Uçak Bileti Bul
Avantajlı Seyahat ile daha Özgürsün

Mahan Air Hava Yolları | Mahan Air Uçak Bileti | AvantajliSeyahat.com

Dönüş Ekle
Yetişkin   (18 ve üstü)
Çocuk   (2 - 11)
Bebek   (2 ve altı)

Yolcu Sayısı 9'dan Fazla Olamaz!

GENEL MERKEZİ
KURULUŞ TARİHİ 1992
UÇTUĞU NOKTA SAYISI 29
UÇTUĞU ÜLKE SAYISI 61
TOPLAM UÇAK SAYISI 56

Mahan Air Havayolları

Mahan Air Havayolları, İran’ın başkenti Tahranda kurulan özel havayolu taşımacılık şirketlerinin tercih edilen en popüler havayollarıdır. Mahan Air veya Mahan Airlines Havayolları olarak adlandırılmaktadır. Yurt içi ve Yurt dışı uçak bileti seferleri ile İran başta olmak üzere birçok ülke ve şehre direk ve aktarmalı uçuş seferi düzenlemektedir. İran havayolları faaliyetleri arasında ortak uçuşlar ile de seferler gerçekleştiren Mahan Air 1992 yılında kurulmuştur. Yolcularına “ Mükemmellik Ruhu” sloganı ile hizmet veren havayolu şirketi filosunda 56 uçak bulundurmaktadır. Uzak Doğu, Orta Asya ve Orta Doğuya sürekli olarak uçuş seferi gerçekleştirmektedir.

Mahan Havayolları: Merkezi İran’ın başkenti Tahran olarak hizmet veren Mahan Havayolları, İmam Humeyni Uluslararası Havalimanı ve Mehrabad Uluslararası Havalimanı başta olmak üzere iki ayrı havaalanı olarak hizmet vermektedir.

Mahan Airlines Uçuş Seferleri

Mahan Airlines uçuş seferleri,yurt içi ve yurt dışı olarak 61 noktaya direk-aktarmalı uçuş ve 29 ülkeye de yurt dışı olarak sefer gerçekleştirmektedir.

Mahan Air Havayolları Türkiye’den direk olarak Ankara Esenboğa Havalimanı, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı, İstanbul Havalimanı ve İzmir Adnan Menderes Havalimanından, Tahran uçak bileti ve İran uçak bileti olarak direk uçuşlar gerçekleştirmektedir.

Mahan Air Uçak İçi İkramlar

Mahana Air uçak içi ikramlar yolcu uçak bileti sınıfına göre değişiklik göstermektedir. Business ve Ekonomi sınıfı olarak uçak bileti satın alım sonrasında uçak içi yeme-içme olarak menü seçebilirsiniz. Promosyon uçak bileti standartlarında uçak içi yeme-içme dahil değildir. Yolcular uçak bileti satın alım sonrasında telefon ile menü seçiminde bulunabilir.

Mahan Air Check-in İşlemi

Check-in işlemleri online kanallar ile uçuş süresinden 72 saat öncesinde sağlanabilir. Kontuar ve online kanallardan direk işlem sağlanmaktadır.

Mahan Air Bagaj Kuralları

Mahan Air Havayolları bagaj kuralları uçak bileti standart sınıfına göre iç hat ve dış hat olarak değşim göstermektedir. Havayollarının belirlediği kurallar çerçevesinde değişiklik göstermektedir. Yurt içi uçuşlarda 15 kg normal valiz 7 kg kabin içi olarak bagaj hakkı tanımlanır. Mahan Air yurt dışı uçak bileti sınıfında 1 parça bagaj olarak valiz hakkı tanımlanmaktadır. 1 parça valiz 32 kg olarak en fazla kabul edilmektedir.

Mahan Air Koltuk Seçimi

Online check-in sonrasında Mahan Air hava yolları koltuk seçimi yapılabilir. Yolcuların uçuş süresinden önce havalimanı kontuarından direk olarak koltuk seçimi yapması mümkündür.

Mahan Air İletişim

Mahan Air Hava Yolları iletişim seçenekleri avantajliseyahat.com web adresinden direk olarak 0 850 303 82 80 çağrı merkezi üzerinden sağlanabilir.

Mahan Air Türkiye Ofisi: Mahan Air Havayolları Türkiye Ofisi olarak 7 gün 24 saat web adresimiz üzerinden online uçak bileti satın alabilirsiniz. Mahan Air uçak bileti satın alım önce ve sonrasında Mahan Air İstanbul telefon 0 212 909 96 12 veya 0 850 303 82 80 numaralı çağrı merkezlerimizi arayarak uçak bileti ve destek sağlayabilirsiniz.

Mahan Air Uçak Bileti

Mahan Air uçak bileti avantajliseyahat.com web adresinde! İran Havayolları ve Mahan Airlines uçak bileti dahil olmak üzere tüm havayolları seçeneklerini uçak bileti arama motorundan sorgulatarak en uygun uçak bileti satın alabilirsiniz. Tahran uçak bileti ve Semerkant uçak bileti seçeneklerine kolayca sahip olun. Kredi kartı ile taksitli uçak bileti satın alabilirsiniz. Kampanya ve detaylar hakkında üye ol seçeneklerinden faydalanarak sizlerde ucuz uçak bileti fırsatlarından haberdar olun.

Mahan Hava Yolları Türkiye Ofisi

Mahan Hava Yolları veya Mahan Airlines Havayolları Türkiye ofisi İstanbul uçak bileti satın almak için 7 gün 24 saat bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Mahan Havayolları Türkiye İletişim:

Mahan Havayolları veya Mahan Air Hava Yolları İstanbul Şubesi ve Mahan Hava Yolları Türkiye iletişim numarası 0 850 303 82 80 – 0 212 909 96 12 uçak bileti hattını arayarak biletleme veya rezervasyon işleminde bulunabilirsiniz.