Uçak Bileti Bul
Avantajlı Seyahat ile daha Özgürsün

Flydubai Hava Yolları - Fly Dubai Uçak Bileti - AvantajliSeyahat.com

Dönüş Ekle
Yetişkin   (18 ve üstü)
Çocuk   (2 - 11)
Bebek   (2 ve altı)

Yolcu Sayısı 9'dan Fazla Olamaz!

GENEL MERKEZİ
KURULUŞ TARİHİ 19 Mart 2008
UÇTUĞU NOKTA SAYISI 41
UÇTUĞU ÜLKE SAYISI 91
TOPLAM UÇAK SAYISI 59

Fly Dubai

Birleşik Arap Emirliklerinde ilk hava yolu firması olarak kurulan Fly Dubai, 85 uçak filosu ile bölge de olan ucuz ve uygun uçak bileti açığını kapatır. Hava yolu filosu Dubai Uluslararası ve Al Maktoum Havalimanı’nda bulunur. Bölgede 3000’in üstünde 111 ülkeden insana istihdam sağlayarak da BAE kalkınmasına önemli destek sağlanır.

Uygun fiyatlı hava yollarının önemli noktası da yine uygun fiyatlı olan Business uçuşlar sunmasıdır. Bölge de hem düşük bütçeli yolcuların hem de iş adamlarının ihtiyaçlarını karşılar. Önümüzdeki yıl da 25 Boeing siparişinde bulunan hava yolu firmasının vizyonu uçuş ağlarını genişleterek çok daha fazla yolcunun uygun fiyat ve yüksek kalitede hizmetinden faydalanır.

Fly Dubai Havayolları

Fly Dubai havayolları, Birleşik Arap Emirlikleri’nde Uygun fiyatta taşımacılık sistemiyle çalışan havayolu firmasıdır. Operasyonlarını, Dubai Uluslararası Havalimanı’ndan gerçekleştirilmektedir.
Fly Dubai havayolları 2008 yılında Emirates’in yönetim kurulu başkanı tarafından kurulmuştur.
Fly Dubai aynı yılda, Boeing firmasına 4 milyar dolar değerinde 50 adet yeni model 737-800 modelinin siparişinde bulunmuştur. Sipariş edilen uçakların ilk teslimatı 17 Mayıs 2009 tarihinde gerçekleşmiştir. Fly Dubai uçak bileti satın almak için 0 212 909 96 12 numaralı telefonu ücretsiz aranabilmektedir.

Fly Dubai Uçak Bileti

Fly Dubai havayolları en uygun uçak biletinin dışında kampanyası ile düşük fiyatta business uçak bileti ya da farklı ekonomik uçak bileti almayı sağlamaktadır. Fly Dubai uçak bileti sorgulamasında ekranlarda yer alan uçuş seçimiyle rahatlıkla istenilen uçuş seçeneklerinden yararlanarak Fly Dubai uçak bileti almak mümkündür.

Fly Dubai havayollarının rezervasyon sınıfları Business ve Ekonomi olmak üzere 2 farklı uçuş sınıfı olarak oluşmuştur. Ekonomik Sınıf: Ekonomi yolcuları, 1 parça en çok 7 kg ağırlıkta ve 56 cm x 45 cm x 25 cm boyutlardaki en bagajıyla ücretsiz bir şekilde kabinde seyahat edilebilmektedir.
Business Sınıf: Business yolcuları, 2 parça toplamda 15 kg ağırlıkta ve 56 cm x 45 cm x 25 cm boyutlardaki el bagajıyla ücretsiz bir şekilde kabinde seyahat edilebilmektedir.
Ekstradan bagaj satın alımı da bulunur.

Not: Bagajların limiti uçuş sınıflarına ya da güzergâhlara göre değişiklik göstermektedir. Hava yolu şirketi tarafınca da değiştirilebilir. Uçuş bagaj limitlerini, rezervasyon sonrası alınan mailin kontrolü sağlanarak emin olunur.

Fly Dubai Jet Bilet Sorgulama

Fly Dubai Jet bilet sorgulama işlemlerini Avantajlı seyahat web adresinde yer alan akıllı bilet arama yerinden Fly Dubai uçak bileti sorgulaması yapılabilir ya da 0850 303 82 80 uçak bileti iletişim numarasını kullanarak bilet sorgulamada bulunulabilir. Fly Dubai havayolları uçak bileti ve birçok hava yolu firmalarının uçak bileti sorgulamasında bulunarak en uygun ve ucuz biletlerin satın alımı yapılabilir.

Fly Dubai uçak bileti sistemi üzerinden satın alan yolcuların değişiklik ve iade de direk olarak bizi arayarak bu işlemi gerçekleştirmesi gerekir. Fly Dubai havayolları uçak bileti fiyatları günlük ya da uçuş doluluğuna göre farklılık gösterebilir. Fly Dubai uçak bileti fiyatları uçak biletleri genellikle devamlı olarak satışa sunulduğundan sabit bir fiyattan belirlenememektedir.

Fly Dubai Check-in İşlemi

Fly Dubai havayollarında 1 gün önce başlayan ve kalkma saatine 4 saat kala kapanan sistemle online check inler sorunsuz bir şekilde halledilir. Fly Dubai check-in işlemi dışında bu işlemi havaalanında da sorunsuz olarak yapmak mümkün ve direk olarak biniş noktasına gidilebilir. Havaalanında kiosk noktaları da bu işlem de ziyaret edilecek adresler olarak karşınıza çıkmaktadır. Yolcular burayı 24 saat öncesinden son 1 saat kalaya kadar kullanabilir.

Rezervasyon numarası girilerek koltuk seçilir ve biniş kartının çıktısı alınabilmektedir. Uçuş saatinden 3 saat önce açılmakta olan kontuarlar, 1 saat kala kapanmaktadır.
Yolculuğun güzel olması için koltuk seçimini özellikle check-in anında, oturma planının görülerek yapılmasında fayda vardır. Aileniz ya da arkadaşlarınız ile seyahat ediliyorsa yan yana koltukları seçilebilir ve yolculuğu birbirinden uzak, ayrı koltuklarda geçiriyor olmaktan kaçınırsınız. Yolcular Pencere kenarı isteyebilir ya da sıkça olduğu yerden kalkmak isterse koridor tercihinde bulunabilmektedir.

Fly Dubai Evcil Hayvan Taşıma Kuralları

Fly Dubai havayolları uçuşlarında evcil hayvan ile seyahate genellikle izin verilmemektedir. El bagajında kafeste şahin taşınabilir. Fakat bunun içinde özel onaylar gereklidir.
Abd ve Avrupa uçuşlarında refakatçi köpeğin getirilmesine izin çıkmaktadır. Sadece bu konu da havayoluna önceden bilgi verilmelidir. 2018 yıl itibari ile Fly Dubai kargo kısmında evcil hayvan taşıması yapılmaktadır. Kargo Fly Dubai’nin uçuşu bütün destinasyonlara verilir. Ayrıca kapıdan kapıya teslim seçenekleri de yer alır.

Flydubai İstanbul Ofisi İletişim

Flydubai İstanbul ofisi iletişim için 7 gün 24 saat bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz. Flydubai uçak bileti satın almak isteyen yolcularımız web adresi ve ofisimizden uçak bileti satın almaları mümkün.

Flydubai Türkiye iletişim numarası: 0 850 303 82 80

Flydubai İstanbul iletişim: 0 850 303 82 80

Flydubai müşteri Hizmetleri: 0 850 303 82 80

Flydubai İstanbul ofisi iletişim: 0 850 303 82 80

Flydubai İstanbul telefon: 0 850 303 82 80

Yukarıda bulunan Fly Dubai Havayolları İletişim numaralarından uçak bileti satın alım ve Flydubai bilet değişikliği sağlayabilirsiniz.  Flydubai havayolları İstanbul Dubai uçak bileti başta olmak üzere Ortadoğu, Rusya ve Hindistan gibi pek çok ülkeye direk uçuş seferleri gerçekleştirmektedir. Yolculuğunuza uygun uçak bileti rezervasyon ve biletleme işlemi sağlayabilirsiniz.

Fly Dubai Yiyecek ve İçecek İkramı

Geniş ve kalabalık mutfağı olan Fly Dubai havayolları, yiyecek ve içecek servisinde ekstra ücret talep etmekte ve bilet fiyatına da dâhil edilmektedir. Siparişinizi de 48 saat öncesinde vermeniz gerekir. Uçakta servis sırasında ödeme yapmak gibi bir durum olmaz. Sipariş verilmeden önce isterseniz web sitede bulunan menüleri ve lezzetleri inceleyerek çok daha detaylı olarak bilgi alınabilir. Siparişleri de seyahat öncesinde vermeniz gerekir.

Fly Dubai Eğlence ve Wi-fi Hizmeti Fly Dubai havayolları sunmuş olduğu uçak içi eğlence ile yolcular seyahatlerinde sıkılmadan rahatlıkla uçuşunu gerçekleştirir. Fly Dubai sunmuş olduğu film, müzik ve çok fazla olan eğlence seçenekleri ile seyahat etmenizi sağlar. Uçuşlarda ücretli wi-fi hizmeti sağlayan Fly Dubai havayolunun wi-fi paket fiyatı rota ve uçuş zamanına göre farklılık gösterir. Wi-fi hizmetini bütün uçuş için aldığınız gibi 2 saatten fazla uçuşlarda 30 dakikalık da alınabilir. Yalnız viber ve whatsapp kullanılacaksa mesaj paketinin alınması daha iyi olacaktır.

Fly Dubai Uçak Bileti Avantajlı Seyahat’te

Fly Dubai uçak bileti ve Fly Dubai havayolları uçuşlarına yönelik bütün hizmetleri avantajlı seyahat web sitesinden online uçak bileti satın alımı yapılarak ya da rezervasyon yaptırarak sağlanabilmektedir. Akıllı uçak bileti arama motoru ile Fly Dubai uçak bileti sorgulama dışında ekstra bagaj hakkı veya değişiklik gibi hizmetlerden yararlanılmaktadır. Fly Dubai mobil uçak bileti satın alımı yapıldıktan sonra SMS ve mail bilgilendirmesi yapılır.

Fly Dubai uçak bileti kampanyasına anında haberdar olabilmek için sitede yerde alan üye ol kısmından üyelik gerçekleştirerek yılın belirli zamanlarda yapılan ya da bütün hava yolları ucuz uçak bileti kampanyasından anında haberdar olunur.  Fly Dubai uçak bileti satın alabilmek için isterseniz 0850 303 82 80 Fly Dubai havayolları iletişim hattını arayarak bizlere ulaşılabilir.

Fly Dubai Mobil Uygulaması

Fly Dubai havayolları mobil işlemlerinde uçak biletini hızlı bir şekilde almak için avantajlı seyahat mobil uygulamasını indirerek bilet satın alımı gerçekleştirilebilir. Fly Dubai mobil uygulama ve check in işlemini kısa vakitte yapmak için Google play veya App store’dan uçak bileti uygulamasını indirilerek Fly Dubai hava yollarının bilet satın alımı gerçekleştirilebilir. Avantajlı seyahat 1550 havayolu firmasını tek bir sistem üzerinden sunar. Birçok kampanya ve akıllı bilet arama motoruyla anında biletler bulunur.