Avantajlı Seyahat ile daha Özgürsün
Dönüş Ekle
Yetişkin   (18 ve üstü)
Çocuk   (2 - 11)
Bebek   (2 ve altı)

Yolcu Sayısı 9'dan Fazla Olamaz!

Ordu Gezilecek Yerler

Karaoluk Şelalesi

Ordu’yu gezmeye başlamadan önce gezilecek yerler listesi yapmanız sizin için oldukça faydalı olacaktır. Ordu’da özellikle doğa güzellikleri oldukça çok olduğu için planlı bir seyahat sizin daha verimli bir gezi geçirmenize katkıda bulunacaktır. Doğa ile iç içe olmayı sevenler için Ordu’da gezilecek yerler arasında Karaoluk Şelalesi gelmektedir. Ordu ilinin merkez köylerinden biri olan Karaoluk Köyü’nde bulunan bu şelale gerçekten görülmeye değer bir manzaraya sahiptir. Doğal güzelliği ile insanları kendine hayran bırakan şelale Ordu ilinin önemli turistik yerlerinden biri olma özelliği de taşımaktadır. Çok fazla yüksek olmasa da şelale ve çevresi insanları kendine hayran bırakmaktadır. Ordu uçak bileti alarak şehri ziyaret ettiğinizde Karaoluk Şelalesi’ni görmeden şehirden ayrılmamalısınız.

Boztepe

Ordu ili Boztepe’nin eteklerine kurulmuş bir şehirdir. Oldukça yüksek olan tepe denizden 450 metre yükseklikte bulunmaktadır. Mükemmel bir manzaraya sahip olması insanların dikkatini çekmiş ve burada turistik tesisler kurulmuştur. Ordu şehrini izlemenin yanı sıra Karadeniz’i de izlemenize fırsat tanıyan Boztepe seyahatlerinizde görmeniz gereken yerler arasında olmalıdır. Özellikle teleferik imkanı bulunması burada insanların teleferiğe binerek mükemmel manzarayı daha iyi bir şekilde incelemesine olanak sağlamaktadır. Diğer taraftan bölgede kurulan tesisler ile yeme içme mekanları bulunduğu gibi piknik alanları da bulunmaktadır. Özellikle aileniz ile yapacağınız ziyaretlerde hoşça vakit geçirmek için tercih edebileceğiniz güzel mekanlardan biridir.Ordu Hakkında

Ordu Hakkında

Türkiye’nin coğrafi ve kültürel en güzide şehirlerinden birisi Ordu  1380’ler de Hacıemiroğulları tarafından fethedilen bu topraklar Osmanlı Dönemi Fatih Sultan Mehmed Komutasında 1427 yılında Osmanlı İdaresine katılmıştır. Karadeniz’den Samsun Canik Dağları zirvelerinden sahillere bölge yamaç ve engebeli Dağlık bir zirveye sahiptir. Ordu yemyeşil toprakları ve verimli arazileri ile bir çok medeniyet tarafından tarihe tanıklık etmiş bir şehirdir.Ordu 714.396 kişilik bir nüfusa sahip şehirdir bu şehirde kültür sanat ve etkinlikler çokça yapılmaktadır kış turizmi ayrı ve yaz turizmi ayrı olarak çok aktif bir konuk kitlesine sahip bu şehirde sosyo faaliyet bölgesi ve rekreasyon alanları çokça mevcuttur yapısı ve ekonomik yönüyle tarıma elverişli olan şehirde buram buram kokan tarhi sokaklarına eşlik etmeniz mümkündür. Müze ve Tiyatro faaliyet alanı çokça bulunan bu şehirde hemen her yerde bir etkinlik yapıldığı görülmektedir. İnsanların sıcak doğasının samimi ve bir o kadar güzel olan şehir sizlere unutulmaz anlar yaşatacaktır.Ordu Giresun Havalimanı bulunması ile çokça ziyaretçi alması ve bir o kadar da uçuş gerçekleştirilmesi mümkündür başlıca buraya thy türk hava yolları pegasus fly pegasus  anadolujet atlasglobal ve sunexpress onur air gibi firmalar uçuş gerçekleştirmektedir. Turizm yönü ile en şanslı illerimizden birisine sahip olan bu şehir sıklıkla ziyaretçi almaktadır.

 

Ordu Uçak Bileti

Ordu Uçak Bileti

Ülkemizin her bir köşesi oldukça eski tarihlere dayanan bir geçmişe sahiptir. Ordu ilimizde bu şehirlerden biridir. Milattan önce yedinci yüzyıla kadar dayanan bir geçmişe sahip olan Ordu gem geçmiş hem de yakın tarihte birçok önemli olaya tanık olmuştur. Tarihsel önemi oldukça büyük olması Ordu’nun farklı bir konumda olmasına neden olmuştur. Diğer taraftan doğal güzellikleri ile de Ordu insanların dikkatini çekmektedir. Özellikle dereler bakımından oldukça zengin olan Ordu günümüzde doğal güzellik bakımından önemli şehirlerimizden biridir. Ordu uçak bileti alarak sizlerde Ordu’nun önemli yerlerini gezebilir ve doğası ile iç içe vakit geçirerek bu güzel şehrin tadını çıkarabilirsiniz.

Ordu’ya Ulaşım

Ordu’ya Ulaşım

Ordu’ya ulaşım için farklı seçenekleri tercih edebilirsiniz. Ordu’ya karayolu ile ulaşmak isteyenler otobüs seferlerini tercih edebilirler. Birçok otobüs firması Ordu’ya otobüs seferi düzenlemektedir. Tren yolu ile de şehre ulaşım mümkün değildir. Ordu’ya en yakın demiryolu hattı Samsun’da bulunmaktadır. Eğer hızlı bir ulaşım istiyorsanız Ordu uçak bileti alarak şehre ulaşım sağlamanız mümkün. Ordu uçak bileti almak için www.avantajliseyahat.com adresini ziyaret edebilir ve güvenli ödeme yöntemleri ile biletinizi hemen alabilirsiniz. En uygun uçak bileti fırsatlarından yararlanabilir 0 850 303 82 80 numaralı müşteri hizmetlerini 7 gün 24 saat arayarak bilet işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Seyahatlerinizi sorunsuz bir şekilde planlamak için bizleri tercih ederek en uygun uçak bileti fırsatlarını yakalayabilirsiniz.