilirsiniz. Mobil check-in işlemleri için yine Aeroflot web sitesini ziyaret etmek gerekir.  Check-in işlemi tamamlandıktan sonra akıllı telefona gelecek olan uçuş bilgileri ile uçuşunuz rahatlıkla gerçekleştirilebilir. Online check-in işlemi uçuş saatinden 24 saat önce gerçekleşir.  Bu servis uçuş saatinden 45 dakika öncesine kadar yapılabilir.

Aeroflot Evcil Hayvan Taşıma Kuralları

Evcil hayvanı ile uçmak isteyenler, bilet alma esnasında ya da uçuşlarından en geç 36 saat öncesinde, hava yolu firmasını araması gerekir.. Bunun için şirkete evcil hayvanın sayısı ve refakatçi olup olmadığı konusunda da bilgi verilmesi şarttır. Aeroflot havayolları kedileri, köpekleri ve kuşları bagaj olarak kabul edilir. Bazı özel türleri evcilleştirildikleri takdirde taşınmasını kabul eden şirket; hayvanın kafesi ile 8 kg’ı aşmaması durumunda kabinde taşınabilmesini kabul etmektedir. Bunun için hayvanın belgelerinin de check-in esnasında verilmesi gereklidir. 12 yaşından küçük yolcular ve engelli yolcuların yanında refakatçi olarak bulunan hayvanlar ücretsiz taşınmaktadır.

Aeroflot Yiyecek ve İçecek İkramı         
Ekonomi sınıfı uçan yolcular için ücretsiz iki çeşidi sıcak, iki çeşidi de soğuk olarak dört ayrı menü servisi yapılmaktadır. Menüler aylık olarak farklılık göstermektedir. Uçuş zamanına göre menüler değişiklik gösterebilir, menülere web sitesinden bakabilirsiniz. Tüm yolculuk boyunca su ve meyve suyu gibi içeceklere sınırsız ulaşılmaktadır. Uçuş saatinden 36 saat öncesine kadar, özel sağlık şartlarına uygun ya da dini inanç gereği arzu edilen yemeklerin siparişi verilebilmektedir.
VIP veya Premier sınıf uçuşlarında özel olarak sunulan lezzetli menüleri seçmek için uçuştan önce Aeroflot sitesinin ilgili bölümü mutlaka ziyaret edilmelidir. Uçuşun keyifli ve rahat geçmesini sağlamak için farklı dillerde basılan dünyanın önde gelen gazetelerine Aeroflot havayolları uçuşlarda ulaşmanız mümkündür.

Aeroflot Uçak Bileti Avantajlı Seyahat’te

Aeroflot uçak bileti ve Aeroflot havayolları uçuşuna dair bütün hizmetleri avantajlı seyahat web adresinden online uçak bileti satın alarak ya da rezervasyon oluşturarak sağlanır. Akıllı uçak bileti arama motoru ile Aeroflot uçak bileti sorgulama işlemi dışında ekstra bagaj hakkı veya değişiklik gibi hizmetlerden faydalanılır.

Aeroflot mobil uçak bileti satın alımlarında gerçekleştikten sonra size SMS ve Mail iletilmektedir. Aeroflot uçak bileti kampanyalarından haberdar olabilmek için sitede yer alan üye ol bölümünden üyelik işlemlerini gerçekleştirerek yılın belirli zamanlarında yapılan ya da bütün hava yolları ucuz uçak bileti kampanyalarından haberdar olabilirsiniz. Aeroflot uçak bileti satın alımı için 0850 303 82 80 Aeroflot iletişim hattını arayarak bize ulaşabilirsiniz.

Aeroflot Mobil Uygulaması

Aeroflot mobil işlemlerinde uçak biletini hızlı bir şekilde almak için avantajlı seyahat mobil uygulamasını indirerek bilet satın alınabilmektedir. Aeroflot mobil uygulaması ve check-in işlemlerini kısa zamanda yapabilmek için App store ya da Google play’den uçak bileti uygulamasını indirerek Aeroflot uçak bileti satın alımı yapabilirsiniz. Avantajlı seyahat 1550 havayolu firmasını tek bir sistemde size sunar. Kampanyalar ve akıllı bilet arama motoru ile anında biletler bulunur.

Aeroflot Havayolları Hangi Ülke ve Şehirlere Uçuş Seferi Düzenlemektedir?

Aeroflot Havayolları bölge ve konum itibari ile Rusya Havayolları bünyesinde hizmet vermektedir. Başta Moskova olmak üzere birçok noktaya direk ve aktarmalı olarak uçuş gerçekleştirmektedir. Merkezi Sheremetyevo Havalimanında bulunmaktadır. Toplam 167 noktaya direk ve aktarmalı seferler düzenleyen Aeroflot Havayolları İstanbul merkezi ise “İstanbul Yeni Havalimanı“ içerisinde yer almaktadır.

Aeroflot Havayolları uçuş yaptığı ülkeler, Rusya başta olmak üzere Türkiye, Asya, Avrupa ve Ortadoğu gibi pek çok noktaya hizmet vermektedir.

Aeroflot Hava Yolları Türkiye

Aeroflot Türkiye iletişim veya Aeroflot Türkiye telefonu olarak 7 gün 24 saat 0 850 303 82 80 numaralı telefondan bizlere ulaşım sağlayabilir veya Rusya uçak bileti rezervasyon işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Aeroflot Airlines Türkiye iletişim - Aeroflot Türkiye Ofisi: 0 850 303 82 80 – 0 212 909 96 12

Aeroflot Hava Yolları iletişim ve Aeroflot Hava Yolları telefon iletişim adresleri 0 850 303 82 80 ve 0 212 909 96 12 çağrı merkezi arayarak işlemlerinizi hızlıca tamamlayabilirsiniz.

Aeroflot İstanbul Havalimanı ofis telefon numarası ve Aeroflot İstanbul Havalimanı ofis numarası 0 850 303 82 80 – 0 212 909 96 12 olarak hızlıca rezervasyon yapın.

Aeroflot müşteri hizmetleri ve Aeroflot müşteri hizmetleri numarası 0 850 303 82 80 – 0 212 909 96 12 hattını arayarak Rusya Hava Yolları uçak bileti satın alın.

Aeroflot Hava Yolları İstanbul Şubesi İletişim: 0 850 303 82 80 – 0 212 909 96 12 online uçak bileti satış ofisi.

Aeroflot Istanbul havalimanı ofis işlemleri için havalimanına gitmenize gerek kalmadan online olarak web adresimiz üzerinden veya telefon ile hızlıca işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Aeroflot uçak bileti satın alma ve bagaj ekletme taleplerinizi direk olarak çağrı merkezimizden sağlayabilirsiniz.