En Uygun & Ucuz İstanbul Erzincan Uçak Bileti

? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?
26
Sal
27
Çar
28
Per
29
Cum
30
Cts
31
Paz
01
Pts
02
Sal
03
Çar
04
Per
05
Cum
06
Cts
07
Paz
08
Pts
09
Sal
10
Çar
000
Dönüş Ekle
Yetişkin   (18 ve üstü)
Çocuk   (2 - 11)
Bebek   (2 ve altı)

Yolcu Sayısı 9'dan Fazla Olamaz!

İstanbul Erzincan Gezilecek Yerler

İstanbul Gezilecek Yerler;

Dünyada en çok uçak seferinin düzenlendiği ve turist rekortmeni olan şehir İstanbul gezilecek hem tarihi hem dini hem doğal olarak birçok yeri içinde bulundurmaktadır bizde www.avantajliseyahat.com olarak size anlatmakla ve gezmekle bu güzellikleri bitmeyecek bu megakent İstanbul hakkında kısa bilgiler vereceğiz. Dünyanın ilk şehirleri arasında olan ve Türkiye’nin göz bebeği olan İstanbul yerli ve özellikle yabancı turistlerin en çok  merak duyduğu bölgedir. En eski uygarlıkların insanların medeniyetlerin ve imparatorlukların yaşadığı şehir İstanbul günümüzde her geçen gün marka değerinin yükseltmektedir. Birçok üniversite bulunan İstanbul yabancı öğrencilerin sadece turistik amaçlı değil okumak içinde çok tercih ettiği bir bölgedir.  Hem bu kadar büyük hem de bu kadar tarihi ve doğal güzelliğin bir arada olduğu şehir İstanbul’a yakın bir zamanda çok büyük bir havalimanı açılmış ve dünyada bir kez daha gündem haline gelmiştir.   Yeni İstanbul havalimanına Thy , Türk Hava Yolları , Pegasus , FlyPgs , OnurAir , AtlasGlobal , SunExpress,Anadolujet ve dünyada en bilinen havayolu firmalarından olan Emirates , Qatar Airways gibi dünyaca ünlü markalar aktarmalı uçak seferleri düzenlemektedir. www.avanatjliseyahat.com üzerinden en ucuz İstanbul uçak bileti alabilir veya  0 (850) 303 82 80 numaralı müşteri hizmetleri numaramızı arayabilirsiniz.

Ayasofya;

İstanbul’un en eski yapılarından biri olan Ayasofya tarihi müzesi şehrin tarihi yarım adasında bulunmaktadır. Bizans İmparatorluğunun İstanbul’a sahip olduğu zamanda Bizans İmparatoru 1. Justiniaus tarafından 532 – 537 yılları arasında yapılmıştır. Ancak 1453 yılında İstanbul’un Osmanlı İmparatorluğu tarafından fetih edilmesiyle dönemin padişahı Fatih Sultan Mehmet tarafından camiye dönüştürülmüştür. Tarihi müze Ayasofya’nın adındaki Aya sözcüğü “Kutsal , azize” Sofya sözcüğü ise Eski Yunancadaki sophos anlamına gelir. Bundan dolayı Ayasofya adı kutsal bilgelik veya ilahi bilge anlamına gelmekterdir. 1. Justinianus’un bu müze için çok büyük bir servet harcayıp inşaa edilme sürecinde 10,000 işçi çalıştırdığı belirtilmiştir. Ayrıca 6. Yüzyılın ünlü bilim adamaları Fizikçi Miletli İsidoros ve Trallesili matematikçi Anthemiusun yönettiği söylenmektedir. Ayasofya’nın merkez kubbesi Bizans döneminde birçok kez çökmüş Mimar Sinan’ın binaya istinat duvarlarını eklemesinden sonraki dönemde hiç çökmemiştir. Dünyanın en eski yaşam ve ibadethane merkezi olan Ayasofya Müzesi Hristiyanlık ve Müslümanlık dinleri için çok önemli olmakla birlikte iki dininde tarihte merkezliğini yapmıştır. Bu sebepten dolayı günümüzde halen Ayasofya’ya çok büyük bir ilgi olmaktadır. Dünyanın her bölgesinden İstanbul’a seyahat etmeyi gelen yabancı turistlerin en çok ilgi gösterdiği bölge olmaktadır. www.avantajliseyahat.com olarak size Türkiye ve İstanbul’un turizm açısından gözbebeği olan Ayasofya Müzesi hakkında bilgi verdik en uygun İstanbul uçak bileti için internet adresimiz www.avantajliseyahat.com üzerinden veya 0 (850) 303 82 80 numaralı müşteri hizmetleri numaramızı arayarak en ucuz İstanbul uçak biletine sahip olabilirsiniz.

Topkapı Sarayı;

İstanbul Sarayburnu’nda Osmanlı İmparatorluğunun hüküm sürdürdüğü 600 yılın 400 yılında devletin idare merkezi olmuş ve devlet buradan yönetilmiştir. Osmanlı döneminde Padişahların yaşadığı saray olan Topkapı Sarayı tarihte bir dönem 4000’e yakın insanı içinde barındırmıştır. Topkapı Sarayının tarihte ilk defa müze gibi sergilenmesi Abdülmecit döneminde geçekleştirilmiştir. O tarihte İngiliz elçisine Saray Hazinesi ve eşyaları gösterilmiş ve bu eserleri Yabancılara göstermek gelenek haline gelmiştir. Mustafa Kemal Atatürk’ün emri sonrasında 3 nisan 1924 tarihinde halkın ziyaretine açılabilmesi için Asar-ı Atika müzeleri müdürlüğüne bağlanmış ve günümüzde hala hizmet veren en eski müzelerden biridir. 1924 yılında onarım süreci başlatılmış ziyaretçilerin daha konforlu ve rahat gezebilecekleri alanlar yapılmıştır. O tarihte ziyaretçilerin görebileceği alanlar Kubbealtı , Arz Odası , Mecidiye Köşkü , Hekimbaşı Odası , Mustafa Paşa Köşkü ve Bağdat köşküdür. Günümüzde halen turistlerin en çok ziyarette bulunduğu Topkapı Sarayı 1985 Yılında UNESCO Dünya Mieasları Listesine giren İstanbul Tarihi Yarım Adasının en bilinen ve en çok ziyaretçiye ev sahipliği yapan konumu olmaktadır. Türkiye’nin tarihi açısından ve İstanbul’un turizmi açısından çok önemli bir role sahip olan Topkapı Sarayı günümüzde  yerli yabancı olmak üzere birçok ülke ve şehirden turiste ev sahipliği yaparak dünyaca ünlü bir tarihi yapı olarak bilinir. www.avantajliseyahat.com olarak size İstanbul’un en önemli yapı taşlarından biri olan Topkapı Sarayı hakkında bilgi verdik. En uygun İstanbul uçak bileti almak isterseniz 0(850) 303 82 80 numaralı müşteri hizmetleri numaramızı arayarak en uygun biletlere sahip olabilirisiniz.

Galata Kulesi;

İstanbul ilinin Galata semtinde bulunan Galata Kulesi 528 yılında inşa edilmiştir. İstanbul’un Boğazı ve Haliç Galata Kulesinden panoramik olarak izlenebilmektedir. UNESCO 2013 te kuleyi Dünya Mirası Geçici Listesine almıştır. Dünyadaki en eski kulelerden birisi olan Galata Kulesi Bizans İmparatoru Anastasius tarafından 528 yılında fener kulesi olarak inşa edilmiştir. 4. Haçlı seferinde büyük hasarlar alan kule 1348 yılında İsa Kulesi olarak yığma taşlar kullanılıp yeniden yapılmış yapıldığı tarih olan 1348 yılında İstanbul’un en büyük binası olmuştur. 17. Yüzyılın başında 4. Murat döneminde Hezarfen Ahmet Çelebi Okmeydanı’nda rüzgarları kollayıp uçuş talimleri yapıldıktan sonra 1638 yılında Galata Kulesinden Üsküdar’a uçmuştur. İngiltere’de bu uçuşu gösteren gravürler yapılmış dünyanın her yerinde bu uçuş büyük bir önem taşımış ve merakla uçuşun sonuçları beklenmiştir. Özellikle deniz yolunu kullanırken mükemmel bir manzara ortaya çıkaran Galata Kulesi hem İstanbul’da yaşayan insanların hem de farklı şehirlerde yaşayan insanların sıkça ziyaret ettiği bölgedir. Sadece İstanbul ve diğer şehirlerle sınırlı kalmayıp dünyanın her ülkesinden Galata Kulesine turistler akın etmektedir. İstanbul denince akla ilk gelen mekanlarından biri olan Galata Kulesi hem çok büyük önem taşıyan tarihi hem de mükemmel bir konum olan kulenin çevresi de bir o kadar güzeldir.Erzincan Gezilecek Yerler

 

Erzincan da gezilecek yerler www.avantajliseyahat.com olarak sizlere sunuyoruz avantajlı uçak bileti adresi!

 

Munzur Dağları;

Torosd Dağlarından uzanan Munzur Dağları Erzincan kuzeyi ve Tunceli şehirlerinin kuzeyinde yer almaktadır.Volkanik kayalardan oluşan bu dağ 3 bin metreyi aşan bu dağ toplamda 10 adet zirveye ev sahipliği yapmaktadır.Bu sebeple Munzur Dağları Doğu Anadolu Bölgesininen yüksek dağı olma özelliğini barındırır.Munzur Dağları yüksek tepede bulunma özelliğinden yamaç ve rüzgarlara ev sahipliği yapmaktadır.Bu Dağ engebeli arazisi ile insan yaşamına tam anlamı ile elverişli değildir.Dağ çayırları kayalıklar ve engebeli zorluklarını elinde bulunduran Munzur Dağı bir çok habitat ve doğa güzelliğini de içinde barındırır.Erzincan ziyaretiniz de mutlaka bu güzel atmosferi ziyaret ederek doğa olaylarını görmelisiniz.Erzincan uçak bileti alarak bu Erzincan şehrini ziyaret edip Munzur Dağlarını görmeniz gerekir.Uçak bileti almak için web adresimizden sorgulama yapabilirsiniz.

 

 

Altıntepe Ören Yeri ;

Erzincan ili Üzümlü ilçesinde bulunan Altıntepe Ören yeri Urartu kalıntılarını elinde bulundurur.Tarihi arkeolojiye ışık tutan Altıntepe Ören Yeri tarihin izlerini kendi içerinde barındırır.Bu tarihi yer Osmanlı ve Bizans’a ev sahipliği yapmıştır.Tarihi özelliği ile mutlaka görülecek yerlerden bir tanesidir.Arkeolojik kazı çalışmalarının halen sürdüğü bu yerde bilinmeyen bir sebeple oluşan yangın tarihi dokuya birazda olsa zarar vermiştir sebebi bilinmeyen yangında biraz da olsa tarihi dokuyu tahribata uğratmıştır.60 metrelik bir tepede bulunan bu yer 1938 yılında 2 mezarın soyulması ve etrafının yağmalanması ile adını duyurmuştur.Altıntepe Ören yerin’de çıkarılan kalıntılar Anadolu medeniyetini tanımamızda büyük rol oynamıştır arkeolojik kalıntıları günümüzde halen sergilenmektedir.Erzincan uçak bileti alarak Altıntepe Ören Yer’i ziyaret etmeyi unutmayın tarihi mezarlıkları ve taşları ile surları mutlaka görmelisiniz.

 

Mama Hatun Kervansarayı;

Yapının tam bir tarihi olmamakla beraber 12 yüzyılda inşa edildiği ön görülmektedir.Mama Hatun Kervansay’ı Tercan’da bulunmaktadır.Erzincan merkeze olan uzaklığı 92 kilometredir.Bu kervansaray’ın tarihi dokuları barındırmasının yanı sıra doğal bir çevre güzelliğine de ev sahipliği yapmaktadır hemen yanında bulunan tarihi hamam’ı günümüzde bakım ve onarımları yapılarak halen faaliyet sürdürmektedir.Mama Hatun Kervansaray’ı Kültür ve Turizm olarak turistik bir uğrak noktadır.Türkiye Turizminde Camii,Müze,Kervansarayların farklı zamanlarda ev sahipliği yapması ile tarihi kültür mirası açısından turizm potansiyeline de mutlaka etki ettiği görülmektedir.Mama Hatun Kervansarayıda bu uğrak noktaların birisi olmaktadır.Erzincan ziyaretiniz sırasında Erzincan uçak bileti alarak Mama Hatun Kervansaray’ı ziyaret etmelisiniz.

 

Abrenk Kilisesi;

 

Erzincan şehrinin Tercan ilçesinde kalan bu yer Üçpınar köyüne yakındır.Bu manastır Anadolunun bilinmeyen ama tarihi en eski kilisedir.Vank Dağında yer alan bu kilise Ermeni manastırlarından birisidir.Manastırın üstünde tepede duvarla çevrili şapel ve yakının da 3 adet anıt bulunmaktadır bu anıtlardan birisi yer de bulunmakta ve ikisi ayaktadır.Turizm açısından önemi bulunan bu yer sıklıklaziyaret edilmekte sizde Erzincan ziyaretiniz sırasında Abrenk kilisesini ziyaret edebilirsiniz.

 

Otlukbeli Gölü;

Bu göl adından da anlaşılacağı üzere Otlukbeli ilçesinde bulunmaktadır.Adını verdiği ilçeden alan Otlukbeli Gölü Erzincan coğrafyasında eşsiz ve benzersiz bir manzarayı barındırmaktadır burayı ziyaretiniz sırasında kesinlikle fotoğraf çekilmeli ve bu eşsiz doğa manzarasını dinlemelisiniz.Otlukbeli Gölü ilçe merkezine 6 kilometre uzaklıktadır.Bu gölü mutlaka keşfetmeli ve eşsiz sularını izlemelisiniz.Travertten gölü olan bu yer derinliği 15-18 metreyi bulmaktadır.Yüz ölçümü 6500 metrekaredir.Otlukbeli Gölü doğal anıt olarak ilan edilmiştir.

 

Girvelik şelalesi;

Girvelik şelalesinin suyu Kalecik köyünde ki kayalıklardan dokuz ayrı yerden kaynar ve bir dere yatağından şelaleye ulaşmaktadır. Girvelik Şelalesinin yüksekliği 30 ile 40 metre arasındadır.Kendine özgü bir güzelliğe sahip olan şelale taşları ile de güzel bir görselliğe sahiptir.Etrafı ağaçlar ile kaplı olan bu şelalenin kış ve yaz aylarında farklı su görselliği ile de harika bir doğa olayı yaşatmaktadır.Mutlaka Erzincan ziyaretiniz de Girvelik Şelalesini ziyaret etmelisiniz.Erzincan Uçak Bileti alarak bu şelalenin eşsiz keyfine ortak olun.

 

Erzincan Müzesi;

Erzincan Müzesi Tarihi yapıları ve kültürel özellikleri bulunan bir çok yapıta ev sahipliği yapmakta Erzincan ziyaretiniz sırasında bu müzeyi ziyaret ederek farklı yapıları görebilir ve görsel metal oyma motifleri de farklı açılardan görerek bu kültür farklılıklarını anlayabilirsiniz. Ocak köyü kemaliye ilçesine yaklaşık 40 kilometre yakınlıktadır.Modern ve kendine özgü bir köyün ortak yapılarını da içinde barındıran bu müze sizleri eşsiz ve sıradışı bir görüntüye ortak etmektedir.Ocak Köye daha önce de “Şeyler Köyü” olarakta bilinmektedir.Ocak Köyüne manevi bağlılıklarını bildirmek için genel de “Hıdır Abdal Sultan Ocağı” ismi de kullanmaktadırlar.Köyde bulunan Hıdır Abdal Sultan Türbesi de bu köye manevi bir önem kazandırmıştır.Bu köyde bulunan Türbe ve Külliye Köye önemli ölçü de manevi ve kültürel güzellikler sağlamıştır.Erzincan geziniz sırasında Erzincan Uçak Bileti alarak Ocak Köyü Erzincan Müzesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.

 

Erzincan Kalesi “Kemah”;

Anadolunun en eski kalelerinden birisi olan Erzincan Kalesi Urartu ve Hititler Dönemine kadar uzanmaktadır.Kemah Kalesi sarp kayalara ve etrafını çeviren geniş surlara sahiptir.Etrafında habitat ve çevresinde ormanlık bir alana sahip tepenin üzerine kurulmuştur.Kemah Kalesinin yan surları büyük taşlarla sabittir ve iç içe iki yapıyı da barındırır.Erzincan uçak bileti alarak bu tarihi yapıyı ziyaret edebilirsiniz.Erzincan ziyaretinizde mutlaka bu güzel tarihi kaleyi ziyaret etmeyi unutmayın.

 

Ergan Kayak Merkezi;

Ergan Kayak Merkezi farklı zorlu tepeleri ile Türkiye’nin en uzun pistine sahiptir.Ergan Kayak Merkezi Havaalanına olan yakınlığı ile çok tercih edilmektedir.Havalimanı 12 dakika uzaklıkta bulunan bu yer son teknoloji kullanılarak telesiyej sistemini de bulundurmaktadır.

 

Sakaltutan Kayak Merkezi;

Yerli ve Yabancı bir çok turistin uğrak noktası olan Sakaltutan Kayak Merkezi Erzincan şehrine 44 kilometre uzaklıktadır.Kış turizminin gelişmesinde büyük rolü olan Sakaltutan Kayak Merkezi orta ve zor düzeyde pistleride bulundurmaktadır.Mutlaka Erzincan ziyaretiniz sırasında bu aktiviteye katılmalı ve bu heyecanı yaşamalısınız.1026 metre uzunluğa sahip olan bu pist çok uğranılan ziyaret alanlarının başında gelmektedir.

 

Erzincan Ilıcası;

Erzincan merkeze uzaklığı 11 kilometredir.12 kapalı havuzu bulunduran bu tesis her yıl Erzincan ziyaretine gelen insanlar arasında popüler bir uğrak noktadır.Erzincan Ilıcası suları romatizma,kalp ve damar hastalıklarına iyi gelmektedir.Her yıl bir çok kişi şifa bulmakiçin bu yeri ziyaret etmektedir.Bölgenin sıcaklı günlerinde sizlerde burayı ziyaret etmelisiniz.Erzincan Uçak Bileti almak için sizler de web adresimiz www.avantajliseyahat.com adresini ziyaret edrek ucuz uçak bileti satın alabilirsiniz.Dilerseniz 0 850 303 82 80 müsteri hizmetlerini arayarak 7 gün 24 saat en uygun uçak biletlerini sorgulaya bilir ve uçak bileti satın alabilirsiniz. İstanbul Erzincan Hakkında

İstanbul Hakkında

Türkiye’nin Marmara Bölgesinde bulunan İstanbul’un bir diğer adı ise mega kent olarak bilinir. Nüfus açısından Türkiye’nin en kalabalık şehri İstanbul’dur. Nüfus bakımından şehirleri bir kenara bırakıp dünya genelindeki birçok ülkeden fazla nüfusa sahip olan İstanbul’un güncel nüfusu 15,07 milyon olup her geçen yıl gittikçe çoğalmaktadır. Ekonomik , tarihi , sosyokültürel açıdan dünyanın en önemli şehri İstanbul’dur Anadolu ve Avrupa yakası olarak iki yakası bulunan ve büyükşehir belediyesi ile birlikte toplam 40 belediyesi bulunmaktadır. Tarihteki ilk zamanlarda İstanbul’un batı sınırını İstanbul surları oluşturmaktaydı. Gelişimi ve büyütme sürecinde surlar daha batıya ilerletilerek şehir 4 defa genişletilmiştir. Tarihi açıdan Dünyanın en eski şehri olan İstanbul 330 – 395 yıllarında Roma İmparatorluğu 395 – 1204 ile 1261 – 1453 yılları arasında Bizans İmparatorluğunun başkenti oldu 1204- 1261 arası Latin İmparatorluğu ve son olarak 1453 – 1922 yılları arasında Osmanlı İmparatorluğunun başkenti olmuştur. Her din için çok büyük önem taşıyan İstanbul şehri tabi ki Müslümanlık dini içinde çok büyük önem taşımıştır. Tarihte Hilafetin Osmanlı İmparatorluğuna geçtiği tarih 1517’den kaldırıldığı tarih olan 1924’e kadar İslam dinin de merkez olmuştur. Kilise gibi yapıları da bulunduran tüm dünyanın hayretle baktığı tarihi ve doğa alanları olarak dünyanın gözbebeği halinde olan İstanbul tüm dinlerin merkezlerinden biri olarakta bilinir. Arkeolojik olarakta çok büyük bir önem taşıyan İstanbul’da insanlık tarihi hakkında çok önemli bilgilere ulaşılmıştır ve bir anda tüm dünyanın dikkatini yine çekmeyi başarmıştır. Yarımburgaz mağazasından çıkarılan taş aletlerle ilk insanların 400,000 yıl öncesine dayandığı söylenmektedir. Ayrıca mega kent konfor açısından Avm’ler , stadyumlar , restoranlar ,  ve sosyal yaşam alanlarıyla dünya standartlarını belirleyen bir konumdadır. Ulaşım açısından çok ferah olan mega kent İstanbul 3 köprü , Marmaray , otobüs , metrobüs , metro , tramvay gibi birçok toplu taşıma aracıyla İstanbul çok kolay ve hızlı bir ulaşım sistemine sahip olmaktadır.  İstanbuldaki  akarsular başlıca Riva , Kağıthane , Alibeyköy dereleridir . En büyük göller ise Büyükçekmece , Küçükçekmece ve Durusu gölleridir. Dünyadaki en çok bilinip e çok tanınan mega kent İstanbul her yıl dünyanın her bölgesinden  akın akın insan tatil ve seyahat yapmak için bu dev şehri seçmektedir. 2019 yılında İstanbul’da bir olarak şehir nüfusundan fazla turist gelmiştir bu sayı verilere göre  15.5 milyon olarak belirlenip gelenlerin çok büyük bir çoğunluğu zengin ve Arap kökenli iş adamlarıdır. 2 tane dev büyüklükte havalimanı olan mega kent İstanbul’a her gün birçok uçak seferi düzenlenmektedir. Eğer sizde en ucuz uçak biletini en güvenli şekilde almak isterseniz www.avantajliseyahat.com üzerinden veya 0(850) 303 82 80 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak en uygun İstanbul uçak bileti alabilirsiniz.


ERZİNCAN HAKKINDA;

 

Erzincan Doğu Anadolu Bölgesinde yer alan Erzincan Anadolu bölgesinin en güzel şehirlerinden birisidir.Turizm potansiyeli her geçen gün artmakta olan Erzincan 11.903 kilometrekalik bir alanda yerleşim göstermektedir.Kesin Tarihi bilinmemekle beraber Erzincan M.Ö 1050 yıllarda Hitiler ve Urartulara konukluk etmiştir.Nufüs oranı yaklaşık 226.032’dir.Erzincan Merkez başta olmak üzere Üzümlü,Tercan,Çayırlı,Refahiye,Kemah,İliç,Otlukbeli ve Kemaliye dahil olmak üzere 9 ilçesi bulunmaktadır.En kalabalık nufüs oranı merkezde bulunmakta en az nufüs oranı ise Otlukbeli ilçesidir.Birçok Medeniyete ev sahipliği yapan bu şehir zaman zaman değişimlere uğrayarak bugün ki halini almıştır tarihi potansiyeli yüksek olan Erzincan orman alanları ve spor tesisleri müzeler gibi pek çok aktivite alanlarını da barındırmaktadır.Erzincan genç nufüs oranı ile iş gücünde gelişme göstermektedir.Erzincan meyve çeşidinin en bol olduğu şehirlerden birisidir.Etrafı dağlık olmakla beraber şehir ortada kalan burçları ile bağ evlerine de sahiplik etmektedir.Doğusunda Erzurum Güneyinde Tunceli ve güneydoğuda Bingöl Güneybatı da ise Elazığ,Malatya Batıda Sivas,Kuzeybatıda Giresun ve kuzeyde Gümüşhane,Bayburt illerine de komşuluk etmektedir.Ekonomik olarak tarım turizm ve sanayi ile gelişmektedir.Erzincan şehrine uçak bileti alarak bu şehri ziyaret edebilirsiniz.Ucuz uçak bileti almak ve en uygun uçak biletlerini karşılaştırmak için www.avantajliseyahat.com adresini ziyaret edebilir ve avantajli seyahat etme imkanı bulabilirsiniz.Uçak bileti almak için 0 850 303 82 80 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak kredi kartı taksit imkanlarından yararlanarak uçak bileti alabilirsiniz 7 gün 24 saat siz değerli misafirlerimizi karşılıyoruz.Avantajli seyahat fırsatları ile Erzincan uçak bileti alarak bu güzel şehri ziyaret edebilirsiniz.İstanbul Erzincan Uçak Bileti

İstanbul Uçak Bileti;

Turizm başkenti İstanbul sınırları içinde 3 tane havalimanı bulunmaktadır. Dünyanın en büyük Havalimanı olan İstanbul Yeni Havalimanı 29 ekim 2018 tarihinde faaliyete açılmıştır. 6 bağımsız pist 500 uçak kapasitesi 70 bin araçlık açık ve kapalı otopark 200 milyon yolcu kapasitesinin dışında duş alanları konaklama alanları yemek ve otelleri içinde bulundurmasıyla sadece dünyanın en büyük havalimanı değil aynı zamanda dünyanın en konforlu havalimanıdır. Türk Hava Yolları , Thy , OnurAir , Pegasus , FlyPgs  AnadoluJet , SunExpress gibi firmaların tek sefer Qatar Airways , Emirates gibi dünyaca ünlü firmalar Yeni İstanbul Havalimanına uçak seferleri gerçekleştirmektedir. İstanbul, Türkiye’nin en kalabalık şehridir. Hem ticari açıdan hem de tarihi açıdan çok önemli bir kenttir. İki kıtayı birbirine bağlayan şehir turizm açısından da ülkemiz açısından önemli bir yere sahiptir. Yerleşim yeri olarak ise çok eski zamanlarda beri İstanbul’da yerleşim sürmektedir. Bu durum nedeni ile şehirse sayısız eser bulunmaktadır. Özellikle Osmanlı Devleti tarafından birçok eser İstanbul’a kazandırılmış ve günümüzde eşsiz eserler görülebilmektedir. İstanbul uçak bileti alarak şehri ziyaret edebilirsiniz. Ancak İstanbul’da gezilerinizin verimli geçmesi için gezilecek ve görülecek yerleri önceden tespit edip gezi planı çıkarmanız sizin için daha faydalı olacaktır. Avantajlı uçak bileti almak için www.avantajliseyahat.com üzerinden ucuz uçak bileti satın alabilir dilerseniz. 0 850 303 82 80 müşteri hizmetlerini arayarak 7/24 en uygun uçak biletini satın alabilirsiniz.İstanbul uçak bileti alara direk tüm şehirlere uçmanız mümkündür. İstanbul’dan uçuş gerçekleştiren firmalar şu şekildedir Thy Türk Hava Yolları Pegasus Flypegasus Anadolujet Atlasglobal Sunexpress Onurair Pegasus Havayolları ve yurt dışı uçak bileti olarak azal airlines azal havayolları thy emirates havayolları Özbekistan havayolları airchina Ukrayna havayolları rusya havayolları gibi bir çok firma da uçuş gerçekleştirmekte Yurt içi uçak bileti ve yurt dışı uçak bileti kampanyalarından faydalanmak için www.avantajlıseyahat.com adresini takip etmeniz yeterli. Avantajlı  Uçak Bileti Adresi! 3D Güvenlik Sistemi ile biletinizi en güvenli şekilde size vermekteyiz. Hem güvenli hem de en uygun İstanbul Uçak bileti için www.avantajliseyahat.com adresimiz üzerinden veya 0(850) 303 82 80 müşteri hizmetlerimizi arayıp 7 gün 24 saat en ucuz İstanbul Uçak biletine sahip olabilirsiniz. Uygun ve güvenli uçuşun tek adresi www.avantajliseyahat.com  

 


Erzincan Uçak Bileti

Türkiye’nin en doğusunda bulunan şehirlerinden biri olan Erzincan, Doğu bölgesinde birçok şehre komşu olması ile lokasyon olarak önemli bir yere sahiptir. Eski bir yerleşim yeri olması nedeni ile de tarihi açıdan önemlidir. Erzincan uçak bileti alarak şehrin gezilmesi gereken yerlerini gezebilirsiniz. Avantajlı uçak bileti almak için www.avantajliseyahat.com üzerinden ucuz uçak bileti satın alabilir dilerseniz 0 850 303 82 80 müşteri hizmetlerini arayarak 7/24 en uygun uçak biletini satın alabilirsiniz. Avatanjlı  Biletin Adresi!

 

 

İstanbul'a Ulaşım

İstanbul’a Ulaşım

İstanbul’a ulaşım sağlamak için geniş bir seçenek listeniz vardır. Karayolu ile ulaşımın yanı sıra hızlı tren, deniz yolu, havayolu seçenekleri ile İstanbul’a ulaşım sağlanabilmektedir. Hızlı bir ulaşım için İstanbul uçak bileti alarak şehre ulaşım sağlanabilir. İstanbul havayolu bakımından ülkemizin en önemli yeri olduğu gibi uluslararası hava taşımacılığı konusunda da çok önemli bir konumdadır. Bu nedenle yılda çok önemli sayılarda yolcu ağırlamaktadır. İstanbul uçak bileti almak içinse www.avantajliseyahat.com web adresini ziyaret edebilirsiniz. 7 gün 24 saat ulaşabileceğiniz 0 850 303 82 80 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak bütün bilet işlemlerinizi kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.İstanbul uçak bileti alarak bu şehri kolayca ziyaret edebilirsiniz İstanbul uçuş gösteren havayolu şu şekildedir Thy Türk Hava Yolları, Pegasus Flypegasus , Atlasglobal , Anadolujet , Sunexpress , Onurair en çok uçuş gösteren firmalardır. Ankara İstanbul uçak bileti alarak ve İzmir İstanbul uçak bileti yada İstanbul Konya Uçak bileti alarak bu İstanbul direk uçuş yapabilirsiniz. Yurt içi uçak bileti ve Yurt dışı uçak bileti kampanyalarından haberdar olmak için www.avantajliseyahat.com üzerinden uçak bileti kampanyaları takip edebilirsiniz. Dilerseniz 7 gün 24 saat 0 (850) 303 82 80 Müşteri Hizmetlerini arayarak size en uygun uçak bileti satın alabilirsiniz.İstanbul Uçak bileti alırken pek çok firmayı da bulabilirsiniz Aeroflot , Airchina , Türkmen Havayolları ve daha bir çok firma seçenekleri bulundurmaktadır.

Erzincan'a Ulaşım

Erzincan’a Ulaşım;

Erzincan şehrine ulaşımı sizler için derledik.Erzincan seyahatinizi en kolay hale getirmek için sizlere bazı tavsiyeler.Erzincan şehri Doğu Anadolu Bölgesinde yer almaktadır bu şehire demir yolu kara yolu ve hava yolu ile ulaşım  sağlayabilirsiniz.En kolay ve hızlı ulaşım için genelde Hava yolu seferleri tercih edilmektedir.Havalimanı şehire yakın olması ile de en çok tercih edilen hava yolu ulaşımı olmuştur.İstanbul Erzincan uçak bileti alarak bu şehire ucuz uçak bileti ile seyahatinizi keyiflendirebilir ve avantajlı seyahat sağlayabilirsiniz.1036 kilometre İstanbul Erzincan kara yolu ile 10 saat sürmektedir henüz hızlı trenin bulunmadığı bu şehir normal tren seferleri ile de ulaşım sağlayabilirsiniz.Erzurum Erzincan arası 188 kilometredir.Erzincan Sivas arasıda 246 kilometredir.Erzincana Türk hava yolları,pegasus,flypgs ve anadolujet uçuş gerçekleştirmektedir.Yurt içi uçak bileti en çok tercih edilen popüler şehirlerden birisi olan Erzincan Yurt dışı Uçak bileti alarakta aktarmalı uçuşlar gerçekleştirebilirsiniz.Erzincan İstanbul uçak bileti aldığınızda uçuşunu direk olarak sağlanacağı gibi Erzincan Ankara uçak bileti alarakta direk uçuş sağlayacaksınızdır.Erzincan demir yolu olarakta bir çok sefer yaparken Ankara-Kars arası Doğu Ekspresi ile de bu güzergahtan geçiş yapmaktadır.Erzincan Havalimanı şehir merkezine 9 kilometre uzaklıkta kalmaktadır Erzincan havalimanı günlük uçuşlara ev sahipliği yapmaktadır.Ankara ve İstanbul direk uçuşlar gerçekleştirebilirsiniz.Erzincan uçak bileti satın almak için web adresimizden www.avantajliseyahat.com üzerinden uçak bileti sorgulayabilir 7 gün 24 saat ucuz uçak bileti satın almak için de 0 850 303 82 80 müsteri hizmetlerini arayarak tüm havayollarını sorgulatarak en uygun uçak biletini avantajli seyahat farkı ile alabilirsiniz.Seyahatin en avantajlı adresi www.avantajliseyahat.com olarak siz değerli misafirlerimize en güzel hizmeti vermek için her gün kendimizi yeniliyoruz!