? 268.99 TL 238.99 TL 291.99 TL ? 268.99 TL ? ? ? 291.99 TL 238.99 TL 218.99 TL 268.99 TL ? ? ?
08
Cts
09
Paz
10
Pts
11
Sal
12
Çar
13
Per
14
Cum
15
Cts
16
Paz
17
Pts
18
Sal
19
Çar
20
Per
21
Cum
22
Cts
23
Paz
0146292
Dönüş Ekle
Yetişkin   (18 ve üstü)
Çocuk   (2 - 11)
Bebek   (2 ve altı)

Yolcu Sayısı 9'dan Fazla Olamaz!

Bodrum Gezilecek Yerler

Muğla’nın en popüler ve gelişmiş bölgeleri arasında gösterilen Bodrum. Enfes koyları ve kıyıları ile turizm ve tatil denilince muhakkak gidilecek yerlerin ilk sırasında. Yerli ve yabancı turistlerin özellikle son yıllarda bu muhteşem ilçeyi ziyaret ederek tatil yaptığı gözlemlenmektedir.

Seyahatinizi planlarken Avantajliseyahat.com her zaman ucuz uçak bileti olarak sizin yanınızda!

İnsanoğlunun binlerce yıllık tarihine şahitlik yapmış bereketli toprakları, taş evleri, turizm tesisleri, plajları, mandalina bahçeleri, yeraltı şehir ve kaleleri ile Bodrum gezilecek yerler olarak keşfedilmesi gereken ilçelerimiz arasında yer almakta. Bodrum kıyı kesimi ile yazları ve kışları sıcak illerimiz arasında yer almakta. Tarih ve kültür olarak çok geniş bir alana yayılan bölge eski yerleşim yerlerini de barındırmakta. Özellikle keşfedilmesi gereken kaleleri ve müzeleri ile ön planda son yıllarda Bodrum kültür turları için de tarih sever ziyaretçileri ile de ön plana çıkmıştır. Masmavi ve berrak denizi ile tatil severlerin beldesi olan Bodrum’da gezilecek yerlerin ilk başında, Bodrum kalesi gelmekte.

Bodrum Kalesi: 1400 yılların başında St. John Şovalyeleri tarafından yapılan kale yabancılar tarafından St. Peter Kalesi olarak adlandırılmakta. Bodrum Kalesi günümüzde en iyi korunan tarihi eserler arasında gösterilmekte. Günümüz de Bodrum Sualtı Müzesi olarak hizmet veren yapı, içerisinde Dünyanın en eski batık gemisi de yer almakta. Müze içerisinde bulunan zindan ve işkence odaları ise ziyaret edenlerin dikkatini çekmektedir. Ayrıca Bodrum Sualtı müzesinde 14 farklı sergi alanı da bulunmakta. Şehri ziyaretiniz de Bodrum Kalesi sizleri bekliyor olacak.

Bodrum Osmanlı Tersanesi: Antik çağların en eski yapıları arasında gösterilen Bodrum Osmanlı Tersanesi, Osmanlı dönemi gemi takviye bölgesi olarak kullanılmış. Günümüz tarihi ve arkeolojik yapılar arasında bulunan tersane bir dönem gözetleme kulesi olarak kullanılmıştır. Antik kentleri ve gizemli koyları ile Bodrumun popüler ziyaret noktası olan bu yer günümüz sanat galerisi ve sergi alanı olarak hizmet vermekte. İlçenin merkezi bölgesinde bulunması ile hemen her yerden görülmekte.

Zeki Müren Sanat Müzesi: Bodrum denilince, ülkemizin en önemli sanat ve musiki duayen sanatçısı Zeki Müren akıllara gelmekte. Hayatının son dönemlerini geçirdiği bu ev günümüz de sanat müzesine dönüştürülerek halkın ziyaretine açılmış. Müzeyi ziyaretiniz de sizleri eski ve lüks bir otomobil karşılarken içerisinde sanatçıya ait kıyafet ve takılar yer almakta. Zeki Müren Sanat Müzesinin ilk katı tamamen sanatçının kullandığı şekilde bırakılırken üst katı müzeye dönüştürülmüştür.

Bodrum Deniz Müzesi: Denizi ile ünlü olduğu kadar kendisine özgü tekneleri ile de popüler olan Bodrum’da 2010 yılında bir de Deniz Müzesi kurulmuştur. İlk olarak Bodrum Kalesi önünde küçük çapta bir sergi alanı olarak hizmet verilse de daha sonrasında Bodrum Belediyesi tarafından eski bedesten binası tahsis edilerek müze halkın hizmetine açılmıştır. Müze içerisinde deniz ve denizciliğe ait pek çok eser bulunmakta. Bodrum tipi deniz tekneleri ve birçok farklı alandan toplanmış deniz kabukları da sergilenmekte. Halikarnas balıkçısı Cevat Şakir Kabaağaçlı’ya ait kişisel eşyalarında sergilendiği bu müze de ayrıca yılın çeşitli zamanlarında farklı etkinlik ve faaliyetler de yapılmaktadır. Bodrum gezilecek ve görülmesi gereken yerler arasında bulunan bu mekânı ziyaret edebilirsiniz.

İstanbul Havalimanı Ulaşım

İstanbul Havaalanı; İstanbul Havalimanı ya da İstanbul Yeni Havaalanı Türkiye ve Avrupa’nın en büyük havalimanları arasında bulunmaktadır. Uluslararası havalimanı olarak tasarlanan modern mimarisi ile ziyaretçilerini hayran bırakmakta. İstanbul Atatürk Havalimanı kapanması ve şehrin yoğunluğunun merkezde azaltılması planlanarak Yeni Havalimanı kurulması ve bu tesisin Uluslararası hizmetler vermesi hedeflenmiştir. 2015 yılı ilk yapım aşamasının gerçekleştiği zamandır.18 Ekim 2018 tarihi ile parkurların kısım kısım tamamlanarak yolcu ve seyahat severlerin kullanımına sunulmuş ve açılışı gerçekleşmiştir. İstanbul havalimanı ucuz uçak bileti olarak açılışına özel kampanya ve fırsat uçuşları sunmuştur. Hizmet kalitesi ile Avrupa’nın en iyi havalimanı olarak tasarım açısından da önemli ödüllere sahiptir. İstanbul ilimizin Avrupa Yakasında faaliyet gösteren İstanbul Havalimanı ulaşım açısından da merkezi bir konuma sahiptir. İstanbul Havalimanında ilk uçuşun gerçekleşme tarihi 1 Kasım 2018’dir. Yeni Havalimanı Uçuş Kodu: IST. Yeni Havalimanı yıllık 200 milyon yolcu kapasitesine sahiptir. 350 destinasyona sahip havalimanı içerisinde yüzlerce havayollarına da ev sahipliği yapmakta teknolojinin son sınıf kullanılarak oluşturulduğu uçak bilet satış sistemleri döviz büroları avm ve eğlence merkezlerine de ev sahipliği yapmakta. Asya, Avrupa ve Ortadoğu’nun kesiştiği önemli bir merkez olmuştur. İstanbul havaalanı işletme hakkın İGA  (İstanbul Grand Airport) yönetimine aittir.

İstanbul Yeni Havalimanı Ulaşım: İstanbul havalimanına şehrin çeşitli ve merkezi noktalarından ulaşım sağlamanız mümkün. Yeni havalimanı özel servis ulaşımı HAVAİST servisleri ile saat başı durak noktalarından yapılmaktadır. Metro ile şuan için direk havalimanına ulaşım sağlanamamakta. Sadece aktarma noktalarından otobüs ve Havaist ile ulaşım sağlayabilirsiniz. HAVAİST servis saatleri ya da havalimanı ne zaman otobüs var gibi saat endişeleriniz var ise dert etmeyin 7 gün 24 saat HAVAİST servisleri durak noktalarından saat başı olarak yapılmaktadır. Trafik durumuna göre yoğunluk gösteren saatlerde ulaşım sağlamanız zorlaşabilir. Uçak bileti saatiniz öncesinde havalimanına ulaşım sağlamanız seyahatinizi kolaylaştıracaktır.

İstanbul havalimanı araç kiralama: noktaları yolcu giriş katında hizmet vermekte. İstanbul havalimanından şehir merkezine kolay ulaşım sağlamanın bir diğer yöntemi ise araç kiralamak peki araç kiralamanın kolay yolları nelerdir araç kiralama sisteminin avantajları nelerdir. Araç kiralama seyahatinizi kolaylaştırmanın yanı sıra sizlerin iş yöntemini daha pratik bir hale getirmekte. Araç kiralayarak otobüs ya da vasıta beklemenize gerek olmadan hemen her yere kolay ulaşım sağlayabilirsiniz. Online araç kiralamak ve zamandan tasarruf sağlamak isterseniz çağrı merkezimizi arayarak bilgi alabilirsiniz.
İstanbul Havaalanı uçak bileti: Bilet satış telefon numarası 0 850 303 82 80 müşteri hizmetleri hattını arayarak online uçak bileti satın alma işleminde bulunabilirsiniz. İstanbul Yeni Havalimanı THY-Türk Hava Yolları Telefon Numarası 0 850 303 82 80 ya da 0 212 909 96 12 
Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı, İstanbul il sınırları içerisin de bulunduğu bölge itibari ile Anadolu yakası içerisinde Pendik ilçe sınırlarında yer almaktadır. Yapım tarihi 1998 yılında başlayarak 2001 yılında tamamlanmıştır. Toplam maliyeti 550 milyon dolar sınırlarında inşa tutarı vardır. Havalimanı İstanbul’un ikinci havalimanıdır. Havaalanı ismi ise Türkiye’nin ilk kadın pilotu olan Sabiha Gökçen’den ismini almıştır. Konumu ve yapısı itibarı ile en çok uçuş için tercih edilen havayolları şirketlerinin de başında gelmektedir. Türkiye’nin en büyük ikinci havaalanıdır yolcu kapasitesi geçtiğimiz yıllar da artarak devam etmiş uluslararası olması niteliğini taşıyan Sabiha Gökçen Havaalanı yerli ve yabancı bir çok turiste de ev sahipliği yapmaktadır. Havayolu parkur kodu (IATA) : SAW ICAO: LTFJ Havalimanı kısa adı ise ISG olarak bilinmektedir. Yurt içi ve yurt dışı uçuşlar da birçok kişinin tercih ettiği havalimanı olan Sabiha Gökçen Havalimanı yoğun uçuşları ile parkurlarını da genişletmektedir.
Taksi: İstanbul Yeni Havalimanına ulaşımda olduğu gibi İstanbul Avrupa Yakasından da taksi ile İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanına ulaşım sağlamanız mümkündür. Uçak bileti saat önceliğinize dikkat ederek olası bir gecikme yaşamamak adına yine yol ve sefer saat kontrolünüzü yaparak metro, taksi veya metrobüs gibi alternatif ulaşım araçları ile havaalanına gelebilirsiniz. Havaalanı içerisinde ve çevresinde birçok taksi hizmeti verilerek her saat ulaşım kesintisiz sağlanmaktadır.
Havabüs: İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanından şehir merkezine ulaşımın bir diğer alternatifi ise Havabus. Uçuş sonrası ya da öncesi yolcuların tercih ettiği bir diğer havaalanı ulaşım aracı. Avrupa Yakası Taksim, Anadolu Yakası Kadıköy civarı ve daha birçok noktadan Havabüs otobüslerini kullanabilirsiniz. Detaylı Havabus saatlerini buradan öğrenebilirsiniz.
Marmaray: İstanbul Avrupa Yakasından gelecek olan yolcularımızın Marmaray’ı tercih etmeleri kendilerine hız ve zaman tasarrufu kazandıracaktır. Marmaray kullanım sonrası Kadıköy-Kartal Metrosu ile daha kolay bir ulaşım sağlamanız mümkün. Ayrıca Yalova ve Bursa ilinden direk İdo iskelesinden feribot seferleri ile araç aktarması yapmadan şahsi otomobil ile de gelebilirsiniz.
Otobüs: Sabiha Gökçen Havalimanına şehrin birçok noktasından otobüs kullanımı ile gelmeniz mümkün otobüs saat ve tarifeleri uçuşunuz öncesi kontrol ederek saat aralıklarına mutlaka dikkat edin.
Metro: Seyahatiniz öncesi ya da sonrası taksi ile kısa bir ulaşım sağladıktan sonra kartal Metro hattına giderek. Aktarma ya da ulaşım aracı değiştirmeniz mümkün bu bölgeden Metro ya da metrobüs hatlarına kolaylıkla ulaşım sağlayabilir ve daha sonrasında İstanbul Avrupa yakasına geçiş sağlayabilirsiniz.
Havaist: İstanbul Havalimanı ulaşımı için yolcuların hızlı kullanımlarına yanıt vermek amacı ile kullanıma sunulmaktadır. Sabiha Gökçen Havalimanı durağından Havaist araçlarını kullanarak Sabiha Gökçen Havalimanına ulaşım sağlamanız mümkündür saat ve güzergah bilgisi için tıklayın.
Araç Kiralama: İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı araç kiralama olarak çok geniş bir ağ ve yaygın kiralama firmalarına ev sahipliği yapmakta online sistem kanallarını kullanarak rezervasyon yapabilir yada telefon üzeri yer ayrımı sağlamanız mümkün olacaktır. Şehrin merkezi noktalarına da araç kiralama konusunda çeşitli firma ve anlaşmalı noktalar ile yine varacağınız lokasyona da araç teslim etmeniz mümkündür.

Bodrum Havalimanı Ulaşım

Bodrum Havalimanı Ulaşım: Muğla’nın ilçesi olarak Bodrum ulaşım ve seyahat bakımından gelişmiş şehirler ve bölgeler arasında gösterilmekte. Karayolu ve deniz ulaşım ağının yanı sıra Bodrum-Milas Havalimanı olarak hizmet vermekte. Muğla’da bulunan üç havalimanından en popüleri de yine Bodrum Milas Havalimanıdır. Şehir merkezi konumu ve pek çok ulaşım seçeneği ile de yolcularına kolaylık sunmakta.

Bodrum Milas Havalimanı Rehberi: Muğla ili Bodrum ilçesinde bulunan Milas Havalimanı uluslararası havalimanı olarak hizmet vermektedir. İç hat ve dış hat uçuş hizmetleri ile özellikle yazları yoğun uçuş seçeneklerine yer veren Bodrum Milas Havalimanı şehre uzaklığı 76 km’dir.

Milas Havalimanı HAVAŞ:Milas Havalimanı HAVAŞ servisleri uçuş önce ve sonrasın da 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Şehrin merkezi noktaları ve duraklarından Milas Havalimanına ulaşım sağlanmaktadır. İç hat ve dış hat uçuş yapacak yolcuların uçak bileti saatinden öncesinde havalimanında bulunması gerekir.

HAVAŞ Servis Ücreti: Milas Havalimanı HAVAŞ ücreti 12,50 TL’dir.

Milas Havalimanı MUTTAŞ: Muğla büyük şehir belediyesin tarafından kurulan MUTTAŞ, havalimanı ulaşımı olarak 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Muğla Havalimanı, Milas Havalimanı ve Dalaman Havalimanı olarak hizmet veren MUTTAŞ uçuş saatinizden en az iki saat öncesinde havalimanı ulaşımı sağlamaktadır.

MUTTAŞ Servis Ücreti: MUTTAŞ servis ulaşım ücreti 12,50 TL’dir.

Milas Havalimanı Araç Kiralama: Milas Havalimanı içerisinde bulunan araç kiralama şirketleri 24 saat hizmet vermektedir. Uçak bileti satın alımınızdan önce veya sonra online olarak araç kiralaması yapabilirsiniz. Ücret ve fiyatları günlük ve saatlik kiralamanıza göre değişiklik gösterebilir.

Bodrum-Milas Havalimanı Taksi: Bodrum Havalimanından şehre kolayca ulaşmak isteyen yolcuların alternatif seyahat yöntemi Taksi, Havalimanı içerisinde birçok noktada bulunan taksileri kısa ve uzun mesafe olarak kullanmanız mümkün. Yolcuların seyahat sonrasında havaalanı çıkış kapısından taksi bulması mümkün.

Bodrum Havalimanı Otopark: Bodrum Milas Havaalanı içerisinde 550 araçlık otopark mevcuttur. Özel araçlarınızı seyahat önce ve sonrasında otoparklara bırakabilirsiniz. Günlük ve Aylık olarak fiyatları değişmektedir.