Avantajlı Seyahat ile daha Özgürsün
Dönüş Ekle
Yetişkin   (18 ve üstü)
Çocuk   (2 - 11)
Bebek   (2 ve altı)

Yolcu Sayısı 9'dan Fazla Olamaz!

Antalya Gezilecek Yerler

Antalya Gezilecek Yerler;

Ülkemizin turizm sektöründe göz bebeği olan Antalya her yıl yerli ve yabancı turist sayısını arttırarak ülkemizin bir turizm merkezi olmasında büyük bir pay sahibidir. 1988 yılında hizmete vermeye başlayan Antalya Havalimanı Şehre 13 dakikalık bir uzaklıktadır ve tatile gelen turistleri bu konuda çok rahatlatmaktadır. Bu sene bir rekor kırarak 14 milyondan fazla turist sayısına ulaşmış ve her geçen yıl bu rekoru yukarı çekmektedir. Gezilecek bir çok doğal güzellik alanı olan Antalya’nın çoğu kişinin  sonraki tatildede Antalyayı seçmesinde büyük faydası vardır. Türk Hava Yolları , Thy , Pegasus,FlyPgs OnurAir , Atlas Global ve SunExpress gibi hava yolu firmalarının uçuş seferi yaptığı Antalya en uygun uçak biletini www.avantajliseyahat.com adresimizden ulaşabilir veya 0(850) 303 82 80 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi arayıp en ucuz uçak bileti biletini alabilrsiniz

 

Düden Şelalesi;

Antalya denince akla gelen ilk yer olan ve Antalya’nın turizm açısından ise gözbebeğidir. Antalya şehir merkezine 10 kilometre uzaklıkta olan Düden Şelalesi Düden çayı boyunca iki kola ayrılmıştır ve yüksekliği 10 metre olarak ölçülmüştür. Yukarı Düden Şelalesi 1970 ile 1972 yılları arasında Devlet Su İşleri tarafından piknik ve mesire yeri haline getirilmiştir. Aşağı Düden Şelalesi ise Şehir merkezine 8 kilometre uzaklıkta olup etrafında Gençlik Parkı ve Karpuzkaldıran Askeri Tesisleri Aşağı Düden Şelalesi’nin etrafında bulundurmaktadır. Antalya ziyaretinizde mutlaka Düden Şelalesini ziyaret edin. Antalya uçak bileti satın almak içi n www.avantajliseyahat.com üzerinden uçak bileti alabilirsiniz. Ucuz uçak bileti 0 (850) 303 82 80 müşteri hizmetlerini arayarak size en uygun uçak bileti alabilirsiniz.

 

Aspendos Antik Kenti;

Antalya’da iki küçük tepenin üzerinde bulunan Aspendos Antik Kenti döneminde ticaret ve liman kenti olması özelliğini taşımaktadır. Aspendos Antik Kenti Aşağı Kent ve ve Yukarı Kent olarak ikiye ayrılmaktadır. Aşağı kentinde Tiyatrolar , Hamamlar , su kemerleri , tapıanaklar , stadyum ve nekropoller bulundurmaktadır. Yukarı kentinde ise Agora , Ekserda , Bazilika toplantı yapısı ve Nymphaeum gibi yapıları bulundurmaktadır. Antalya’nın Serik İlçesinin 8 kilometre doğusunda Köprüçayı’nın dağlık bölgesinin düzlüğe çıktı bölgede Milattan Önce 10. Yüzyılda Akalar tarafından kurulmuştur. Antik Kentin en çok bilinen ve ziyaretçi çeken yapısı Tiyatro ise Milattan Sonra 2. Yüzyılda Romalılar tarafından inşa edilmiştir. Antik Tiyatro ayrıca konserler ve etkinlikler için kullanılmaktadır. Tarihi olarak ülkemiz açısından çok büyük bir önem taşıyan Aspendos Antik Kenti Antalya’nın göz bebeği olarak bilinir her yıl ülkemiz ve dünyadan birçok yerli ve yabancı turist ile birlikte birçok Tarih ile ilgilenen insanların tercih ettiği yerdir. Antalya’nın tarihi ve güzelliği  bakımından mükemmel bir önem taşıyan Aspendos Antik Kentine Türk Hava Yolları – Thy , Pegasus ,FlyPgs ,OnurAir , AtlasGlobal , SunExpress gibi havayolu ve seyahat firmalarının en  ucuz uçak biletine sahip olmak için www.avantajliseyahat.com üzerinden veya 0(850) 303 82 80 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi arayarak en ucuz uçak biletine sahip olabilirsiniz.

 

Kaleİçi;

Antalya’nın Muratpaşa ilçesinde bulunan Kaleiçi Deniz manzarası konforlu konaklama alanları ve cafe   restoranalar ve park alanları gibi sosyal aktivitelerinizi çok rahat gerçekleştirebileceğiniz bir bölgedir. Bunun ile birlikte Antalyada en çok turistiğin ziyaret ettiği ve ağırlandığı yerdir. Antalya’nın merkezine yakın olması ile birlikte şehrin turizm sektöründe en büyük kozu olup doğal güzellikleriyle manzaralarına bakan herkesi hayran bırakmaktadır. Dar sokakları ve eski evleriyle tanınan Kaleiçi çoğunlukla limandan yukarı ve dış surların yönünde bulunur. Tarihi dokusu doğal güzelliğiyle Türkiye’de seyahat ve turizm olarak en çok turiste ev sahipliği yapan Antalya Kaleiçi’ne en uygun uçak bileti için www.avantajliseyahat.com üzerinden veya 0(850) 303 82 80 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi 7 gün 24 saat arayarak en ucuz uçak biletine sahip olabilirsiniz.


Manavgat Şelalesi

Antalya’da meşhur olan bir diğer şelale ise Manavgat Şelalesidir. Batı Toroslardan gelen ve Akdeniz’e karışan yer altı sularının beslediği şelale 5 metre yükseklikten akmaktadır. Manavgat Nehrine bağlı olan şelale oldukça çok ziyaretçi çekmektedir. Ayrıca nehirde birçok balık türü bulunduğu gibi çevrede birçok kuş türü de bulunmaktadır. Şelale çevresinde yapılan düzenlemeler ile insanların gezebileceği ve vakit geçirebileceği alanlar inşa edilmiştir.

Side Müzesi

Antalya ziyaretlerinde tarihi eser görmek isteyenlerin ziyaret edebileceği bir yer olan Side Müzesi Manavgat İlçesinde bulunmaktadır. Selçuklu, Roma, Hitit dönemlerine ait çok önemli eserlere ev sahipliği yapmaktadır. Antalya uçak bileti alarak şehri ziyaret ettiğinizde bu müzeyi de ziyaret edebilirsiniz.

Köprülü Kanyon Milli Parkı

1973 yılında milli park olarak ilan edilen bu park Manavgat ilçesinin 63 kilometre uzaklığında bulunmaktadır. Harika bir doğa görüntüsüne sahip olması ve nehir bulunması ile insanların her zaman dikkatini çekmiştir. Doğa yürüyüşü yapmak ve doğa ile birlikte dinlenmek için mükemmeli bir yerdir.

Dim Çayı

Antalya’nın Alanya ilçesinde bulunan Dim Çayı Antalya’nın sıcak havasından biran olsun uzaklaşıp serinlemek isteyenler için birebirdir. Dim Çayı’nı ziyaret edenlerin nemden uzak bir ortamda mükemmel vakit geçirme fırsatı vardır. Aynı zamanda çevrede inşa edilen mesire alanları sayesinde ailece dinlenme imkanları bulunmaktadır. Çayın birikinti bıraktığı yerlerde ise suya girme imkanı vardır.Antalya Hakkında

                                                                 Antalya Hakkında

Akdeniz bölgesinde bulunan Antalya 2.426.356 milyonluk nüfusuyla Türkiye’nin en kalabalık 5.ilidir ve 19 ilçe ve belediyeye sahiptir. Akdenizin batısında yer alan Antalya’nın Güneyinde Akdeniz , batısında Muğla , kuzeyinde Burdur ve Isparta , kuzey doğusunda ise Konya Karaman ve Mersin illeri bulunmaktadır. Türkiye’de en çok turistin uğradığı Antalya şehri özellikle yaz mevsiminde dünyada en çok turiste ev sahipliği yapan şehirlerden biri olarak turizm sektöründe Türkiye’nin ve dünyanın sayılı bölgelerinin en başında gelmektedir. Birçok uygarlığa ev sahipliği Yapan Antalya Likyalılar, Lidyalılar, Pamfilyalılar, Bergamalılar, Romalılar, Bizanslılar, Selçuklu ve Osmanlı hakimiyetinde bulunmuş son olarak günümüzde olduğu gibi Türkiye Cumhuriyet’inin hakimiyetinde bulunmaktadır. Şehir Merkezine ortalama bi yakınlıkta bulunun Antalya Havalimanına başta  İstanbul , Ankara , İzmir gibi birçok şehirden ve dünyadan hergün birçok turiste ev sahpliği yapmaktadır. Antalya en uygun uçak bileti sahip olmak için www.avantajliseyahat.com adresimizden veya 0(850) 303 82 80 numaralı Müşteri Hizmetleri  numaramızı arayabilir ve en ucuz uçak biletine ulaşabilirsiniz.

Antalya Uçak Bileti

Antalya Uçak Bileti

Türkiye’nin tatil dendiğinde akla ilk gelen şehirlerinden biri olan Antalya, doğa güzellikleri, denizi ve tarihsel mirasları ile insanları kendine hayran bırakmaktadır. Günümüzde hem yurtiçinden hem de yurtdışından çok büyük ziyaretçi kitleleri şehri özellikle yaz aylarında ziyaret etmektedir. Yaz aylarında deniz turizmi çok önemli bir ölçüde talep görse de Antalya uçak bileti alarak şehre gelen kişiler şehirdeki tarihi değerleri ve doğa güzelliklerini de görmelidir.Antalya Uçak bileti ucuz uçak bileti için www.avantajliseyahat.com üzerinden en uygun uçak biletini satın alabilir isterseniz 0 850 303 82 80 müsteri hizmetlerimizi 7/24 arayarak uçak biletinizi alabilirsiniz.

Antalya uçak bileti 

Antalya Türk hava yolları

Antalya thy bilet al

Antalya ucuz uçak bileti

Antalya en uygun uçak bileti

Antalya Sunexpress uçak bileti

Antalya Pegasus uçak bileti

Antalya Pegasus Hava Yolları

Antalya Anadolujet uçak bileti

Antalya Onur Hava Yolları

Antalya Onur Air

Antalya Atlasglobal uçak bileti

Antalya Avantajlı uçak bileti

Antalya Avantajlı Seyahat uçak bileti al

Antalya Yurt dışı uçak bileti al

Antalya Yurt içi uçak bileti 

Antalya uçak bileti almanız artık daha kolay avantajlı uçak bileti fırsatları sizleri bekliyor artık bilet bayisi için araştırma yapmanıza gerek yok 7 gün 24 saat ucuz uçak bileti satın almanız mümkün kredi kartınız ile 0 850 303 82 80 çağrı merkezimizi arayarak size en uygun uçak biletini kolayca satın alabilirsiniz avantajlıseyahat.com üzerinde bulunan sorgulama ekranından uçak bileti sorgulayabilir tüm hava yollarını karşılaştırabilirsiniz avantajlı uçak biletinin tek adresi!

Antalya Ulaşım


Antalya Ulaşım;

Karayolu havayolu gibi seyahat yolları bulunan Antalya’ ya en konforlu ve ucuz ulaşım yolu olan havayolu 1998 yılında Antalya Havalimanın açılmasıyla gerçekleşmeye başlamıştır. Çok büyük ve modern bir havalimanı olan Antalya Havalimanı her yıl milyonlarca turistin Antalya’da  ilk  ayak bastığı bölgedir.  Şehir içine 10 – 13 dakikalık bir uzaklıkta olan Antalya Havalimanı toplu taşıma olarakta çok kolay bir ulaşıma sahiptir. Türkiyenin en çok turist çeken bölgesi olan Antalya’ya hergün Thy – Türk Hava Yolları , SunExpress , AtlasGlobal , OnurAir , AnadoluJet gibi havayolu ve seyahat firmaları hergün birçok uçak seferi düzenlemektedir. Sizde bu mükmemmel şehir olan Antalya’ya en uygun uçak biletini almak isterseniz www.avantajliseyahat.com adresimizden alabilir veya 0(850) 303 82 80 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak en ucuz uçak biletine sahip olup doya doya tatilin keyfini çıkarabilirsiniz.  En uygun uçak biletinin tek adresi www.avantajliseyahat.com 

  


Antalya’ya Ulaşım

Antalya’ya ulaşım sağlamak için farklı seçenekleri kullanabilirsiniz. Otobüs ile ulaşım sağlayacak olan kişiler Türkiye’nin her yerinden otobüs seferi ile ulaşım sağlayabilir. Özellikle yaz sezonunda otobüs seferlerinde hızlı bir artış olmaktadır. Karayolu haricinde ise havayolu ile ulaşım sağlamak mümkün. Antalya uçak bileti alarak birçok şehirden direk uçuşlardan yararlanabilirsiniz. En uygun Antalya uçak bileti almak içinse  www.avantajliseyahat.com web adresini kullanabilirsiniz. Hızlı bir şekilde bilet sorgulatabileceğiniz gibi biletlerinizi güvenli ödeme yöntemleri ile satın alabilirsiniz. Bilet ve diğer hizmetler ile ilgili bütün sorularınız 0 850 303 82 80 numaralı müşteri hizmetlerine yöneltebilirsiniz.