Avantajlı Seyahat ile daha Özgürsün
Dönüş Ekle
Yetişkin   (18 ve üstü)
Çocuk   (2 - 11)
Bebek   (2 ve altı)

Yolcu Sayısı 9'dan Fazla Olamaz!

Balıkesir Gezilecek Yerler

Balıkesir Gezilecek Yerler;

Ülkemizde kesinlikle görmeniz gereken yerlerden biri olan Balıkesir her yıl yerli ve yabancı birçok turiste ev sahipliği yapıyor. Doğal ve tarihi birçok güzelliği içinde bırakan bu mükemmel şehir Balıkesir Turizm açısından ülkemizi en iyi şekilde temsil etmektedir. Geçen yıl 3,5 milyon gibi bir turist sayısına ulaşarak turist sayısını gittikçe arttıran turist sayısını yükseltmektedir. Ayrıca höşmerim , sura , tavuklu mantı , düğün çorbası gibi birçok yemeğin Balıkesir mutfağına ait olması yemek zevki iyi olan turistlerinde Balıkesir’i  tercih etme sebeplerinin arasındadır. Ayrıca Ayvalık  yaz mevsiminde denizi ve sıcak iklimi seven insanların Balıkesir’i tercih etmesinde büyük bir önem taşımaktadır. En ucuz Balıkesir uçak bileti almak isterseniz www.avantajliseyahat.com üzerinden alabilir veya 0(850) 303 82 80 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak Thy , Türk Hava Yolları , Pegasus , FlyPgs , OnurAir , AtlasGlobal , SunExpress gibi havayolu ve seyahat firmalarının en uygun uçak Balıkesir en uygun uçak bileti alabilirsiniz

Paşalimanı Adası;

Balıkesirin Erdek ilçesinde olan Paşalimanı Adasını’nın 5 köyü bulunmaktadır. Ayrıca her türlü meyve sebzenin yetişebildiği bu bölgede incir , karadut , erik , elma , zeytin , üzüm gibi sebze ve meyvelerin yetişdiği bölgelerden biri olur. Mükemmel havası ve harika doğal güzellikleri bulunan Paşalimanı Adası Osmanlı İmparatorluğu ve Bizans döneminde ruh ve sinir hastalarının tedavi merkezi olarak kullanıldığı bilinir. 14. Yüzyılda Osmanlı egemenliği altına girmiş sadece 1. Dünya savaşından sonra kısa bir süreliğine Yunanistan egemenliği altına girmiştir. Marmara Adası yüzünde bulunan batık gemi Paşalimanında yıkık bir limanda bulunmuş bir tarihi eserdir bu sebepten dolayı Tarihe meraklı olan yada Tarihle ilgili araştırmalar yapan  profesörlerin hem  turistik hem de araştırmalarını tamamlaması için çokça uğradığı bir bölgedir. Sizde hem doğal güzelliğiyle hem de tarihi konumu olan Balıkesir Paşalimanı en uygun uçak bileti almak için www.avantajliseyahat.com üzerinden ya da 0(850) 303 82 80 numaralı müşteri hizmetlerimiz arayıp Türk Hava Yolları , Thy , Pegasus , FlyPgs , OnurAir , AtlasGlobal , SunExpress gibi havayolu firmalarının en ucuz uçak biletini satın alabilirsiniz.

Hasan Boğuldu Göleti;

Akçay , Altınoluk yolu üzerinde Kazdağları Milli Parkı sınırları içerisinde yer alan Hasan Boğuldu Göleti doğayla iç içe olmasının yanı sıra yemyeşil bir görüntü ve manzaraya sahip olduğu için yaz mevsiminde Balıkesirde en çok ziyaretçi ve turistin uğradığı bölge olarakta bilinir. Temiz bir suya Sahip lan Hasan Boğuldu Göleti ziyaretçilerine harika bir tatil dönemi yaşatmaktadır. Giriş fiyatının çok ucuz olması turistlerin mükmmel doğal güzellikten faydalanmaları yanı sıra bütçelerinden ise çok ufak bir miktar azaltmaktadır. Balıkesirin en göz önünde bulunan alanı Hasan Boğuldu Göleti her yıl yerli ve yabancı olarak birçok tursite ev sahipliğ yapmaktadır bu sayede  ise hem Türkiye’nin Hem Balıkesir’in turizm sektöründe yukarı tırmanışında çok önemli bir etken olmuştur. Sizde bu harikalar şehri Balıkesir ve Hasan Boğuldu Göletine en uygun uçak bileti almak için www.avantajliseyahat.com üzerinden ya da 0(850)303 82 80 numaralı müşteri hizmetleri numaramızı arayıp Balıkesir uçak bileti alabilirsiniz.

Antandros (Edremit-Altınoluk) Antik Kenti

Balıkesir’e geldiğinizde gezmeniz gereken yerlerden biridir Antandros (Edremit-Altınoluk) Antik Kenti. Tarih meraklılarının kesinlikle görmesi gereken bir alandır. Edremit ilçesinde bulunan antik kent Pelasg’lar tarafından kurulmuştur. Milattan önce onuncu yüzyıllarda kurulduğu düşünülen kent zamanında askeri bakımdan önceli bir noktada bulunmaktaydı. Antik kentten çıkan tarihi eserler ise Balıkesir Müzesinde sergilenmektedir. Milattan önce 7 ve 2.yüzyıllara ait bilgilerde bulunması ile tarihi bakımdan çok önemli bir yere sahiptir.

Edremit Hanlar Mevkii

Özellikle yaz aylarında Balıkesir’de serinlemek ve güzel vakit geçirmek için tam ihtiyacınıza karşılık verebilecek bir yerdir Edremit Hanlar Mevkii. Edremit ilçesinde 25 kilometre uzaklıkta bulunan bu alan çınar ve çam ağaçlarının bulunduğu mükemmel bir yerdir. Tatiliniz için mükemmel bir doğaya sahip olan bu yeri ziyaret etmeniz gerekir.

Zağnos Paşa Camisi (Paşa Camisi) Ve Külliyesi

Balıkesir’in merkezinde bulunan bu cami çarşı içerisinde bulunmaktadır. Bir külliye olan Zağnos Paşa Camii içerisinde türbe, cami ve hamam bulunmaktadır. 1461 yılında yapılmış olan bu külliye Fatih Sultan Mehmet’in vezirlerinden biri olan Zağnos Mehmed Paşa tarafından inşa ettirilmiştir. Cami ve türbe çeşitli onarım çalışmaları ile günümüze kadar varlığını korumuştur. İçerisinde sadece hamam orijinalliğini korumuştur. Mükemmel bir mimariye sahip olan bu külliye Balıkesir gezilerinizde gezmeniz gereken yerler arasındadır.

Kazdağı Milli Parkı

Geçmişte birçok medeniyetin bu bölgede bulunduğu bilinmektedir. Mükemmel bir doğaya sahip olan Kazdağı Milli Parkı Balıkesir’in Edremit ilçesinde bulunmaktadır. Bu bölgede birçok su kaynağı da bulunmaktadır. Harika doğası ile gezilmesi gereken bir yerdir.

Balıkesir Hakkında

Balıkesir Hakkında;

Türkiye'nin Marmara Bölgesinde olan Balıkesir’in bir kısmı Güney Marmara bölgesinde olup bir kısmı ise Ege bölgesinde bulunur. Yüz ölçümü olarak en büyük 12. il konumunda olan Balıkesir 1,232,150 milyonluk nüfusu ile 2019 senesinde %1,81 oranla yüksek bir nüfus artışı ile Türkiye’nin   en kalabalık 17. İli olmuştur. Tarihte genellikle Misya ve Karesi adlarıyla bilinen Balıkesir Roma , Bizans , Anadolu Selçuklu ve Osmanlının egemenliği altına girmiştir. Doğal güzellikleriyle birçok tarihi alan ve temiz kıyılarıyla dikkat çeken Balıkesir turistlerin Ülkemizde en çok tercih ettiği bölgelerin en başında gelmektedir. Ayrıca mutfak kültürde mükemmel olan Balıkesir yaz ve kış mevsimlerinde turistlerin tercihleri arasındadır. Balıkesir için en uygun uçak bileti sahip olmak için www.avantajliseyahat.com üzerinden veya 0 (850) 303 82 80 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak tüm hava yolları seyahat firmaları en ucuz uçak bileti sahip olabilirsiniz.

 

Balıkesir Uçak Bileti

Balıkesir Uçak Bileti

Türkiye’nin kuzeybatısında bulunan Balıkesir Marmara ve Ege Denizi’ne kıyısı bulunan bir ilimizdir. Çanakkale, İzmir, Manisa, Kütahya, Bursa illerine ise komşu olan Balıkesir oldukça eski bir yerleşim yeri olması ile dikkat çekmektedir. Eski çağlarda Balıkesir’in olduğu bölgede Misya’lılar yaşamıştır. Bu şehir ayrıca Hitit, Büyük İskender, Persler, Bergama Krallığı gibi birçok uygarlığa ev sahipliği yapmıştır. Balıkesir hem turistik hem de tarihi bakımdan önemli bir yere sahip olduğu için ulaşım konusunda da insanlara kolaylıklar sunulmaktadır. Balıkesir uçak bileti alarak şehre ulaşım sağlanabilir.Balıkesir Edremit uçak bileti için www.avantajliseyahat.com üzerinden uçak biletinizi satın alabilir dilerseniz  0 850 303 82 80 müsteri hizmetlerimizi 7/24 arayarak ucuz uçak bileti satın alabilirsiniz.Avantajlı uçak biletinin tek adresi!  Balıkesir en uygun uçak bileti için www.avantajliseyahat.com adresinden veya 0 (850) 303 82 80 numaralı müşteri hizmetleri numaramızı arıyabilirsiniz. Peki Balıkesir en uygun uçak bileti nasıl alınır. İnternet adresimiz üzerinden bunu çok basit bir şekilde halledebilirsiniz. Sitemize girip gideceğiniz yönü ve hangi havalimanından gideceğinizi seyahat edeceğiniz tarihi ve Türk Hava Yolları , Thy , Pegasus , FlyPgs , OnurAir , AtlasGlobal , SunExpress gibi birçok havayolu firmasından birini seçip en uygun uçak  biletlerinden birini seçebilirsiniz ve en ucuz uçak biletinin tadını çıkarabilirsiniz.Kredi kartı ile uçak bileti alabilirsiniz taksit ve avantajlı uçak bileti. Ucuz uçak bileti  için 0 850 303 82 80 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak  Balıkesir uçak bileti sahip olabilirsiniz.


Balıkesir Havalimanı'na uçuş yapan havayolları;

Balıkesir Türk hava yolları uçak bileti                                                                                                                                                                                                                                                     

Balıkesir thy                                                                                                                                                                                                                                                                                               

Balıkesir Pegasus havayolları uçak bileti                                                                                                                                                                                                                                                       

Balıkesir Sunexpress havayolları                                                                                                                                                                                                                                                             

Balıkesir Anadolujet uçak bileti                                                                                                                                                                                                                                                         

Balıkesir Atlasglobal uçak bileti                                                                                                                                                                                                                                                         

Balıkesir Onur Hava Yolları                                                                                                                                                                                                                                                                   

Balıkesir Onur Air uçak bileti                                                                                                                                                                                                                                                                 

Balıkesir Flypgs                                                                                                                                                                                                                                                                                         

Balıkesir en uygun uçak bileti                                                                                                                                                                                                                                                                 

Balıkesir ucuz uçak bileti                                                                                                                                                                                                                                                                     

Balıkesir avantajlı uçak bileti 


Avantajlı seyahat fırsatlarından yararlanmak için 7 gün 24 saat 0 850 303 82 80 çağrı merkezini arayarak kredi kartınızla uçak bileti satın alabilirsiniz yurt içi uçak bileti ve yurt dışı uçak bileti satın almak için avantajliseyahat.com adresimizden tüm hava yollarını sorgulatarak avantajlı uçak bileti satın alabilirsiniz.

Balıkesir'e Ulaşım

Balıkesir'e Ulaşım;

Turizmde ülkemizin yükselen yıldızı olan Balıkesir'e havayolu ve karayolu ile ulaşım sağlayabilirsiniz. En uygun ve güvenli olan havayolu seyahati Balıkesir'e 1997 yılında açılan Balıkesir Koca Seyit havalimanı Edremit ilçesinde açılmasıyla başlamıştır. Edremit ilçesinde olan Havalimanı Edremit İlçesine 3 kilometre uzaklığıyla ulaşımı kolaydır. Yurt dışı seferlerine açık olan Balıkesir Koca Seyit Havalimanı her yıl yurt içi ve yurt dışından Balıkesir'e gelen yerli ve yabancı turistlerin Balıkesir de ilk ayak bastığı  yerdir. Sizde hem doğal güzellik hemde tarihi mekanların içinde olduğu mükemmel şehrimiz Balıkesir'e Thy , Türk Hava Yolları , AtlasGlobal , OnurAir , Pegasus , FlyPgs , SunExpress firmalarının en ucuz uçak bileti ile uçmak için www.avantajliseyahat.com üzerinden veya 7 gün 24 saat hizmet veren 0 (850) 303 82 80 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak en uygun Balıkesir uçak bileti alabilirsiniz.İstanbul Balıkesir uçak bileti aldığınız da yurt içi uçak bileti olarak direk aktarmasız uçuş yapabilirsiniz.Yurt dışı uçak bileti alarak aktarmalı bir şekilde uçuş yapabilirsiniz.Balıkesir uçak bileti almak için web adresimizde bulunan sorgu ekranından sizlere en uygun uçak biletini avantajli seyahate çevirebilirsiniz.


Balıkesir’e Ulaşım

Balıkesir’e ulaşım karayolu, denizyolu, tren yolu ve havayolu ile sağlanabilir. Balıkesir uçak bileti alarak en hızlı şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. www.avantajliseyahat.com web adresinden biletinizi hemen alabilir 0 850 303 82 80 numaralı müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek biletleriniz ile ilgili bütün işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.