Anadolujet Uçuş Ağı - Avantajliseyahat.com , Anadolujet Uçak Bileti

Sen gitmek iste yeter... Dilediğin yere en ucuz uçak bileti Avantajliseyahat.com'da!

Anadolujet Uçuş Ağı Nerelere Uçuyoruz
havayollari
06 Ocak 2021

Anadolujet Uçuş Ağı Nerelere Uçuyoruz

Anadolu Jet Uçuş Ağı 

Anadolujet 20 Mart 2020 tarihi ile uçuş ağını genişlettik. Geçtiğimiz yıllar da yeni Avrupa ve Ortadoğu yurt dışı uçuş noktalarına seferlerimiz açılarak yolcularımızın daha kolay ve daha fazla noktaya seyahat etmesini sağladık. Yeni uçuş noktaları ile beraber yurt içi ve yurt dışında anadolu jet markası daha fazla noktaya uçarak hem ekonomik hem de uygun fiyatlı uçak bileti farkını yolcularına sunuyor. İstanbul havalimanı ve Sabiha Gökçen havalimanından direk uçuş olmak üzere Ankara ve Adana şehirlerimiz de başta olmak üzere farklı noktalara direk yurt dışı uçak bileti satışlarımız başlamıştır. Hafta içi her gün belirli saatler ve günler olmak üzere direk uçuşlar artarak devam edecek. Uçak bileti kampanyaları ve bu kampanyalara bağlı olarak indirimli fiyatları siz avantajlıseyahat.com'dan hemen satın alabilirsiniz.

Yurt Dışı Uçuş Noktaları

Sabiha Gökçen Havalimanından direk olarak yapılacak seferler aşağıda listelenmiştir. Uçuşlar saat ve günlere göre farklılık gösterebilir! Anadolujet uçuşları Türk havayolları markası adı altın ortak olarak gerçekleştirilebilir. Uçak bileti almak için tıklayın!

AmsterdamBahreynBaküBarselonaBağdat
BerlinBrükselCiddeDammamDubai
DüsseldorfErbilFrankfurtKuzey Kıbrıs (Ercan)Köln
KuveytLondraMedineMilanoMünih
ParisRiyadRomaStuttgartTahran
Tel AvivTiflis

Viyana


Ankara Havalimanından yapılacak direk uçuşlar 

AmsterdamBaküBaselBerlin
CenevreCiddeDüsseldorfFrankfurt
HamburgHannoverKuzey Kıbrıs (Ercan)Köln
LondraStuttgartMedineMoskova
MünihStokholmParisTiflis

Viyana

 

Diğer Şehirlerden Yapılacak Direk Uçuşlar

Adana-Kuzey Kıbrıs (Ercan)Antalya-Kuzey Kıbrıs (Ercan)Antalya-KuveytAntalya-Tel AvivBodrum-KuveytDiyarbakır-Erbil
Gaziantep-ErbilGaziantep-Kuzey Kıbrıs (Ercan)Hatay-Kuzey Kıbrıs (Ercan)İzmir-Kuzey Kıbrıs (Ercan)İzmir-Kuveyt
İzmir-Tel AvivKonya-Kopenhag

Trabzon-Kuveyt Anadolu Jet Müşteri Hizmetleri

Anadolujet Müşteri Hizmetler, uçuşunuz öncesinde bilet sorgulama ekranlarının sağ üst köşesinde bulunan 0 850 303 82 80 çağrı merkezimizi arayarak uçak bilgisi, uçuş durumu veya yurt içi, yurt dışı uçak bileti sorgulamasını direk olarak müşteri temsilcilerimizden yapabileceğiniz 7 gün 24 saat sizlere yardımcı olacak online uçak bileti satış kanalıdır. Uçak bileti satın adlıktan sonrasında oluşabilecek ek bagaj yada ek valiz isteğini de direk bu sistem üzerinden rahatlıkla sağlayabilirsiniz. Anadolujet uçuş ağı daha da genişleyerek yolcularımızın ekonomik ve en kaliteli hizmeti alması amacı ile uçuşlarının yanı sıra hizmet kalitesininde yükseltilmesi amaçlanmaktadır. Valiz ve Hayvan ekletme işleri hakkında daha detaylı bilgiyi burada bulabilirsiniz. 

Anadolujet Yurt Dışı Uçak Bileti

Anadolujet yurt dışı uçak bileti,yurt dışı uçuşlarda sabiha gökçen havalimanından direk ve aktarmalı uçuşlar gerçekleştiren anadolujet. Uçuş öncesinde kontuarda mobil check-in yaparak direk uçağa geçiş işlemi sağlayabilirsiniz. Uçak bileti alımınızdan önce avantajliseyahat.com web adreslerinden anadolujet yurt dışı uçak bileti kampanyalarına bakabilirsiniz.

Bilet Al