Corendon Airlines’den Yeni Rota Müjdesi | Corendon Airlines|

Sen gitmek iste yeter... Dilediğin yere en ucuz uçak bileti Avantajliseyahat.com'da!

Corendon Airlines’den Yeni Rota Müjdesi

Corendon Airlines’den Yeni Rota Müjdesi
19 Şubat 2021

Yurt dışı uçuş seferlerini sürekli güncelleyen havayolu şirketlerinin başında gelen Corendon Airlines’den yeni rota müjdesi. Yurt dışı uçuşları ile marka değeri gün geçtikçe artan Corendon airlines Türkiye’den uçuşlarına üç yeni rota daha kattı! Aktarmalı ve Direk uçuş seferlerinin de artacağının bilgisini veren Corendon, ayrıca yeni rota için güzergâh arayışında olduklarını da ekledi. Türkiye’den Avrupa’ya olan seferlerini arttırmak isteyen şirket 2017 yılında 3’cü havayolu şirketini de Avrupa’da kurmuştu.

Corendon Airlines toplam uçak sayısı güncel olarak 23’ü aşarken uçuş noktası da yeni güzergâhlar ile 148’e yükseldi.

Corendon Airlines’in Son Açıklamaları Şu Şekilde;

Konforlu seyahat deneyimi ve benzersiz hizmet kalitesi ile Anadolu'dan Avrupa'ya direkt uçmak isteyen yolcularımız için 2021'de Adana ve Diyarbakır'dan Almanya'ya, Gaziantep'ten ise Almanya, İngiltere ve İsviçre'ye uçuyoruz

Türkiye Uçuş Noktasına 3 Yenisi Daha!

Adana, Diyarbakır ve Gaziantep'ten Avrupa'ya Uçuyoruz! Şimdi de Adana, Gaziantep ve Diyabakır'dan uçuyoruz!  Anadolu'dan Avrupa'ya sunduğumuz direkt uçuşlarımızı
yeni açtığımız hatlarla zenginleştirmeye devam ediyoruz. Konforlu seyahat deneyimi ve benzersiz hizmet kalitesi ile Anadolu'dan Avrupa'ya direkt uçmak isteyen yolcularımız için 2021'de Adana ve Diyarbakır'dan Almanya'ya, Gaziantep'ten ise Almanya, İngiltere ve İsviçre'ye uçuyoruz.

Corendon Havayolları Rezervasyon Sistemi

Havayollarının yolcularına sunduğu ayrıcalıkların en başında kampanya ve indirimler yer almakta. Seyahat severlerin indirimleri ve erken rezervasyon beklediği zamanlarda Corendon Airlines’de yeni kampanyalarını yaz ayları içerisinde gerçekleşecek uçuşlar için sunmaya devam ediyor. Corendon Airlines uçak bileti erken rezervasyon ile artık daha ucuz, yaz güzergâhı Avrupa’da daha sık artarken, avantajlı seyahat etmek isteyen yolcularına da yansıtan havayolu şirketi artık daha fazla kampanya sözü verdi.

Corendon Uçak Bileti

Corendon havayolları, Avrupa ve Ortadoğu da uçuş gerçekleştiren şirketler arasında yer alan Corendon Airlines uçak bileti fırsatlarını avantajliseyahat.com üzerinden sağlayabilirsiniz. 1500 ve üzeri havayolu şirketinin satış ofisi olan avantajliseyahat.com kampanyaların yanı sıra yolcuların kesintisiz hizmet alabilmesi konusunda da yanı başında 7 gün 24 saat çağrı merkezi hizmeti ile ucuz uçak bileti satın almalarına da yardımcı olmakta. Corendon uçak bileti ve rezervasyon işlemlerini kolay ödeme ekranına yansıtarak fırsat bilet veya en uygun uçak bileti olarak sizlerin daha kolay ulaşım sağlamasına öncülük etmekte.

Havayolu kampanyalarını takip etmek için avantajliseyahat.com/blog sayfasında yer alan Havayolları kategorisinden uçuş kampanyalarına göz atarak fırsatlardan haberdar olabilirsiniz.