Avantajlı Seyahat ile daha Özgürsün
Dönüş Ekle
Yetişkin   (18 ve üstü)
Çocuk   (2 - 11)
Bebek   (2 ve altı)

Yolcu Sayısı 9'dan Fazla Olamaz!

İzmir Uçak Bileti

İzmir Uçak Bileti

Türkiye’nin üçüncü büyük şehri olan İzmir, hem tarihi hem konumu hem de ticaret bakımından önemli bir yere sahiptir. Tarihsel açıdan bakıldığından İzmir en eski yerleşim yerlerinden biridir. Yapılan tarihsel çalışmalara göre İzmir’in ilk tarihsel kalıntıları 10 binyıllıktır. Bu da 10 binyıldır bu şehirde yaşam sürdürüldüğü anlamına gelebilir. Bu kadar eski bir şehir olmasının yanı sıra stratejik bir konumda olması devletlerin her zaman İzmir üzerinde savaşmasına neden olmuştur. Farklı  uygarlıkların bu şehirde hüküm sürmesi ise kültürel bakımdan İzmir’i çok zengin hale getirmiştir. İzmir uçak bileti alarak sizlerde bu şehre ulaşabilir ve harika tarihsel alanlarını gezebilirsiniz. Avantajlı uçak bileti almak için www.avantajliseyahat.com üzerinden ucuz uçak bileti satın alabilir dilerseniz. 0 850 303 82 80 müşteri hizmetlerini arayarak 7/24 en uygun uçak biletini satın alabilirsiniz. Avatanjlı  Biletin Adresi!

 

Forbes Köşkü

Buca’da bulunan Forbes Köşkü bölgenin en görkemli yapılarından biridir. Eski tarihi yapıları görmek isteyen kişilerin bu yeri ziyaret etmesi gerekir. Bu köşk 18 yüzyılda yapıldığı bilinmektedir. Hem Bornova hem de Buca’da birçok levanten köşkü bulunmaktadır. Bu köşklerden en ünlülerinden biri olan Forbes Köşkü görülmeye değer güzelliktedir. Mükemmel mimarisi ve ihtişamı ile insanların dikkatini çekmektedir. Köşk bir süre sonra yıpranmış ve tadilata ihtiyaç duymuştur. Köşkün varlığının sürdürülmesi içinde bazı onarım çalışmaları yapılmıştır. Özellikle 1908 ve 1910 yıllarında yapılan onarım çalışmaları sonrasında köşkün sağlamlığı artırılmış ve günümüze kadar ulaşmıştır. Tarih severler İzmir’in Buca ilçesinde bulunan bu köşkü ziyaret edebilirler.

Abacıoğlu Hanı

İzmir’de bulunan en önemli yapılardan biri olan Abacıoğlu Hanı aslında günümüzde kullanılan çarşının biraz gerisinde kalmıştır. Ancak hana girdiğinizde harika bir mimari sizi beklemektedir. Günümüzde bu tarz yerlerin sayısı belli olduğu için çok önemli bir hale gelmektedir. Han 18.yüzyıllarında inşa edilmiştir. Hacı Mustafa Ağa tarafından yaptırılan bu han öncelikle sebze ve meyve hanı olarak kullanılmıştır. Çok önemli bir mimari yapıya sahip olan bu han mimari yapı özellikleri ile ödülde almıştır. Günümüze kadar ulaşan han  hala kullanılmakta ve insanlar tarafından ziyaret edilmektedir. İzmir uçak bileti alarak şehre geldiğinizde ziyaret etmeniz gereken yerlerden biridir. Bir anda ortamın değiştiği bu hanı ziyaret etmelisiniz.

İzmir’e Ulaşım

İzmir’e ulaşım için farklı seçenekleri tercih edebilirsiniz. Ülkemizin üçüncü kalabalık şehri olan İzmir aynı zamanda ticaret merkezidir. Bu nedenle ulaşım bakımından oldukça gelişmiştir. Otobüs seferlerini tercih ederek İzmir’e ulaşım sağlayabileceğiniz gibi tren yolu ve denizyolu ile de şehre ulaşım sağlayabilirsiniz. İzmir uçak bileti alarak şehre hızlı bir şekilde ulaşım sağlamanız mümkün. www.avantajliseyahat.com web adresinden İzmir uçak bileti alma işlemlerini hemen gerçekleştirebilirsiniz. 0 850 303 82 80 numaralı müşteri hizmetlerini 7 gün 24 saat arayarak bütün bilet işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve en uygun uçak bileti alma fırsatını yakalayabilirsiniz. Sizde güvenli bir şekilde uçak bileti almak ve en iyi hizmeti almak istiyorsanız firmamızı tercih ederek uçak bileti alabilirsiniz.

İzmir’e Ulaşım

İzmir’e Ulaşım

İzmir’e ulaşım için farklı seçenekleri tercih edebilirsiniz. Ülkemizin üçüncü kalabalık şehri olan İzmir aynı zamanda ticaret merkezidir. Bu nedenle ulaşım bakımından oldukça gelişmiştir. Otobüs seferlerini tercih ederek İzmir’e ulaşım sağlayabileceğiniz gibi tren yolu ve denizyolu ile de şehre ulaşım sağlayabilirsiniz. İzmir uçak bileti alarak şehre hızlı bir şekilde ulaşım sağlamanız mümkün. www.avantajliseyahat.com web adresinden İzmir uçak bileti alma işlemlerini hemen gerçekleştirebilirsiniz. 0 850 303 82 80 numaralı müşteri hizmetlerini 7 gün 24 saat arayarak bütün bilet işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve en uygun uçak bileti alma fırsatını yakalayabilirsiniz. Sizde güvenli bir şekilde uçak bileti almak ve en iyi hizmeti almak istiyorsanız firmamızı tercih ederek uçak bileti alabilirsiniz.