Uçak Bileti Bul
Avantajlı Seyahat ile daha Özgürsün

AnadoluJet Havayolları - Anadolujet Uçak Bileti - AvantajliSeyahat.com

Dönüş Ekle
Yetişkin   (18 ve üstü)
Çocuk   (2 - 11)
Bebek   (2 ve altı)

Yolcu Sayısı 9'dan Fazla Olamaz!

GENEL MERKEZİ
KURULUŞ TARİHİ 23 Nisan 2008
UÇTUĞU NOKTA SAYISI 21
UÇTUĞU ÜLKE SAYISI 67
TOPLAM UÇAK SAYISI 37

Anadolujet

Anadolujet, 2008 yılında Geniş kitlelerin uçak bileti ve havayolları adına en kolay ulaşımı sağlaması amacı ile kurulmuştur. Türk Hava Yollarının iştirakleri sonucu geliştirilebilir yeni bir iş modeli çerçevesinde “uçmayan kalmasın” sloganı ile tüm halk kitlelerine hitap etmesi amacı ile hizmet vermeyi esas almaktadır.

Anadolujet uçak bileti modelini geliştirmeyi ve farklılık oluşturmayı amaçlayarak THY uçak bileti maliyetlerine göre daha sade ve daha ekonomik bilet satışını yolcularına sunmaktadır. İlave ve ek seferler ile Anadolu’yu dünyaya bağlama adı altında büyük bir lansmanı ile uçuş hayatına adım atmıştır. Günümüz de iç hat uçuşlarının en yoğun yaşandığı Sabiha Gökçen Havalimanından birçok şehrimize direk uçuş gerçekleştirmektedir.

Anadolu jet hava yolları kurulduğu gün itibari ile 73 milyon ve üzeri iç hat yolcusu taşıyarak sektörün en fazla yolcu uçuş ağına ev sahipliği yapmıştır.

Anadolujet Hava Yolları

Türkiye’nin iç hatlarda en fazla uçuş gerçekleştiren havayolları arasında gösterilen Anadolujet hava yolları düşük fiyatların yanı sıra ekonomik ve konforlu bir seyahat vermeyi amaçlaması ile dönemsel olarak kampanyalar oluşturarak yolcularına ucuz uçak bileti sunmaktadır. Avantajlı seyahat Anadolujet uçak bileti sorgulaması ile tüm havayolları uçak bileti karşılaştırması yaparken Anadolujet bilet satın alabilirsiniz. Anadolujet uçak bileti işlemlerinizi hızlandırarak yurt dışı ve yurt içi uçak bileti rezervasyon seçeneklerini tamamlayın.

Anadolujet uçak bileti iptal, iade ve değişiklik işlemleri yine uçuş rezervasyon süreniz öncesinde sağlanmaktadır. Biletleme işlem sınıfına göre iade ve değişim ücretleri geçerli havayollari sınıfına göre yapılmaktadır. Esnek ve Business sınıfı uçak bileti değişimlerinde yine aynı sınıftan oluşan bilet rezervasyonunuzu ücretsiz olarak sağlayabilir veya iade talebinde bulunabilirsiniz.

Anadolujet Uçak Bileti

Anadolujet havayolları en uygun uçak biletinin yanı sıra kampanyaları ile sizlerin düşük fiyatlı business uçak bileti veya farklı olarak ekonomik uçak bileti almanızı sağlıyor. Anadolujet uçak bileti sorgulamasında ekranlarda bulunan uçuş seçimi ile kolaylıkla dilediğiniz uçuş seçeneklerinden faydalanarak Anadolujet uçak bileti almanız mümkün.

Anadolujet uçak bileti sınıfları: Standart, Extrajet ve Konforjet olarak sınıflandırılmaktadır. Uçak bileti satın alımlarında valiz kg sınıfı ve mil puan değişiklik göstermek. Seçilen uçuş durumuna bağlı olarak promosyon uçak bileti, ekonomik uçak bileti veya business uçak bileti olarak satışa sunulmaktadır. Bu tercihler tamamen yolcuların uçuş seçim sınıfına göre değişiklik göstermektedir.

Standart Sınıf: 15 kg bagaj hakkı, 8 kg el bağajı hakkı ve ödenen ücret miktarında mil hakkı sağlamaktadır.

Extrajet Sınıf: 20 kg bagaj hakkı, 8 kg el bagajı hakkı ve ödenen ücret miktarına göre mil puan hakkı

Konforjet Sınıfı: 25 kg bagaj hakkı, 8 kg el bagajı hakkı ve ödenen ücret miktarına göre mil puan hakkı

Anadolujet Hava Yolları Yurt Dışı Uçtuğu Ülkeler

Uçmayan Kalmasın sloganı ile Anadolujet hava yolları yurt dışı uçuş noktaları:

Amsterdam, Bahreyn, Bakü, Barselona, Bagdat, Basel, Berlin, Brüksel, Cidde, Dammam, Dubai, Düsseldorf, Erbil, Frankfurt, Hamburg, Hannover, Kuzey Kıbrıs (Ercan), Kopengah, Köln, Kuveyt, Londra, Lyon, Medine, Milano, Münih, Odessa, Paris, Priştine, Riyad, Roma, Saraybosna, Şarjah, Stutgart, Tahran, Tel Aviv, Tiflis, Urumiye, Viyana, Zürih 

Anadolujet Hava Yolları Yurt İçinde Uçuş Yaptığı Bölgeler

Anadolujet hava yolları yurt içinde uçuş yaptığı noktalar:

Adana, Adıyaman, Ağrı, Ankara, Antalya, Batman, Bodrum, Bingöl, Bursa, Dalaman, Denizli, Diyarbakır, Balıkesir (Edremit), Elazığ, Erzincan, Erzurum, Gaziantep, Hatay, Hakkari, Iğdır, İstanbul, İzmir, Kars, Kayseri, Kahramanmaraş, Konya, Malatya, Mardin, Muş, Nevşehir, Ordu-Giresun, Samsun, Sivas, Şanlıurfa, Şırnak, Trabzon, Van

Anadolu Jet Bilet Sorgulama

Anadolu Jet bilet sorgulama işlemlerinizi Avantajli Seyahat web adresimizde bulunan akıllı bilet arama motorundan Anadolujet uçak bilet sorgulaması yapabilir veya 0 850 303 82 80 uçak bileti iletişim numaramızı kullanarak bilet sorgulamasında bulunabilirsiniz. Anadolujet uçak bileti ve Türk hava yolları uçak bileti olmak üzere tüm hava yolları uçak bileti sorgulamasında bulunarak en uygun ve ucuz uçak bileti satın alımı yapabilirsiniz. Anadolujet uçak bileti sistemlerimiz üzerinden satın alan yolcularımızın değişiklik ve iade için direk olarak bizleri arayarak bu işlemi gerçekleştirmeleri gerekir.

Anadolujet uçak bileti fiyatları günlük veya uçuş doluluk oranına göre değişim gösterebilir. Uçak biletleri genel itibari ile sürekli olarak satışa sunuldukları için sabit bir fiyattan belirlenememektedir.

Anadolujet bilet işlemlerinizde online olarak uçak bileti satın almak için Anadolujet müşteri hizmetleri veya Anadolujet hava yolları iletişim numarası olarak 0 850 303 82 80 yada 0 212 909 96 12 çağrı merkezimizi arayarak biletleme yapabilirsiniz.

Anadolujet Yurt Dışı Uçak Bileti

Anadolujet 29 mart 2020 itibari ile yurt dışı uçuş seferlerine başlamıştır! Anadolujet yurt dışı uçak bileti ekonomik ve daha düşük maliyetlerde tutularak yolcularına kaliteli hizmet anlayışı esası ile hizmet vermektedir. Avrupa’nın ve Ortadoğu’nun birçok ülkesine direk uçuşlar gerçekleştirmesinin yanı sıra Türk hava yolları ile de ortak uçuşlar düzenleyerek en uygun uçuş fırsatlarını yolcularına sunmaktadır. Anadolujet uçuş ağı sürekli olarak yeni ve güncel destinasyonları ile birçok ülkeye sefer gerçekleştirmektedir.

İstanbul ve Ankara’dan direk seferler ile Avrupa’nın birçok ülkesine direk ve aktarmalı uçak bileti hizmeti sunan Anadolujet havayolları ayrıca Ortadoğu’da bulunan birçok ülkeye de yurt dışı temsilciliği vermektedir.

Anadolujet Check-in İşlemi

Anadolujet Check-in işlemlerinizi uçak bileti satın aldıktan sonra online olarak yapabilirsiniz. Ücretsiz check-in yapmak isteyen yolcularımızın uçuş süresine 24 saat kala check-in işlemi yapmaları gerekir. Pnr veya bilet rezervayon numaranızı check-in işlem bölümüne yazarak uçuş durumunu görüntüleyebilir ve koltuk seçimi yapabilirsiniz. Koltuk seçiminizde sistemin sizler için belirlediği koltuk düzenini değiştirmeniz durumunda koltuk ücret farkı yansıtılabilir. Ücretsiz olarak check-in işleminde bulunmak isteyen yolcularımızın alternatif olarak havalimanında kontuar kısmından ücretsiz düzenleme yapmaları mümkün. Mobil biniş kartı oluşan yolcularımızın normal bagajı yok ise direk olarak uçak içerisine geçiş sağlamaları mümkündür.

Kabin içerisinde sıvı ve kesici maddeler alınmamaktadır. 330 ml sıvı kapalı olmak üzere uçak içerisinde bulunan kabin bagajında saklama hakkınız bulunmaktadır. Yanıcı veya kesici maddelerin uçak içerisine alınması yasaktır.

Anadolujet Evcil Hayvan Taşıma Kuralları

Evcil hayvanlarınızı Anadolujet uçuşlarında götürebilirsiniz! Evcil hayvan kartı ve aşı kartı tam olan hayvanlarınızı uçuş prosedür ve giriş yapılacak ülke prosedürüne bağlı olarak değişiklik gösterilebilir. Yasal olarak belirlenen cinsler olmak üzere evcil hayvanlarınızı kabin içinde veya kargo bölümünde bilet eklemesi ile taşımanız mümkün. Anadolu jet uçak bileti satın alma öncesinde çağrı merkezimizi arayarak bilet rezervasyon sonrasında evcil hayvan ekletmesi talebinde bulunmanız gerekir.

Evcil havyan taşıma kurallarına bu çerçeve de dikkat edilmesi gerekir.

Anadolujet uçak bileti satın aldıktan sonra veya öncesinde evcil hayvan eklemesinde bulunabilirsiniz. Uçak bileti satın alım öncesi veya sonrasında hayvan ekleme işlemi kesinlikle belirtilmelidir. Rezervasyonunuzun en geç 6 saat öncesinde 0 850 303 82 80 çağrı merkezimizi arayarak evcil hayvan eklemesinde bulunabilirsiniz.

Yolcu tipi ve uçak sınıfına göre kabin içerisinde veya kargo bölümünde bulunan hayvan taşıma bölümüne evcil hayvanlarınızın taşınması sağlanabilir. Anadolujet evcil hayvan taşıma ücretleri hayvan cinsi ve yaşı, kg gibi durumlara göre belirlenmektedir. Standart olarak her hayvan ve cinsinin kg sınıfına göre farklılıkları mevcuttur.

Anadolujet Yiyecek ve İçecek İkramı

Anadolujet uçak içerisinde yiyecek ve içecek ikramı olarak yolcularına eşsiz lezzet ve sunumlar ile yolculuğunuzun keyifli geçmesini amaçlayarak 2 saat altında yapılan uçuşlarda sandviç, kek ve soğuk ve gazlı içecek ikramlarını yolcularına sunmaktadır.

Anadolujet yurt dışı uçuşlarınızda bilet sınıfınıza göre uçuş menüsü oluşturmaktadır. Business yolcularda farklılık gösteren menüler promosyon ve ekonomik sınıflarında farklılık göstermemektedir.

Anadolujet havayolları yemek seçimleri yolculuk ve sefer saatine göre ikramlarında değişik tatları sizlere sunmaktadır. Türk hava yolları ortak uçuşları ve kendi markası adı altında yapılan uçuşlar tamamen DO&CO kalitesi ile sizlere özel sunum ve ikramları beraberinde getirmektedir.

Anadolujet Uçak Bileti Avantajli Seyahat’te

Anadolujet uçak bileti ve Anadolujet havayolları uçuşlarına dair tüm hizmetleri avantajlı seyahat web adresimizden online uçak bileti satın alarak veya rezervasyon oluşturarak sağlayabilirsiniz. Akıllı uçak bileti arama motorumuz sayesinde Anadolujet uçak bileti sorgulama işlemlerinizin yanı sıra yurt içi ve yurt dışı uçak bileti alabilir veya ekstra bagaj hakkı yada değişiklik gibi hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Anadolujet mobil uçak bileti satın alım işleminiz gerçekleştikten sonra sizlere SMS ve Mail olarak iletilmektedir.

Anadolujet uçak bileti kampanyalarından anında haberdar olmak için sitemizde bulunan üye ol kısmından üyelik işleminizi gerçekleştirerek yılın belirli aylarında yapılan veya tüm hava yolları ucuz uçak bileti kampanyalarından anında haberdar olabilirsiniz. Anadolujet uçak bileti satın almak için dilerseniz 0 850 303 82 80 Anadolujet iletişim hattımızı arayarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Anadolujet Mobil Uygulaması

Anadolujet mobil işlemlerinde uçak biletinizi hızlıca almak için avantajliseyahat mobil uygulamamızı indirerek bilet satın alabilirsiniz. Anadolujet mobil uygulaması ve check-in işlemlerinizi kısa sürede yapmak için app store veya Google play’den uçak bileti uygulamamızı indirerek Anadolujet uçak bileti satın alabilirsiniz. Avantajlı seyahat 1550 havayolu şirketini tek sistemde sizlere sunuyor birçok kampanya ve akıllı bilet arama motoru ile anında biletleme de bulunabilirsiniz.

Anadolujet Bilet Satış Ofisi

Anadolujet bilet satış ofisi ve Anadolu jet bilet ofisi olarak 7 gün 24 saat kesintisiz olarak biletleme işlemi sağlayabilirsiniz. Tüm Havayolları bilet işlemlerinde avantajliseyahat.com kolay bilet işlem seçenekleri ile tüm destinasyon fırsatlarını anında görüntüleyebilir ve işlem yapabilirsiniz. Anadolujet ucuz bilet imkanlarından yararlanmak için 0 850 303 82 80 bilet rezervasyon seçeneklerini kontrol edebilir ve bilgi alabilirsiniz.