Avantajlı Seyahat ile daha Özgürsün
Dönüş Ekle
Yetişkin   (18 ve üstü)
Çocuk   (2 - 11)
Bebek   (2 ve altı)

Yolcu Sayısı 9'dan Fazla Olamaz!

Muğla Gezilecek Yerler

Bodrum Kalesi

Muğla ziyaretlerinizde gezmeniz gereken önemli yerlerden biri is Muğla Kalesi’dir. Hem yapısı hem de konumu ile insanların her zaman dikkatini çekmiş bir yer olma özelliği taşımaktadır. İki liman arasına kurulmuş olan bu jale günümüzde hale insanlar tarafından ziyaret edilmektedir. Bu yarım ada çok eski zamanlarda ada iken daha sonra kente bağlanmış ve yarımada haline getirilmiştir. Bodrum Kalesi 1406 ve 1523 yılları arasında inşa edilmiştir. Kale içerisinde bulunan kulelerde ise dikkat çekici bir özellik vardır. Bu kulelerde farklı ülkelerin isimleri yazmaktadır. Günümüzde bu kale turizm amaçlı kullanılmaktadır. Açık alanlarda tarihi eserler sergilenmektedir. Muğla uçak bileti alarak şehre ulaştığınızda gezmeniz gereken yerlerde -n biri olan Bodrum Kalesi özellikle yaz aylarında daha çok ziyaret edilmektedir.

Stratonikeia Antik Kenti

Muğla’da gezilmesi antik kentlerden biri olan Stratonikeia Antik Kenti, Suriye Kralı I.Seleukos ailesi tarafından kurulmuştur. Yapılan kazılarda ise birçok tarihi eser ortaya çıkmıştır. Oldukça  büyük bir alana kurulmuş olan şehirdeki yapıların bir kısmı günümüzde sergilenmektedir. Tarihe merakı olan ve geçmiş uygarlıkların yaşam tarzlarını incelemek isteyen kişiler Stratonikeia Antik Kenti’ni ziyaret etmelidir. Stratonikeia Antik Kenti Muğla ilinin Bodrum ilçesinin Eskihisar Köyü’nde bulunmaktadır. Köye sadece bir kilometre uzaklıkta olan bu antik kenti şehri ziyaret ettiğinizde görmeniz gereken yerler arasında yerini almalıdır.
Muğla Uçak Bileti

Muğla Uçak Bileti

Türkiye’nin turistik merkezilerinden biri olan Muğla günümüzde hem yurtdışından hem de yurtiçinden yılda çok yüksek rakamlarda turist ağırlamaktadır. Hem doğası hem denizi hem de tarihi eserleri ile insanları kendine hayran bırakan bir şehir olan Muğla il merkezinin yanı sıra Bodrum, Marmaris gibi ilçeleri ile de çokça ünlüdür. Şehre geldiğinizde gezilecek birçok alan bulabilirsiniz. Bu nedenle Muğla ziyaretleriniz öncesinde bu şehirde nerelere gidilmesi gerektiği hakkında ön bilgi edinmeniz gezilerinizin daha verimli geçmesi için oldukça önemlidir. Muğla uçak bileti alarak şehre ulaşabilir ve bu güzel şehre gezip görme şansını yakalayabilirsiniz. Muğla uçak bileti alarak bu şehri ziyaret edebilirsiniz Muğla'ya uçuş yapan firmalar şu şekildedir Thy Türk hava yolları,Pegasus Flypegasus , Atlasglobal, Anadolujet,Onurair,Sunexpress gibi daha pek çok firma uçuş gerçekleştirmekte. Yurt dışı uçak bileti alarak buradan direk uçuşlar yapılabilir ve Yurt içi uçak bileti alarakta uçuşlar sağlanabilir. Web adresimizi takip ederek size en uygun uçak biletini kredi kartı ile satın almanız mümkündür.

Muğla’ya Ulaşım

Muğla’ya Ulaşım

Muğla’ya ulaşım sağlamak isteyen kişiler farklı seçenekler ile karşılaşmaktadır. Karayolu ile birçok şehirden otobüs seferleri düzenlenmektedir. Özellikle yaz aylarında bu seferler daha da artmaktadır. Deniz yolu ile de belirli yerlerden ulaşım sağlanabildiği gibi havayolları seferlerinden yararlanılarak da Muğla’ya ulaşım sağlanabilir. Muğla’da üç adet havalimanı bulunmaktadır Bodrum, Dalaman ve Milas havalimanları Muğla için havayolu taşımacılığı için kullanılmaktadır. Muğla uçak bileti almak için www.hazirbiletim.com adresini ziyaret ederek en uygun uçak biletinizi alabilirsiniz. 0 850 303 82 80 numaralı müşteri hizmetlerini 7 gün 24 saat arayarak uçak biletleriniz ile ilgili bütün işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür. Hızlı bir şekilde biletinizi almak ve diğer bütün işlemleri güvenli bir şekilde gerçekleştirmek için her zaman bizleri tercih ederek seyahatlerinizi daha iyi bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.