Bursa Erzurum Uçak Bileti - AvantajliSeyahat.com

? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?
14
Paz
15
Pts
16
Sal
17
Çar
18
Per
19
Cum
20
Cts
21
Paz
22
Pts
23
Sal
24
Çar
25
Per
26
Cum
27
Cts
28
Paz
29
Pts
000
Dönüş Ekle
Yetişkin   (18 ve üstü)
Çocuk   (2 - 11)
Bebek   (2 ve altı)

Yolcu Sayısı 9'dan Fazla Olamaz!

Bursa Erzurum Gezilecek Yerler

Bursa Gezilecek Yerler;

Turizm denince bulunduğu bölge ve içinde barındırdığı tarihi ve doğal güzellikleriyle turistlerin tatil için en çok tercih ettiği bölge olan Bursa hem de büyük bir kent olmasıyla toplu taşıma sosyal yaşam alanları ile şehir ekonomisinin gelişmesinde turizm sektörünü çok iyi kullanarak her yıl birçok turiste ev sahipliği yapıyor. Bununla beraber Osmanlı İmparatorluğu ve daha öncesine uzanan tarihi ile tarihi meraklı olan yerli ve yabancı insanları ve birçok tarih profesörüne ev sahipliği yapmıştır. Marmara Bölgesindeki ikinci büyük şehir olan Bursa gezilecek bir çok yer ve konumu içinde bulundurmaktadır. www.avantajliseyahat.com olarak Bursa’ya gidince kesinlikle uğramanız yerlerden sizlere bahsedeceğiz.

Bursa Ulu Cami;

Osmanlı döneminde 1.Bayezid tarafından 1936 – 1400 yılları arasında yapılan Bursa Ulu Cami tarihi olarak Bursa şehrinin sembolü olarak bilinmektedir. Atatürk Caddesi üzerinde bulunan Ulu Caminin 20 kubbesi bulunmaktadır. Ve iç cemaat alanı bakımından Türkiye’nin en geniş camisi olarak biliniyor. Bu büyük caminin mimarları ise Ali Neccar ve Hacı İvaz olarak bilinmektedir. Kündekari tekniği ile yapıldığı bilinen Ulu Caminin minberi Selçuklu oyma sanatından Osmanlı ahşap oyma sanatına geçişteki ilk ve en  önemli örneklerinden biri olmuştur. 192 adet hat levhası ve duvar yazısı ulan bu camiye hat sanatının 19. Yüzyıl ve 20. Yüzyıl arasında yapıldığı bilinmektedir.  Bursa Ulu Cami’nin inşasının en büyük sebeplerinden biri Osmanlı İmparatorluğu’nun siyasal , ekonomik ve kültürel bir varlık olarak tüm dünyaya kabul ettirme çabasıdır.

Irgandı Köprüsü (Bursa Tarihi Çarşılı Köprü);

Bir köprü denince akla sadece ulaşım gelebilir Bursa Irgandı Köprüsü sadece ulaşım ile sınırlı kalmamış bir sanat merkezi olmuştur. Türkiye ve Bursa’nın en bilinen ve çok derin bir tarih taşıyan bu köprünün en önemli özelliği ise dünyada Irgandı Köprüsü gibi 3 tane köprü bulunuyor  olmasıdır. Bursa’nın Osmangazi ve Yıldırım ilçelerini birbirine bağlamaktadır. Tarihi Osmanlı İmparatorluğuna dayanan  Irgandı Köprüsü 1442 yılında yapılmıştır. Net  bir bilgi olmamakla birlikte doğruya en yakın ve en mantıklı bilgi ise köprünün Irgandı Ali Oğlu Hoca Muhlisiddin tarafından yaptırılmış olduğu bilgisidir. Köprünün üzerindeki dükkanların tahminen 100 yıl sonra köprünün üzerine eklendiği tahmin edilmektedir. Bu dükkanlarında bu köprünün bu kadar tanınmasında şüphesiz çok  büyük bir önemi olmuştur. 11 metre genişliğinde 300 metre uzunluğundaki bu köprü tek kemerlidir ve üzerinde 30  adet dükkan mevcuttur. Ayrıca Irgandı köprüsü Uluslar Arası Sanat Günlerine ev sahipliği yapmaktadır.

Tophane Saat Kulesi;

Bursa’nın Tophane Parkının içinde bulunan Tophane Saat Kulesi ilk olarak Sultan Abdülaziz döneminde yaptırılmış ancak bilinemeyen bir tarihte bilinemeyen bir sebepten dolayı yıkılmıştır. 2 ağustos 1904 yılında tekrardan inşa sürecine başlanmış 31 ağustos 1905 yılında 2. Abdülhamit’in tahta çıkmasının şerefine tamamlanmıştır.31 Ağustos 1906 yılında Vali Reşat Mümtaz Paşa’nın emri ile hizmet vermek için düzenlenmiş ve hizmete sokulmuştur. Tophane Kulesinin 65 metre uzunluğu 4.65 metre uzunluğu ve 6 katlı olmaktadır. Bursa şehrinin 4 bir yanının görülebildiği kule üzerinde 4 saat bulundurmaktadır


Erzurum Gezilecek Yerler;

Erzurum Gezilecek ve Görülmesi gereken yerleri sizin için derledik www.avantajliseyahat.com ailesi olarak sizlere mutlaka ziyaret etmeniz gereken yerlerden birkaç tavsiyede bizden!

Erzurum kıyasıya ve heyecanı ile yaşanacak şehirlerin başında bu listemizde erzurumun tarihi medreseleri kalesi ve nerelere gitmeniz gerektiği hakkın da Erzurum şehri ile alakalı birkaç tavsiyeyi de biz sizlere sunuyoruz Medeniyetlerin ve bir çok Milletin tarihte bıraktığı izlere gelin beraber bakalım mutlaka Erzurum şehrinin müzelerini tanımalıyız dağlık yamaçların ve soğunun yanı sıra bir o kadar da sizi görkemi ile etkileyecek şehir rehberi listemizde Erzurum gezilecek yerler şu şekilde;

Üç Kümbetler;

Üç Kümbetler Çift Minareli Medreselerin güneyin de yer alıyor üç kümbet olmasının sebebi bilinmemekle beraber bu yapının 14 yüzyılda yapıldığı tahmin edilmekte bu kümbetlerden en büyük olanı Emir Saltuk’a ait olduğu bilinmekte diğer iki kümbetin ne zaman ve kim oldukları bilinmiyor bu kimbetler muhteşem bir mimariye sahip olup şehrin en gözde ziyaret noktalarından birisi her sene yerli ve yabancı olmakla beraber bir çok turistin ilgi odağı Erzurum ziyaretiniz sırasında mutlaka bu yeri ziyaret etmelisiniz.

Tortum Şelalesi;

Tortum şelalesi şehir merkezinin yaklaşık 80 ve 90 kilometre uzaklığında bulunmakta sarp ve sık geçit taşlarının yol üzerinde sizlere eşlik etmesi ve yol üzerinde bulunan ormanların sizlere güzel bir görsel şölen sunması içten havası ve doğası ile eşlik eden manzarası yol boyunca peşinizden gelmekte.Tortum Şelalesi aynı zaman da Türkiye’nin en büyük Şelalesi aynı zaman da bu yer ismini Tortum Çayından almaktadır.20 metre genişlikte ve 50 metre yüksekliğe sahip olan Tortum Şelalesi oldukça yüksek debisi ile güzel bir görsel şölen sunmakta.Tortum şelalesi etrafında ağaçlık ve bir çok yabani hayvanı da bulundurmakta.Mutlaka Erzurum ziyaretiniz de uğramanız gereken bir nokta.Erzurum uçak bileti alarak Tortum Şelalesini ziyaret edebilirsiniz.

İbrahim Paşa Camii;

Hükümet konağı çevresinde ve şehrin merkezinde bulunan İbrahim Paşa Camii şehrin en tarihi ibadet mekanları arasında yer almakta.Bilinen tarihi 1748 yılında yapılan İbrahim Paşa Camii dönemin valisi Yazıcızade Hacı İbrahim Ethem Tarafından yaptırılmıştır.Cami’nin mimarisinde en dikkat çeken nokta kare halinde yapılması ve tek bir kubbeden oluşması.Günümüzde halen ibadete açık olan Camii halen aynı eski şıklığını korumaktadır.

İstanbul Kapı;

Erzurum Kalesi’nin dört kapısından birisini oluşturan bu kapı günümüzde pek fazla hatırlanmasa da şimdiler de yeni yeni bakım ve onarım görerek tekrar günümüz eserleri arasında yerini almaktadır.Bu kapının en önemli özelliklerinden bir tanesi Atatürk ilk Erzurum’a geldiği zaman bu kapıdan girmiştir.Osmanlı döneminden kalan bu eser halen korunmakta ve ziyaretinizde mutlaka gitmeniz gereken bir yerdir.

Erzurum Kalesi;

Erzurum da gezilmesi gereken yerlerin başında gelen bu yer Bizans İmparatorluğu tarafından yapıldığı tahmin edilmektedir.Bulunduğu yer itibari ile tepe özelliğini alan bu yer iç kale ve dış kale olarak yapılmıştır.Dış Kale’nin bir kısmı yıkılmıştır dört yönde ki kapıların ise sadece isimleri kalmıştır.Kalenin duvarları zaman zaman yenilenmiş olasa kimler tarafından yenilendiğine dair bir bilgi bulunmamaktadır.

Palandöken Kayak Merkezi;

Paladöken Kayak Merkezi 0 altındaki sıcaklığı ile 3.176 metre ihtişamlı bir zirveye ev sahipliği yapmaktadır. Erzurum'un konumu ve coğrafi özellikleri tabii bu merkeze etki etmiştir. Palandöken manzarası ile de kıskandırıcı bir güzelliğe ev sahipliği yapmakta Palandöken Kayak Merkezi Erzurum Havalimanına da yakınlığı ile bir çok yerli turistin ve yabancı turistin ilgi odağı olmakta Palandöken Kayak Merkezinin Ana Telesiyej noktasında bulunan otellerde konaklamanız halinde hemen kayak keyfine koyulabilirsiniz. Palandöken kayak Merkezine ulaşımınız araç ile mümkün olacaktır. Uluslararası Kayak Federasyonu (FIS) tarafından tescilli olan bu pistte 12 bin kişi aynı anda kayak yapabilmekte bunun yanı sıra yamaç paraşütü ve snowboard için de son derece uygun bir piste sahip olan Palan Döken Kayak Merkezini mutlaka ziyaret etmeli ve burada seyahatinizi biraz daha keyifli hale çevirebilirsiniz.

Çifte Minareli Medrese;

Şehrin merkezinde bulunan Çifte Minareli Medrese dış yapısı ile etkileyici izlere sahip bir tarihi dokuyu ziyaretçilerine sunmakta dış yapısı itibari ile surları andıran bir görüntüsü olsa da dışı kadar görkemli bir o kadar geniş iç  mekana sahip küçük odalar şeklinde ayrılan bu bölümler dar koridor ve dar merdivenleri ile ziyaretçilerini biraz zorlamakta. Çifte Minareli Medresenin bi diğer adı ise Hatuniye Medresesidir Anadolu Selçuklular döneminde inşa edilmiş bu medresenin tam ortasında bir havuz şeklinde akan su halen korunmaktadır. Daha önceleri bakımsız olarak bırakılan bu medrese günümüzde küçük çaplı onarımlar ile yeniden faaliyete geçmiştir. Bu medrese Anadolu Selçuklu Sultanı I.Alaaddin Keykubat’ın kızı Hüdavent Hatun tarafından yaptırılmıştır. Medrese Ulu Camii karşısında hemen kentin yeni başında yer almaktadır.

Ulu Cami ;

Şehrin en büyük ibadethanesi olan Ulu Cami tarihin izlerini taşırken aynı zamanda günümüze kadar korunmayı başarmıştır.1979 yılında yapılmış olan Ulu Cami Selçuklu dönemi mimarisi izlerini taşımaktadır. Ulu Cami de  6000 kişi aynı anda ibadet etmesi mümkündür. Şehrin en büyük Camisidir.

Yedi Göller;

Erzurum şehrinin ispir ilçesine 40 kilometre uzaklıktaki bu doğa manzarası sırası ile yedi tane gölü yanı başında ağırlamakta her ne kadar buraya ulaşım zor olsa da yol üzerinde sizleri doğanın en güzel manzaraları karşılayacaktır. Yol arazi sebebi ile biraz sizleri yorabilir burada ki yamaçlıklar ve bölge coğrafi yapısı ile ulaşım zor olmaktadır. Yedi Göller sizlere güzel manzarası yanı sıra bir o kadar havası ile sizleri etkileyecektir bunun yanı sıra panaromik görüntüsü ile sizlere sıra dışı bir fotoğraf deneyimleri yaşatacaktır.

 

Bursa Erzurum Hakkında

Bursa Hakkında

Türkiye’nin en kalabalık dördüncü şehri olan Bursa 2,994,521 nüfusuyla kalabalık ve konforlu bir şehirdir. 2016 Dünya Yaşanabilir Şehirler sırasında 28. Olmuş Türkiye’de ise 1. Sırada yer almaktadır. Marmara Bölgesinin Güney Marmara bölümünde bulunan Bursa’nın kuzeyinde Marmara Denizi ve Yalova kuzeydoğusunda Kocaeli , Sakarya doğusunda Bilecik güneyinde Kütahya ve batısında Balıkesir illeri bulunmaktadır. Ekonomik durumu rahat olan şehrimiz Bursa Türkiye’de ekonomik durumu en iyi olan illerden biridir. Tarihi açıdan ülkemiz için çok büyük önem taşıyan Bursa Osmanlı İmparatorluğuna uzan tarihi ile Osmanlının kuruluş dönemine ait eserleri içinde bulundurup günümüzde sergilenmesini sağlamaktadır. Bu tarihi eserleri içinde bulundurmasının en önemli sebebi ise Bursa’nın Osmanlı Devletinin il başkenti olmasıdır. İstanbul’un ardından Marmara Bölgesinin ikinci büyük şehri olan Bursa Türkiye’deki en önemli sanayi kentlerinden biri olup bu sektörde  Türkiye’nin en önemli şehirlerinden biri olur. Hem tarihi açıdan hem de doğası olarak turizm sektöründe Türkiye’nin en çok turist çeken bölgelerinden biri olmasıyla ülkemizde yerli ve yabanı en çok turiste ev sahipliği yapan şehirlerimizdendir. Bursa en ucuz uçak bileti almak isterseniz www.avantajliseyahat.com üzerinden veya 0(850) 303 82 80 numaralı müşteri hizmetleri numaramızı arayıp en uygun uçak biletine sahip olabilirsiniz. Avantajlı seyahat uçak bileti hemen satın alabilirsiniz.

Erzurum Hakkında

Nufüs oranı 762.021 olan Erzurumun yüz ölçümü yaklaşık 2.474.100 kilometredir.Doğu Anadolu Bölgesinde bulunan şehrin yakın komşuları Artvin,Rize,Bayburt,Erzincan,Bingöl,Muş,Ağrı ve Kars’tır.Erzurum Türkiyenin en yüksek şehridir.Üzerinde bulunduğu plato ve sıra dağları ile geniş bir yere sahipti.Ormanlık alanların geniş bir ölçüde yer tuttuğu yüksek kesitlerinde çam ormanları ve meşe ağaçları bulunur.Yabani meyve türlerininde görülebileceği Çoruh Vadisin’de 100’den fazla endemik bitki türü de görülmektedir.İklim özellikleri karasal olmaktadır.Kışları uzun ve sert geçen bir iklime sahip olan Erzurum yazları sıcak ve kurak bir iklime bölünmektedir.Palandöken Dağı şehrin hemen yakınında bulunmaktadır Erzurumun tarihi M.Ö 4000’li yıllara dayanmaktadır.Şehirde yapılan kazılar ve araştırmalar sonucu tarihi tam bilinmemek ile beraber yaşayan medeniyetlerUrartular,Kimerler,İskitler,Medler,Persler,Partlar,Romalılar,Bizanslılar,Sasaniler,Araplar, Selçuklular,Moğollar,İlhanlılar,ve Safaviler gibi bir çok medeniyete ev sahipliği yapmışlardır.Erzurum Selçuklular döneminde  Doğu Anadolunun başkentliğini yapmıştır.Bahsedilen bu kavim ve milletler bir çok tarihi dokuyu eseri ve kültürü günümüz mirasına bırakmış günümüzde halen bu kavim ve milletlere ait eserler sergilenmektedir.Erzurum çoklu milletleri barındırdığı gibi pek çok da ticaret yolunun kesiştiği nokta olmuştur.Günümüz de halen arkeolojik ve tarihi kültürel miras bu şehirde aranmakta ve korunmaktadır.5 yüzyıllarda M.S Bizanslıların örneği olarak halen günümüze kadar ulaşan kale mevcuttur.Müslüman sanat eserlerinin de bulunduğu bu bölge de pek çok tarihi el yazma eseri ve el oymacılığı işlemeleri vardır bir çok tarih ve devlet adamını da konuk eden bu şehir Timur ve Büyük İskender gibi kişiler de yaşamıştır.Bölgenin yapısı ile bu kadar milletin ve kavimin burada yaşamasının en büyük sebebi şehrin coğrafi konumu ve yapısıdır.Zira Doğudan gelebilecek bir saldırıyı buradan kontrol etmeleri onlar için daha kolay olmuştur.Erzurum Türkiye Cumhuriyeti için de önemli tarihi olaylara ev sahipliği yapmıştır.Milli mücadele,Milli birlik ve bağımsızlık hareketinin temelinin atıldığı kongre 23 Temmuz 1919’da Erzurumda gerçekleşmiştir.Erzurum şehri sürekli yenilenir ve gelişmekte olan kentlerimizin başında gelmesi ile beraber mutlaka ziyaret etmeniz gerekecek bir nokta buraya havalimanı ve karayolu demir yolu gibi bir çok farklı seçenek ile ulaşabilirsiniz.Havalimanı şehre yakınlığı ile en kolay tercih yolu olarak seçilmektedir.Yaklaşık olarak günde dört ve beş kez uçuş gerçekleşmektedir.Erzurum uçak bileti alarak seyahatinizi kolaylaştırabilir ve avantajli bilet seçeneklerini sorgulamak için de web www.avantajliseyahat.com  adresimizden sorgulama yaparak en uygun uçak bileti alabilir dilerseniz 0 850 303 82 80 müsteri hizmetlerini arayarak 7 gün 24 saat ucuz uçak bileti satın alabilirsiniz.Kredi Kartı taksit imkanlarından yararlanmayı unutmayın uçak bileti almanın en avantajlı adresi!

Bursa Erzurum Uçak Bileti

Bursa Uçak Bileti

Ülkemiz için çok büyük bir önem taşıyan Bursa’ya şehir içi ve şehir dışı olarak en uygun ve en güvenli seyahat şekli Havayoludur. Marmara Bölgesinde olan Bursa’nın iklimi ve tarihi çoğu turistin ilgisinin çekmektedir. Deniz ve gölleri ile hem yüzmeyi sevenler için  hem de tarih hakkında bir çok bilgiye ve tarihi esere canlı canlı şahit olmak isteyen insanların çokça tercih ettiği bölgedir. En uygun Bursa uçak bileti için www.avantajliyehat.com üzerinden veya 0 (850) 303 82 80 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak 3D güvenlik sistemi ile güvenli uçak bileti alabilirsiniz. Bursa Erzurum uçak bileti alarak direk uçuş yapabilirsiniz Bursa Trabzon uçak bileti Bursa Ankara Uçak Bileti Bursa Erzurum Uçak Bileti Bursa Muş Uçak Bileti Bursa Diyarbakır Uçak Bileti Bursa Antalya Uçak Bileti Bursa Trabzon Uçak Bileti Bursa Havalimanından Thy Türk Hava Yolları Anadolujet Onur Hava Yolları (Onurair) Atlasglobal Sunexpress Havayolları (Sunexpress) Pegasus Havayolları Flypegasus tüm hava yolu şirketleri yurt içi uçuşlar gerçekleştirmekte yurt içi uçak bileti ve yurt dışı uçak bileti almak için avantajliseyahat.com adresinden direk uçak bileti satın alabilirsiniz.

Erzurum Uçak Bileti

Anadolu’nun en eksi yerleşim yerlerinden biri olan Erzurum, kültürel olarak oldukça zengin bir şehirdir. Yapılan arkeolojik kazılarda bulunan bazı taş aletler bölgedeki yerleşimin Yontma Taş Çağı’na kadar uzandığını göstermekte. Bölge olarak önemli bir yer olması nedeniyle birçok savaşa tanıklık etmiş ve birçok uygarlık bu bölgede hakimiyet sürmüştür. Erzurum uçak bileti alarak bu şehre ulaşım sağlayabilir ve şehirde var olan tarihi eser ve doğal güzellikleri yerinde görebilirsiniz. Avantajlı uçak bileti almak için www.avantajliseyahat.com üzerinden ucuz uçak bileti satın alabilir dilerseniz    0 850 303 82 80 müşteri hizmetlerini arayarak 7/24 en uygun uçak biletini satın alabilirsiniz. Avatanjlı  Biletin Adresi! Erzurum uçak bileti satın almak için avantajliseyahat.com adresinden ucuz uçak bileti alabilirsiniz. Erzurum Havalimanına Türk Hava Yolları THY Anadolujet Pegasus Flypegasus Onur Havayolları (Onurair) Sunexpress Havayolları (Sunexpress) gibi pek çok havayolu şirketi uçuş gerçekleştirmektedir.Avantajli uçak bileti.

Bursa Ulaşım

Türkiye’deki 30 adet büyükşehirden biri olup nüfus açısından da 4. Şehir olan Bursa turist sayısını gittikçe yukarı çekmektedir. Sadece turizm değil sanayi ve tarım açısından da ülkemizdeki en  önemli şehirlerden biri olmaktadır. Tarım olarak birçok ürünün yetiştiği Bursa’nın zeytini en çok bilinen ürünüdür. Gayet güzel bir havalimanı Yenişehir Havalimanı Bursa şehrinde bulunmaktadır. 1944 yılında bir askeri üst olan Yeni Şehir havalimanı yapılan takviyeler ve düzenlemeler ile 3 kasım 2000 tarihinde Bursa Havalimanı adıyla hizmet vermeye başlamaktadır. Yenişehir ilçesinde bulunan havalimanı şehre çok uzak olamaması ile birlikte toplu taşıma ile rahat bir ulaşıma sahiptir. Yurt içi ve yurt dışı olmak üzere her gün birçok bölgeye sefer oluşturulan Bursa Havalimanına Türk Hava Yolları , Thy , Pegasus  , FlyPgs , OnurAir , AtlasGlobal , SunExpress firmalarının en uygun uçak bileti almak için www.avantajliseyahat.com üzerinden veya 0 (850) 303 82 80 numaralı müşteri hizmetleri numaramızı arayabilirsiniz. 

Erzurum'a Ulaşım

Erzurum havayolu ile sizlere en kolay ulaşımı sağlamakla beraber karayolu ve demir yolu ile ulaşım sağlanması mümkündür. Erzurum Coğrafi özellikleri de göz önüne alındığı zaman araç ile yolculuğu biraz daha zorlaştıracaktır kara yolu ile yapacağınız seyahatte daha fazla dikkatli olmanız gerekir demir yolu ile yapılacak seyahat için henüz hızlı tren bulunmamakta. Erzurum havalimanı şehre yakın olması ile çoğunlukta çokça tercih edilmektedir. Erzurum Havalimanı günde 5 ve 7 sefer arasında uçuş seferi gerçekleştirmektedir. Erzurum İstanbul Uçak Bileti alarak direk uçuş gerçekleştirebilirsiniz. Erzurum Ankara uçak bileti alarak direk uçuş yapabilirsiniz diğer yönlerde yurt içi uçak bileti aktarmalı uçuşlar sunmakla beraber yurt dışı uçak bileti ile de aktarmalı uçuşlar sağlayacaktır. Erzurum Uçak Bileti aldığınız da Erzurum şehir ziyaretinizde havaalanından şehrin kurak iklimini görmeniz de mümkün Erzurum havalimanı bir çok şehir de olduğu gibi gelişmiş özelliklere sahiptir uçak bileti satın aldığınız da Erzurum havaalanında fazla beklememek için kontuardan check-in işlemi yaparak uçağa geçebilirsiniz.Erzurum uçak bileti oluştururken türk hava yolları, pegasus,anadolujet,sunexpress,onurair,atlasglobal havayollarını karşılaştırıp en ucuz uçak bileti satın almayı unutmayın en uygun uçak bileti alırken www.avantajliseyahat.com web adresimizde bulunan uçak bileti sorgula ekranından en uygun uçak bileti sorgulamayı unutmayın.Dilerseniz 0 850 303 82 80 müşteri hizmetlerini arayarak 7 gün 24 saat uçak bileti satın alabilir ve avantajlı bilet fırsatlarından yararlanabilirsiniz.Kredi kartı taksit imkanı olmakla 3D güvenlik işlemi ile ucuz uçak bileti alabilirsiniz.Seyahatin en avantajlı adresi avatanjliseyahat olarak sizlere her zaman tüm havayollarında en özel indirimi sağlıyoruz.