İstanbul Antalya Uçak Bileti - Ucuz Uçak Bileti Al,En Uygun Uçak Bileti

? ? ? 356.99 TL ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?
25
Sal
26
Çar
27
Per
28
Cum
29
Cts
30
Paz
31
Pts
01
Sal
02
Çar
03
Per
04
Cum
05
Cts
06
Paz
07
Pts
08
Sal
09
Çar
0178.5357
Dönüş Ekle
Yetişkin   (18 ve üstü)
Çocuk   (2 - 11)
Bebek   (2 ve altı)

Yolcu Sayısı 9'dan Fazla Olamaz!

İstanbul Antalya Gezilecek Yerler

İstanbul Gezilecek Yerler

Dünyada en çok uçak seferinin düzenlendiği ve turist rekortmeni olan şehir İstanbul gezilecek hem tarihi hem dini hem doğal olarak birçok yeri içinde bulundurmaktadır bizde www.avantajliseyahat.com olarak size anlatmakla ve gezmekle bu güzellikleri bitmeyecek bu megakent İstanbul hakkında kısa bilgiler vereceğiz. Dünyanın ilk şehirleri arasında olan ve Türkiye’nin göz bebeği olan İstanbul yerli ve özellikle yabancı turistlerin en çok  merak duyduğu bölgedir. En eski uygarlıkların insanların medeniyetlerin ve imparatorlukların yaşadığı şehir İstanbul günümüzde her geçen gün marka değerinin yükseltmektedir. Birçok üniversite bulunan İstanbul yabancı öğrencilerin sadece turistik amaçlı değil okumak içinde çok tercih ettiği bir bölgedir.  Hem bu kadar büyük hem de bu kadar tarihi ve doğal güzelliğin bir arada olduğu şehir İstanbul’a yakın bir zamanda çok büyük bir havalimanı açılmış ve dünyada bir kez daha gündem haline gelmiştir.   Yeni İstanbul havalimanına Thy , Türk Hava Yolları , Pegasus , FlyPgs , OnurAir , AtlasGlobal , SunExpress,Anadolujet ve dünyada en bilinen havayolu firmalarından olan Emirates , Qatar Airways gibi dünyaca ünlü markalar aktarmalı uçak seferleri düzenlemektedir. www.avanatjliseyahat.com üzerinden en ucuz İstanbul uçak bileti alabilir veya  0 (850) 303 82 80 numaralı müşteri hizmetleri numaramızı arayabilirsiniz.

Ayasofya

İstanbul’un en eski yapılarından biri olan Ayasofya tarihi müzesi şehrin tarihi yarım adasında bulunmaktadır. Bizans İmparatorluğunun İstanbul’a sahip olduğu zamanda Bizans İmparatoru 1. Justiniaus tarafından 532 – 537 yılları arasında yapılmıştır. Ancak 1453 yılında İstanbul’un Osmanlı İmparatorluğu tarafından fetih edilmesiyle dönemin padişahı Fatih Sultan Mehmet tarafından camiye dönüştürülmüştür. Tarihi müze Ayasofya’nın adındaki Aya sözcüğü “Kutsal , azize” Sofya sözcüğü ise Eski Yunancadaki sophos anlamına gelir. Bundan dolayı Ayasofya adı kutsal bilgelik veya ilahi bilge anlamına gelmekterdir. 1. Justinianus’un bu müze için çok büyük bir servet harcayıp inşaa edilme sürecinde 10,000 işçi çalıştırdığı belirtilmiştir. Ayrıca 6. Yüzyılın ünlü bilim adamaları Fizikçi Miletli İsidoros ve Trallesili matematikçi Anthemiusun yönettiği söylenmektedir. Ayasofya’nın merkez kubbesi Bizans döneminde birçok kez çökmüş Mimar Sinan’ın binaya istinat duvarlarını eklemesinden sonraki dönemde hiç çökmemiştir. Dünyanın en eski yaşam ve ibadethane merkezi olan Ayasofya Müzesi Hristiyanlık ve Müslümanlık dinleri için çok önemli olmakla birlikte iki dininde tarihte merkezliğini yapmıştır. Bu sebepten dolayı günümüzde halen Ayasofya’ya çok büyük bir ilgi olmaktadır. Dünyanın her bölgesinden İstanbul’a seyahat etmeyi gelen yabancı turistlerin en çok ilgi gösterdiği bölge olmaktadır. www.avantajliseyahat.com olarak size Türkiye ve İstanbul’un turizm açısından gözbebeği olan Ayasofya Müzesi hakkında bilgi verdik en uygun İstanbul uçak bileti için internet adresimiz www.avantajliseyahat.com üzerinden veya 0 (850) 303 82 80 numaralı müşteri hizmetleri numaramızı arayarak en ucuz İstanbul uçak biletine sahip olabilirsiniz.

Topkapı Sarayı

İstanbul Sarayburnu’nda Osmanlı İmparatorluğunun hüküm sürdürdüğü 600 yılın 400 yılında devletin idare merkezi olmuş ve devlet buradan yönetilmiştir. Osmanlı döneminde Padişahların yaşadığı saray olan Topkapı Sarayı tarihte bir dönem 4000’e yakın insanı içinde barındırmıştır. Topkapı Sarayının tarihte ilk defa müze gibi sergilenmesi Abdülmecit döneminde geçekleştirilmiştir. O tarihte İngiliz elçisine Saray Hazinesi ve eşyaları gösterilmiş ve bu eserleri Yabancılara göstermek gelenek haline gelmiştir. Mustafa Kemal Atatürk’ün emri sonrasında 3 nisan 1924 tarihinde halkın ziyaretine açılabilmesi için Asar-ı Atika müzeleri müdürlüğüne bağlanmış ve günümüzde hala hizmet veren en eski müzelerden biridir. 1924 yılında onarım süreci başlatılmış ziyaretçilerin daha konforlu ve rahat gezebilecekleri alanlar yapılmıştır. O tarihte ziyaretçilerin görebileceği alanlar Kubbealtı , Arz Odası , Mecidiye Köşkü , Hekimbaşı Odası , Mustafa Paşa Köşkü ve Bağdat köşküdür. Günümüzde halen turistlerin en çok ziyarette bulunduğu Topkapı Sarayı 1985 Yılında UNESCO Dünya Mieasları Listesine giren İstanbul Tarihi Yarım Adasının en bilinen ve en çok ziyaretçiye ev sahipliği yapan konumu olmaktadır. Türkiye’nin tarihi açısından ve İstanbul’un turizmi açısından çok önemli bir role sahip olan Topkapı Sarayı günümüzde  yerli yabancı olmak üzere birçok ülke ve şehirden turiste ev sahipliği yaparak dünyaca ünlü bir tarihi yapı olarak bilinir. www.avantajliseyahat.com olarak size İstanbul’un en önemli yapı taşlarından biri olan Topkapı Sarayı hakkında bilgi verdik. En uygun İstanbul uçak bileti almak isterseniz 0(850) 303 82 80 numaralı müşteri hizmetleri numaramızı arayarak en uygun biletlere sahip olabilirisiniz.

Galata Kulesi

İstanbul ilinin Galata semtinde bulunan Galata Kulesi 528 yılında inşa edilmiştir. İstanbul’un Boğazı ve Haliç Galata Kulesinden panoramik olarak izlenebilmektedir. UNESCO 2013 te kuleyi Dünya Mirası Geçici Listesine almıştır. Dünyadaki en eski kulelerden birisi olan Galata Kulesi Bizans İmparatoru Anastasius tarafından 528 yılında fener kulesi olarak inşa edilmiştir. 4. Haçlı seferinde büyük hasarlar alan kule 1348 yılında İsa Kulesi olarak yığma taşlar kullanılıp yeniden yapılmış yapıldığı tarih olan 1348 yılında İstanbul’un en büyük binası olmuştur. 17. Yüzyılın başında 4. Murat döneminde Hezarfen Ahmet Çelebi Okmeydanı’nda rüzgarları kollayıp uçuş talimleri yapıldıktan sonra 1638 yılında Galata Kulesinden Üsküdar’a uçmuştur. İngiltere’de bu uçuşu gösteren gravürler yapılmış dünyanın her yerinde bu uçuş büyük bir önem taşımış ve merakla uçuşun sonuçları beklenmiştir. Özellikle deniz yolunu kullanırken mükemmel bir manzara ortaya çıkaran Galata Kulesi hem İstanbul’da yaşayan insanların hem de farklı şehirlerde yaşayan insanların sıkça ziyaret ettiği bölgedir. Sadece İstanbul ve diğer şehirlerle sınırlı kalmayıp dünyanın her ülkesinden Galata Kulesine turistler akın etmektedir. İstanbul denince akla ilk gelen mekanlarından biri olan Galata Kulesi hem çok büyük önem taşıyan tarihi hem de mükemmel bir konum olan kulenin çevresi de bir o kadar güzeldir.

Antalya Gezilecek Yerler

Ülkemizin turizm sektöründe göz bebeği olan Antalya her yıl yerli ve yabancı turist sayısını arttırarak ülkemizin bir turizm merkezi olmasında büyük bir pay sahibidir. 1988 yılında hizmete vermeye başlayan Antalya Havalimanı Şehre 13 dakikalık bir uzaklıktadır ve tatile gelen turistleri bu konuda çok rahatlatmaktadır. Bu sene bir rekor kırarak 14 milyondan fazla turist sayısına ulaşmış ve her geçen yıl bu rekoru yukarı çekmektedir. Gezilecek bir çok doğal güzellik alanı olan Antalya’nın çoğu kişinin  sonraki tatilde Antalya ilini seçmesinde büyük faydası vardır. 

Düden Şelalesi

Antalya denince akla gelen ilk yer olan ve Antalya’nın turizm açısından ise gözbebeğidir. Antalya şehir merkezine 10 kilometre uzaklıkta olan Düden Şelalesi Düden çayı boyunca iki kola ayrılmıştır ve yüksekliği 10 metre olarak ölçülmüştür. Yukarı Düden Şelalesi 1970 ile 1972 yılları arasında Devlet Su İşleri tarafından piknik ve mesire yeri haline getirilmiştir. Aşağı Düden Şelalesi ise Şehir merkezine 8 kilometre uzaklıkta olup etrafında Gençlik Parkı ve Karpuz kaldıran Askeri Tesisleri Aşağı Düden Şelalesi’nin etrafında bulundurmaktadır. 

Aspendos Antik Kenti

Antalya’da iki küçük tepenin üzerinde bulunan Aspendos Antik Kenti döneminde ticaret ve liman kenti olması özelliğini taşımaktadır. Aspendos Antik Kenti Aşağı Kent ve ve Yukarı Kent olarak ikiye ayrılmaktadır. Aşağı kentinde Tiyatrolar , Hamamlar , su kemerleri , tapınaklar , stadyum ve nekropoller bulundurmaktadır. Yukarı kentinde ise Agora , Ekser da , Bazilika toplantı yapısı ve Nymphaeum gibi yapıları bulundurmaktadır. Antalya’nın Serik İlçesinin 8 kilometre doğusunda Köprü çayının dağlık bölgesinin düzlüğe çıktı bölgede Milattan Önce 10. Yüzyılda Akalar tarafından kurulmuştur. Antik Kentin en çok bilinen ve ziyaretçi çeken yapısı Tiyatro ise Milattan Sonra 2. Yüzyılda Romalılar tarafından inşa edilmiştir. Antik Tiyatro ayrıca konserler ve etkinlikler için kullanılmaktadır. Tarihi olarak ülkemiz açısından çok büyük bir önem taşıyan Aspendos Antik Kenti Antalya’nın göz bebeği olarak bilinir her yıl ülkemiz ve dünyadan birçok yerli ve yabancı turist ile birlikte birçok Tarih ile ilgilenen insanların tercih ettiği yerdir. Antalya’nın tarihi ve güzelliği  bakımından mükemmel bir önem taşıyan Aspendos Antik Kentini mutlaka görmelisiniz.

Kale İçi

Antalya’nın Murat paşa ilçesinde bulunan Kaleiçi Deniz manzarası konforlu konaklama alanları ve cafe   restoranalar ve park alanları gibi sosyal aktivitelerinizi çok rahat gerçekleştirebileceğiniz bir bölgedir. Bunun ile birlikte Antalya da en çok turistiğin ziyaret ettiği ve ağırlandığı yerdir. Antalya’nın merkezine yakın olması ile birlikte şehrin turizm sektöründe en büyük kozu olup doğal güzellikleriyle manzaralarına bakan herkesi hayran bırakmaktadır. Dar sokakları ve eski evleriyle tanınan Kaleiçi çoğunlukla limandan yukarı ve dış surların yönünde bulunur. 


İstanbul Antalya Hakkında

İstanbul Hakkında

Türkiye’nin Marmara Bölgesinde bulunan İstanbul’un bir diğer adı ise mega kent olarak bilinir. Nüfus açısından Türkiye’nin en kalabalık şehri İstanbul’dur. Nüfus bakımından şehirleri bir kenara bırakıp dünya genelindeki birçok ülkeden fazla nüfusa sahip olan İstanbul’un güncel nüfusu 15,07 milyon olup her geçen yıl gittikçe çoğalmaktadır. Ekonomik , tarihi , sosyokültürel açıdan dünyanın en önemli şehri İstanbul’dur Anadolu ve Avrupa yakası olarak iki yakası bulunan ve büyükşehir belediyesi ile birlikte toplam 40 belediyesi bulunmaktadır. Tarihteki ilk zamanlarda İstanbul’un batı sınırını İstanbul surları oluşturmaktaydı. Gelişimi ve büyütme sürecinde surlar daha batıya ilerletilerek şehir 4 defa genişletilmiştir. Tarihi açıdan Dünyanın en eski şehri olan İstanbul 330 – 395 yıllarında Roma İmparatorluğu 395 – 1204 ile 1261 – 1453 yılları arasında Bizans İmparatorluğunun başkenti oldu 1204- 1261 arası Latin İmparatorluğu ve son olarak 1453 – 1922 yılları arasında Osmanlı İmparatorluğunun başkenti olmuştur. Her din için çok büyük önem taşıyan İstanbul şehri tabi ki Müslümanlık dini içinde çok büyük önem taşımıştır. Tarihte Hilafetin Osmanlı İmparatorluğuna geçtiği tarih 1517’den kaldırıldığı tarih olan 1924’e kadar İslam dinin de merkez olmuştur. Kilise gibi yapıları da bulunduran tüm dünyanın hayretle baktığı tarihi ve doğa alanları olarak dünyanın gözbebeği halinde olan İstanbul tüm dinlerin merkezlerinden biri olarakta bilinir. Arkeolojik olarakta çok büyük bir önem taşıyan İstanbul’da insanlık tarihi hakkında çok önemli bilgilere ulaşılmıştır ve bir anda tüm dünyanın dikkatini yine çekmeyi başarmıştır. Yarımburgaz mağazasından çıkarılan taş aletlerle ilk insanların 400,000 yıl öncesine dayandığı söylenmektedir. Ayrıca mega kent konfor açısından Avm’ler , stadyumlar , restoranlar ,  ve sosyal yaşam alanlarıyla dünya standartlarını belirleyen bir konumdadır. Ulaşım açısından çok ferah olan mega kent İstanbul 3 köprü , Marmaray , otobüs , metrobüs , metro , tramvay gibi birçok toplu taşıma aracıyla İstanbul çok kolay ve hızlı bir ulaşım sistemine sahip olmaktadır.  İstanbuldaki  akarsular başlıca Riva , Kağıthane , Alibeyköy dereleridir . En büyük göller ise Büyükçekmece , Küçükçekmece ve Durusu gölleridir. Dünyadaki en çok bilinip e çok tanınan mega kent İstanbul her yıl dünyanın her bölgesinden  akın akın insan tatil ve seyahat yapmak için bu dev şehri seçmektedir. 2019 yılında İstanbul’da bir olarak şehir nüfusundan fazla turist gelmiştir bu sayı verilere göre  15.5 milyon olarak belirlenip gelenlerin çok büyük bir çoğunluğu zengin ve Arap kökenli iş adamlarıdır. 2 tane dev büyüklükte havalimanı olan mega kent İstanbul’a her gün birçok uçak seferi düzenlenmektedir. 

Antalya Hakkında

Akdeniz bölgesinde bulunan Antalya 2.426.356 milyonluk nüfusuyla Türkiye’nin en kalabalık 5.ilidir ve 19 ilçe ve belediyeye sahiptir. Akdenizin batısında yer alan Antalya’nın Güneyinde Akdeniz , batısında Muğla , kuzeyinde Burdur ve Isparta , kuzey doğusunda ise Konya Karaman ve Mersin illeri bulunmaktadır. Türkiye’de en çok turistin uğradığı Antalya şehri özellikle yaz mevsiminde dünyada en çok turiste ev sahipliği yapan şehirlerden biri olarak turizm sektöründe Türkiye’nin ve dünyanın sayılı bölgelerinin en başında gelmektedir. Birçok uygarlığa ev sahipliği Yapan Antalya Likyalılar, Lidyalılar, Pamfilyalılar, Bergamalılar, Romalılar, Bizanslılar, Selçuklu ve Osmanlı hakimiyetinde bulunmuş son olarak günümüzde olduğu gibi Türkiye Cumhuriyet’inin hakimiyetinde bulunmaktadır.

İstanbul Antalya Uçak Bileti

İstanbul Uçak Bileti

Turizm başkenti İstanbul sınırları içinde 3 tane havalimanı bulunmaktadır. Dünyanın en büyük Havalimanı olan İstanbul Yeni Havalimanı 29 ekim 2018 tarihinde faaliyete açılmıştır. 6 bağımsız pist 500 uçak kapasitesi 70 bin araçlık açık ve kapalı otopark 200 milyon yolcu kapasitesinin dışında duş alanları konaklama alanları yemek ve otelleri içinde bulundurmasıyla sadece dünyanın en büyük havalimanı değil aynı zamanda dünyanın en konforlu havalimanıdır. Türk Hava Yolları , Thy , OnurAir , Pegasus , FlyPgs  AnadoluJet , SunExpress gibi firmaların tek sefer Qatar Airways , Emirates gibi dünyaca ünlü firmalar Yeni İstanbul Havalimanına uçak seferleri gerçekleştirmektedir. İstanbul, Türkiye’nin en kalabalık şehridir. Hem ticari açıdan hem de tarihi açıdan çok önemli bir kenttir. İki kıtayı birbirine bağlayan şehir turizm açısından da ülkemiz açısından önemli bir yere sahiptir. Yerleşim yeri olarak ise çok eski zamanlarda beri İstanbul’da yerleşim sürmektedir. Bu durum nedeni ile şehirse sayısız eser bulunmaktadır. Özellikle Osmanlı Devleti tarafından birçok eser İstanbul’a kazandırılmış ve günümüzde eşsiz eserler görülebilmektedir. İstanbul uçak bileti alarak şehri ziyaret edebilirsiniz. Ancak İstanbul’da gezilerinizin verimli geçmesi için gezilecek ve görülecek yerleri önceden tespit edip gezi planı çıkarmanız sizin için daha faydalı olacaktır. Avantajlı uçak bileti almak için www.avantajliseyahat.com üzerinden ucuz uçak bileti satın alabilir dilerseniz. 0 850 303 82 80 müşteri hizmetlerini arayarak 7/24 en uygun uçak biletini satın alabilirsiniz.İstanbul uçak bileti alara direk tüm şehirlere uçmanız mümkündür. İstanbul’dan uçuş gerçekleştiren firmalar şu şekildedir Thy Türk Hava Yolları Pegasus Flypegasus Anadolujet Atlasglobal Sunexpress Onurair Pegasus Havayolları ve yurt dışı uçak bileti olarak azal airlines azal havayolları thy emirates havayolları Özbekistan havayolları airchina Ukrayna havayolları rusya havayolları gibi bir çok firma da uçuş gerçekleştirmekte Yurt içi uçak bileti ve yurt dışı uçak bileti kampanyalarından faydalanmak için www.avantajlıseyahat.com adresini takip etmeniz yeterli. Avantajlı  Uçak Bileti Adresi! 3D Güvenlik Sistemi ile biletinizi en güvenli şekilde size vermekteyiz. Hem güvenli hem de en uygun İstanbul Uçak bileti için www.avantajliseyahat.com adresimiz üzerinden veya 0(850) 303 82 80 müşteri hizmetlerimizi arayıp 7 gün 24 saat en ucuz İstanbul Uçak biletine sahip olabilirsiniz. Uygun ve güvenli uçuşun tek adresi www.avantajliseyahat.com  

Antalya Uçak Bileti

Turizm kenti olan Antalya’da 2 havalimanı bulunmaktadır en çok tercih edilen Antalya Hava Limanı Olmakla beraber Alanya Gazi Paşa Havalimanı da çokça yurt dışı uçak bileti olarak çokça tercih edilmekte Antalya uçak bileti hava yolu firmaları şu şekildedir Thy Türk Hava Yolları Anadolujet Atlasglobal Sunexpress Onur air Pegasus Flypegasus Ve Aeroflot Ukrayna hava yolları ve Rusya Hava Yolları olmak üzere bir çok firma Antalya hava limanına uçuş gerçekleştirmekte. Antalya ucuz uçak bileti almak için www.avantajliseyahat.com adresinden sorgulama yaparak size en uygun uçak bileti satın alabilirsiniz dilerseniz 7 gün 24 saat 0 (850) 303 82 80 Müşteri Hizmetlerini arayarak avantajlı uçak bileti satın alabilirsiniz uçak bileti almak için kredi kartı 3d güvenli ödeme yöntemini kullanarak uçak bileti satın almanız mümkündür. Antalya İzmir Uçak Bileti ve Antalya Ankara Uçak Bileti yada Antalya İstanbul uçak bileti alarak direk uçuşlar gerçekleştirebilirsiniz. Antalya Van uçak bileti satın alarak direk uçuş yapmanız da mümkündür Antalya Adana uçak bileti alarak direk uçuş yapabilirsiniz. Yurt içi uçak bileti ve Yurt dışı uçak bileti kampanyalarından faydalanmak için web adresimizi takip etmeyi unutmayın avantajlı uçak bileti adresi!

İstanbul'a Ulaşım

İstanbul’a ulaşım sağlamak için geniş bir seçenek listeniz vardır. Karayolu ile ulaşımın yanı sıra hızlı tren, deniz yolu, havayolu seçenekleri ile İstanbul’a ulaşım sağlanabilmektedir. Hızlı bir ulaşım için İstanbul uçak bileti alarak şehre ulaşım sağlanabilir. İstanbul havayolu bakımından ülkemizin en önemli yeri olduğu gibi uluslararası hava taşımacılığı konusunda da çok önemli bir konumdadır. Bu nedenle yılda çok önemli sayılarda yolcu ağırlamaktadır. İstanbul uçak bileti almak içinse www.avantajliseyahat.com web adresini ziyaret edebilirsiniz. 7 gün 24 saat ulaşabileceğiniz 0 850 303 82 80 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak bütün bilet işlemlerinizi kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.İstanbul uçak bileti alarak bu şehri kolayca ziyaret edebilirsiniz İstanbul uçuş gösteren havayolu şu şekildedir Thy Türk Hava Yolları, Pegasus Flypegasus , Atlasglobal , Anadolujet , Sunexpress , Onurair en çok uçuş gösteren firmalardır. Ankara İstanbul uçak bileti alarak ve İzmir İstanbul uçak bileti yada İstanbul Konya Uçak bileti alarak bu İstanbul direk uçuş yapabilirsiniz. Yurt içi uçak bileti ve Yurt dışı uçak bileti kampanyalarından haberdar olmak için www.avantajliseyahat.com üzerinden uçak bileti kampanyaları takip edebilirsiniz. Dilerseniz 7 gün 24 saat 0 (850) 303 82 80 Müşteri Hizmetlerini arayarak size en uygun uçak bileti satın alabilirsiniz.İstanbul Uçak bileti alırken pek çok firmayı da bulabilirsiniz Aeroflot , Airchina , Türkmen Havayolları ve daha bir çok firma seçenekleri bulundurmaktadır.

 


Antalya Ulaşım

Karayolu havayolu gibi seyahat yolları bulunan Antalya’ ya en konforlu ve ucuz ulaşım yolu olan havayolu 1998 yılında Antalya Havalimanın açılmasıyla gerçekleşmeye başlamıştır. Çok büyük ve modern bir havalimanı olan Antalya Havalimanı her yıl milyonlarca turistin Antalya’da  ilk  ayak bastığı bölgedir.  Şehir içine 10 – 13 dakikalık bir uzaklıkta olan Antalya Havalimanı toplu taşıma olarakta çok kolay bir ulaşıma sahiptir. Türkiyenin en çok turist çeken bölgesi olan Antalya’ya hergün Thy – Türk Hava Yolları , SunExpress , AtlasGlobal , OnurAir , AnadoluJet gibi havayolu ve seyahat firmaları hergün birçok uçak seferi düzenlemektedir. Sizde bu mükemmel şehir olan Antalya’ya en uygun uçak biletini almak isterseniz www.avantajliseyahat.com adresimizden alabilir veya 0(850) 303 82 80 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak en ucuz uçak biletine sahip olup doya doya tatilin keyfini çıkarabilirsiniz.