Ucuz Uçak Bileti Al |En Uygun,Ucuz Uçak Bileti Al|Avantajliseyahat.com

Sen gitmek iste yeter... Dilediğin yere en ucuz uçak bileti Avantajliseyahat.com'da!

Ucuz Uçak Bileti Nasıl Alınır ?
havayollari
07 Şubat 2021

Ucuz Uçak Bileti Nasıl Alınır ?

1. Seyahat Tarihlerinizi Esnek Tutun

Uçak bileti fiyatları günden güne değişiklik gösterir. Özellikle hafta sonları, aradığınız uçuşun fiyatı yüksek olabilir. Yüksek ve pahalı bilet almamak için, mümkünse hafta içi olan bileti tercih etmek yerine hafta sonu tatil planı oluşturun. İndirimli bilet almanın birçok yolu var bunların en bilinen yöntemi de seyahat tarihini esnek yönde belirlemek. Hafta içi uçak bileti fiyatları genel itibari ile yüksek olabilir bunun sebebi tamamen yolcuların seyahat tercihine bağlıdır. Bu durumda fiyatlar yükselebilir bir yönde karar kıldığınızda günler esnetme yapın.

2. Avantajliseyahatcom e-Bültenine Üye Ol

Son dakika fırsatlarından herkes yararlanmak ister çoğu kişi uçuş seçenekleri detaylı incelemeyi zahmetli olarak görebilir. Birçok fırsatın e-bülten olarak yayınlandığı avantajliseyahat.com’da sınırsız kolaylık var. E-bültenin size sunacağı ayrıcalıklar da fırsat uçak bileti kampanyalarından haberdar olarak birçok destinasyonun ne zaman indirime girdiğini ve kampanyalı biletlerden haberdar olun.

3. Tüm Havalimanı Seçeneği

Daha önce gitmediğiniz yerleri keşfetmek istiyorsanız bu özellik tam da size göre.Avantajlı seyahat arama ekranında “Tüm Havalimanı” seçeneği size, tercih ettiğiniz kalkış noktasından gidebileceğiniz en ucuz destinasyona ve en ucuz zamanı, günleri gösterecektir. Bu seçenek ile ne kazanacaksınız? Alternatif havalimanı seçeneği sizlere her zaman artı avantaj olarak seçtiğiniz tarih, saat gibi zamanlarda belki de aynı şehirde başka havalimanından ekonomik bilet almanıza olanak sunacaktır.

4. Alternatif Havayollarına Bakın

Dünyanın çoğunda alternatif olarak rakip havayolları mevcuttur. Bu durum rakiplerin daha fazla kampanya fırsatı ile yolcularına daha cazip fiyat sunmalarına sebep olur ayrıca yukarıda bahsettiğimiz gibi bazı havayolları sürekli olarak aynı destinasyon yerine farklı havalimanı seçeneği ile diğer uçuşlarını da ön plana çıkarmak ister buna en güzel örnek, “Sabiha gökçen havalimanından olan bir uçuşun aynı şekilde İstanbul havalimanından daha düşük fiyatta bilet olması” gibi durumlar da oluşabilir mutlaka şehir seçeneklerinde tüm havalimanları seçeneğini inceleyin.

5. Biletinizi Erken Rezervasyon ile Alın

Bilet fiyatları gün geçtikçe artabilir, bu yüzden biletinizi mümkün olduğunca erken almaya çalışın. Erken rezervasyon oluşturarak daha fazla ödemeyin e-bülten üzerinden sizlere göndereceğimiz mail ile kampanya tarihlerini inceleyerek uygun uçak bileti satın alabilirsiniz. Avantajli Seyahat arama motoru üzerinden uçak bileti sorgulayarak biletinizi erken alın.

6. Tek Yön Biletlere de Bakın

Sürekli olarak geçerli olmasa da zaman, zaman bu taktik işinize yarayabilir. Gidiş-dönüş uçak bileti alırken sadece tek yön bilet olarak sorgulama yapın bu sayede iki bilet alırken ödediğiniz fiyattan belki de dönüşünüz de daha düşük fiyatta uçak bileti satın alabilirsiniz. Bu özellikte İstanbul havalimanı uçak bileti aldığınızda dönüşünüzü Sabiha Gökçen Havalimanı olarak aldığınız da belki de daha ucuz uçak bileti alabilirsiniz.

7. Alternatif Rotalar Deneyin

Eğer gitmeyi planladığını ülke veya şehir için olan uçuşlar çok pahalıysa, aktarmalı uçak bileti alarak farklı parkur seçenekleri ile ucuz uçak bileti almanız mümkün! Alternatif rotalar deneyin gideceğiniz yere daha düşük fiyatta bilet almanız mümkün. Havayolları bazen aktarmalı olarak uçuş seçenekleri sunarak daha uygun bilet fiyatları oluşturabilir.

8. Uçak Bileti Nasıl Satın Alırım?

Uçak bileti nasıl satın alırım? Diye bir soru aklınıza gelebilir. Avantajlı Seyahat ile uçak bileti satın almanın birçok yöntemi var. Avantajliseyahat.com sorgulama ekranı üzerinde bulunan ekrana gideceğiniz parkuru ve tarihi yazarak size en uygun uçak bileti seçimini yaparak bir sonra ki seçenek olan ödeme ekranına giderek kredi kartı yada banka kartı bilgilerinizi girerek uçak bileti satın alma butonuna tıklayarak kolayca uçak bileti alabilirsiniz. Bir diğer yöntem ise site üzerinde sağ tarafta bulunan telefon et seçeneğine tıklayarak 0 850 303 82 80 müşteri hizmetlerine bağlanarak en uygun uçak bileti satın almanız mümkün.