Uçak Bileti Bul
Avantajlı Seyahat ile daha Özgürsün

Middle East Airlines – Middle East Uçak Bileti – Avantajlı Seyahat

Dönüş Ekle
Yetişkin   (18 ve üstü)
Çocuk   (2 - 11)
Bebek   (2 ve altı)

Yolcu Sayısı 9'dan Fazla Olamaz!

GENEL MERKEZİ
KURULUŞ TARİHİ 31 Mayıs 1945
UÇTUĞU NOKTA SAYISI 22
UÇTUĞU ÜLKE SAYISI 33
TOPLAM UÇAK SAYISI 22

Middle East Airlines

Lübnan’ın ulusal havayolu şirketi olan Middle East Airlines 1945 yılında kurulmuştur. Havayolu şirketi ilk olarak Beyrut’tan Mısır ve Suriye gibi yerlere uçuş gerçekleştirmiştir. Kıbrıs da ilk uçulan yerlerden birisidir. Aynı zamanda sonrasında Kuveyt, Arabistan gibi körfez ülkelerine de uçmaya başlamış ve hizmet ağını her geçen gün genişletmiştir. Günümüzde Avrupa, Orta Doğu, Batı Afrika ve benzeri birçok yere uçuşlar gerçekleştirir. Middle East Lübnan Havayolları düzenli olarak uçtuğu yerlerinde yanı sıra mevsimlik uçuşlar da gerçekleştiriyor. Havayolunun oldukça modern ve geniş bir uçak filosu bulunuyor. Sektörün ileri gelen isimlerinden birisi olarak ön plana çıkan havayolu şirketi milyonlarca yolcu taşıyor. Bu havayolu şirketi 1963 yılında Air Lebanon ile birleştikten sonra çok hızlı bir yükselme yaşamış ve daha geniş alanlara hizmet vermeye başlamıştır. 2012 yılından itibaren ise Sky Team üyesi olarak faaliyetlerini sürdürüyor. İç hat uçuşu yoktur. Yurtdışı için uçuşlar düzenler.

Middle East Airlines Havayolları

Orta Doğu’nun en fazla uçuş gerçekleştiren hava yollarından birisi olarak MEA havayolları gösterilebilir. Birçok farklı ülkeye seyahat gerçekleştiren bir havayolu olarak her yıl milyonlarca insan tarafından tercih ediliyor. Düzenli uçuşların yanı sıra mevsimlik uçuşları da oldukça fazladır. Birbirinden farklı ülkelere gerçekleştirilen uçuşlar oldukça fazla tercih ediliyor. MEA Middle East Airlines birçok farklı havayolu ile ortak uçuş antlaşmasına sahiptir. Hava yolu hem uygun fiyatları ile hem de konforlu seyahat imkanı ile son derece ön plana çıkıyor. Yurtdışı seyahati gerçekleştirmek isteyen kişiler için birçok seçenek sunar. Avantajlı seyahat üzerinden sorgulama yapabilirsiniz. Sorgulama sonrasında farklı bilet seçenekleri listelenir. Size en uygun olanı seçerek birçok farklı ülkeye kolay bir şekilde seyahat edebilirsiniz. Bilet alımlarını internetten gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda MEA iletişim hattını 0850 303 82 80 arayarak da bilgi alabilir veya rezervasyon gibi işlemler yaptırabilirsiniz. Bu sayede yurt dışına ekonomik fiyatlar ile iyi bir şekilde uçabilirsiniz.

Middle East Airlines Uçak Bileti

Uçak bileti satın almak isteyen kişilerin tercih edebileceği havayolları arasında MEA oldukça fazla ön plana çıkıyor. Özellikle kaliteli hizmetleri ile birçok müşteriye sahip olan bir havayolu şirketidir. Farklı bilet seçenekleri sunması ve konforlu hizmetler sunması sayesinde ideal uçak biletleri sunuyor. İnternet bağlantısı olan bir cihazınız olması halinde çok kolay bir şekilde Middle East Airlines uçak bileti satın alabilirsiniz. Seyahat tarihlerinize göre sorgulama yapmanız halinde farklı bilet seçenekleri hemen sıralanır. İçlerinden size en uygun olanı seçebilir ve satın alım adımlarını takip ederek biletinizi alabilirsiniz. Havayoluna ait olan Economy ve Business sınıfı biletler vardır. Bu biletler sunulan haklar ve hizmetler açısından değişkenlik gösterir. Aradığınız her türlü bilet için internette fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Middle East Airlines uçak biletleri ekonomik ücretler ile oldukça kullanışlıdır. Yurt dışı seyahati yapacak olanlar bu doğrultuda uçak biletlerini rahat bir şekilde satın alabilir.

Middle East Airlines Bilet Sorgulama

Uçak bileti satın almak isteyen kişiler Avantajlı Seyahat üzerinden bunu kolay bir şekilde yapabilir. Dilediğiniz her tarih için bilet satın alabilirsiniz. Arama motoru üzerinden sorgulama işlemi kolay bir şekilde yapılıyor. Kalkış ve varış noktalarını seçmeniz gerekir. Daha sonra ise hangi tarihte seyahat edeceğinizi seçmeniz gerekir. Aynı zamanda gidiş dönüş uçak bileti alacaksanız dönüş tarihi de seçmeye dikkat etmelisiniz. Daha sonra sorgulama butonuna basarak kolay bir şekilde satın alabileceğiniz biletleri görüntüleyebilirsiniz. Aynı zamanda Middle East Airlines bilet fiyatı da bu doğrultuda görülebilir. Economy ve Business sınıfına ait farklı fiyatlarda biletleri satın alabilirsiniz. Bunların yanı sıra 0850 303 82 80 numarasını arayarak da hem bilet sorgulayabilir hem de Middle East Airlines bilet fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Sorgulamadan sonra hem internet üzerinden hem de aradığınız numara üzerinden bilet satın alma işlemlerinizi kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Middle East Airlines Check-in İşlemleri

MEA havayolları ile seyahat edecek olan yolcuların check-in işlemlerini zamanında yaptırması gerekir. Bu havayollarının uçuşlarında konturlar genel olarak 3 saat öncesinden açılıyor. Kapanması ise uçuşa 45 dakika kala gerçekleştirilir. Check-in işlemlerini sorunsuz bir şekilde yapabilmek için uçuştan 2 saat önce havalimanında bulunmanızda fayda var. MEA uçak bileti satın alan kişiler bu sayede check-in işlemlerini zamanında yapabilir. Eğer sizlere verilen süre içerisinde işlemlerinizi yapmazsanız uçuş hakkınız iptal olur. Bu nedenle hem zamanında havalimanında olmanız hem de gerekli evrakları eksiksiz yanınıza almanız önemlidir.

Basit bir check-in yöntemi olarak ise online check-in tercih edilebilir. Bu hem daha hızlı hem de daha kolay bir yöntem olarak ön plana çıkıyor. Check-in işleminizi bu şekilde yaparak koltuk seçiminizi gerçekleştirebilir ve biniş kartınızın kopyasını alabilirsiniz. Check-in işleminden sonra kayıtlı cep telefonu numaranıza uçuş bilgileriniz gelir. Bu bilgiler ile seyahatinizi kolay bir şekilde gerçekleştirme imkanınız vardır.

Middle East Airlines Evcil Hayvan Taşıma Kuralları

Uçakla seyahat edecek olan kişilerin en fazla merak ettiği konulardan bir tanesi evcil hayvan taşıma kurallarının ne olduğudur. Eğer evcil hayvanınız ile birlikte uçmak isterseniz bunu önceden havayollarına bildirmeniz gerekir. Hayvanınızla ilgili gerekli bilgileri verdikten sonra evcil hayvanınız ile birlikte seyahat edebilirsiniz. Köpek, kedi, kuş ve benzeri hayvanlar uçak ile seyahat eden kişiler tarafından götürülebilir. Middle East Havayolları ile seyahat ederken havayoluna bildirmeniz halinde evcil hayvanlarınızı yanınıza alabilirsiniz. Belirtmek gerekir ki MEA ile yapacağınız seyahatlerde 10 kiloya kadar olan hayvanlarda ekstre ücret ödemenize gerek yoktur. Eğer evcil hayvan ile birlikte seyahat edecekseniz hayvanın bilgilerini ve evraklarını da check-in işlemleri kapsamında sunmanız gerekir. Aksi takdirde check-in işlemleri başarı ile tamamlanmaz. Aynı zamanda engelli yolcular için refakatçi olarak bulunan hayvanlar için hiçbir ücret ödenmediğini bilmenizde fayda var. Genel olarak bu havayolu için evcil hayvan taşıma kuralları bu şekildedir.

Middle East Airlines Yiyecek ve İçecek İkramı

Uçak bileti satın alan kişilere yiyecek ve içecek ikramı sunulur. Aldığınız biletin türüne göre sunulan ikramlar da değişkenlik gösterebilir. Economy sınıfı ile business sınıfı için farklı yiyecek ve içecekler söz konusu olabiliyor. Middle East Airlines bileti aldığınız takdirde birbirinden güzel ikramları tatma fırsatına sahip olacaksınız. Sunulan ikramlarda özellikle Lübnan esintilerine rastlamanız mümkündür. Bunun yanı sıra Avrupa mutfağından da çeşitli yiyecekler sunulur. Özellikle belirtmek gerekir ki yolculuğun ne kadar uzun süreceğine bağlı olarak sunulan ikramlar değişkenlik gösterebilir. Kısa süren yolculuklarda daha aperatif yiyecekler sunulur. Sıcak ve soğuk içecek ikramları da vardır. Uzun yolculuklarda ise havayolu şirketi tarafından sıcak yemek servisi sunulur. Aynı zamanda yanında yine sıcak ve soğuk içecekler servis ediliyor. Bunların yanı sıra eğer çok uzun bir yolculuk olacaksa hem öğlen hem de akşam yemeği servisi bulunur. Diyet yemeği, vejetaryen yemeği gibi istekleriniz olması durumunda bilet alırken bildirmeniz gerekir.

Middle East Airlines Uçak Bileti Avantajlı Seyahat’te

MEA ile uçmak isteyen kişiler Avantajlı Seyahat üzerinden kolay bir şekilde bilet satın alma işlemleri gerçekleştirebilir. Havayoluna ait olan bütün hizmetler sitede yer alıyor. Online olarak bilet satın almak isteyen kişiler bunu Avantajlı Seyahat üzerinde yapabilir. Aynı zamanda rezervasyon işlemlerini de gerçekleştirebilirsiniz. Uçak bileti sorgulamak için akıllı arama motorunu kullanabilirsiniz. Sadece bilet sorgulaması değil aynı zamanda değişik hizmetlerden de yararlanabilirsiniz. Ekstra bagaj hakkı ve benzeri işlemler bu şekilde yapılabilir ve çeşitli hizmetlerden yararlanmak mümkün olur.

MEA uçak biletine ihtiyaç duyan kişiler bunu avantajlı fiyatlar ile yapabilir. İlk olarak Middle East Airlines uçak bileti sorgulama işlemi yapmanız gerekir. Sorgulamadan sonra ise alabileceğiniz biletler listelenir. İstediğiniz bileti satın almanızdan sonra ise hem mail hem de SMS ile bilet bilgileriniz size iletilir. Havayolu tarafından yapılan kampanya ve indirimler de Avantajlı Seyahat’te yer alıyor. Böylece fırsatlardan yararlanmanız mümkün oluyor. Bilet rezervasyon ve satın alım işlemleri için aynı zamanda 0850 303 82 80 numarasını da arayabilir ve işlem yapabilirsiniz. Bilgi almak için de bu numarayı rahatlıkla arayabilirsiniz.

Bilet satın alırken uygun fiyatlar ile alım yapmak isteyen kişiler güncel kampanyalara Avantajlı Seyahat’te ulaşabilir. Kampanyalar sayesinde ekonomik ücretler ödeyerek bilet alımı yapabilir ve kaliteli bir uçuş gerçekleştirebilirsiniz. Bu doğrultuda dilediğiniz zaman bilet araması yaparak satın alım ve rezervasyon işlemlerini yerine getirebilirsiniz.

Middle East Airlines Mobil Uygulaması

Bilet satın alma işlemlerini mobilden gerçekleştirmek birçok kişinin tercih ettiği bir şeydir. MEA uçak biletlerini satın almak için Avantajlı Seyahat mobil uygulamasını kullanabilirsiniz. Uygulama üzerinden hem satın alma hem de rezervasyon işlemlerini hızlı ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Aynı zamanda mobil uygulama üzerinden check-in işlemlerini de kolayca yapabiliyorsunuz. Middle East Airlines mobil uygulaması ile bütün bu işlemleri ve daha fazlasını yerine getirebilirsiniz. Akıllı arama motoru ile istediğiniz tarihler için tek yön veya gidiş dönüş bilet sorgulaması yapma imkanınız vardır. Sorgulama sonucunda uygun biletleri görüntüleyebilirsiniz. Mobil uygulama hem pratik hem de basit işlem yapma imkanı sunuyor.

Middle East Airlines Hangi Ülke ve Şehirlere Uçuş Seferleri Düzenlemektedir?

MEA tarafından gerçekleştirilen uçuşlar pek çok farklı ülkeye yapılır. Belirtmek gerekir ki bu havayolu iç hat uçuşları gerçekleştirmiyor. Sadece dış hat uçuşları yapıyor. Middle East Airlines İstanbul uçuşları oldukça fazla yapılır. Fransa, Almanya, Yunanistan, İsviçre, Türkiye, Kuveyt, Mısır, Ürdün, Katar, Belçika, Ermenistan, Fildişi Sahili, Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan, Nijerya ve daha birçok ülkeye uçmak için bu havayolunu tercih edebilirsiniz. Yurt dışı uçuş seferleri düzenleyen havayolu şirketi konforlu ve ekonomik uçuşları ile tercih edilebilir. Aynı zamanda kalite bakımından yüksek standartlarda hizmetler sunar. Bu doğrultuda da çok sayıda ülkeye milyonlarca insanın taşınmasını sağlıyor.

Middle East Airlines Türkiye

MEA uçak biletlerini satın almak veya merak ettikleriniz hakkında bilgi almak için 0850 303 82 80 numarasından bize ulaşabilirsiniz. Middle East Airlines Türkiye hizmetleri almak için hem 0850 303 82 80 hem de 0212 909 96 12 numaralarını arayarak işlem yapabilirsiniz. Rezervasyon yapmak ya da bilet satın almak için online işlem yapmanın yanı sıra bu müşteri hizmetleri numaralarını da kullanabilirsiniz. Müşteri hizmetleri numaralarımızı 7/24 arayabilir ve her konuda yardım, hizmet alabilirsiniz. Dünyanın farklı ülkelerine seyahat etmek için tercih edebileceğiniz konforlu, ekonomik ve kaliteli bir havayolu olan Middle East Airlines biletlerini Avantajlı Seyahat’te kolaylıkla satın alabilirsiniz.