Avantajlı Seyahat ile daha Özgürsün
Dönüş Ekle
Yetişkin   (18 ve üstü)
Çocuk   (2 - 11)
Bebek   (2 ve altı)

Yolcu Sayısı 9'dan Fazla Olamaz!

Samsun Gezilecek Yerler

Samsun Hayvanat Bahçesi

Samsun’da gezilecek birçok yer vardır. Bu alanlardan bazıları tarihi eserler olmakta bazıları doğal güzellikler bazı alanlar ise turizm açısından önemli hale getirilen alanlardır. Samsun Hayvanat Bahçesi görmeniz gereken yerlerden biridir. Özellikle aileniz ile Samsun’u ziyaret ettiğinizde gezmeniz gereken yerlerin başında gelmektedir. Samsun ili İstasyon mahallesinde bulunan Samsun Hayvanat Bahçesi, yirmi iki dönümlük bir araziye kurulmuştur. İçerisinde birçok hayvan barındıran hayvanat bahçesi Karadeniz’de bulunan hayvanat bahçeleri arasında en büyük olanıdır. Hayvanat bahçesinde hayvanları izleyebileceğiniz gibi dinlenme alanlarında da hoşça vakit geçirebilirsiniz. Samsun uçak bileti alarak şehri ziyaret ettiğinizde gezmeniz gereken yerlerden biri olan hayvanat bahçesi özellikle yaz aylarında daha yoğun olmaktadır.

Lâdik Akdağ Turizm Merkezi

Kış turizminin en elverişli bölgelerinden biri olan Akdağ, Samsun ilinin Lâdik ilçesinde bulunmaktadır. Bin sekiz yüz metre yüksekliğe sahip olan Akdağ yaz aylarında birçok şenliğe ev sahipli yapmaktadır. Zaman içerisinde burada oluşan kış aylarındaki kar miktarı buranın kayak merkezi olmasına elverişli hale getirmiştir. Bu turizm merkezi sadece kayak için değil kaplıca suları ve dinlenme merkezleri ile de insanların kendisine hayran bırakmıştır. Samsun il merkezine yetmiş beş kilometre uzaklıkta olan Lâdik Akdağ Turizm Merkezi özellikle kış aylarında ziyaret edilebilen bir yerdir. Konaklama ve yeme içme imkanları ile de insanların bütün ihtiyaçlarını karşılayarak tatil yapabilecekleri bire yer haline gelmiştir.
Samsun Hakkında

Samsun Hakkında

 Nufüs ölçümü adrese dayalı olarak bilinen 1.269.989 kişi olarak bilinmektedir. Yüz ölçümü olarak 9.579 kilometre yüz ölçümüne sahip şehir kıyısı ve denizi ile eşsiz ve nefis bir yapıyı barındırmakla beraber insanların ve modernize toplumu ile ziyaretçilerine eşsiz görseller sunan samsun şehri en fazla turist alan ve uçuş yapılan hava yolu şirketlerinin de geçiş güzegahıdır. Verimli tarım arazilerine sahip bu şehir bu şehir organize sanayisi ile de Türkiye Ekonomisine büyük ölçü de katkı sağlamaktadır.Turizm potansiyeli yüksek olan kent gün geçtikçe gelişmekte ve nufüs olarak büyük ölçüde artış sağlamaktadır kentin müze ve tarihi bakımdan farklı alanlarda kültürel zenginlik bulundurması her yıl turizmde farklı ölçüde etki göstermektedir.Samsun uçak bileti alarak bu şehri ziyaret edebilirsiniz. Samsun havalimanına Thy Türk Hava Yolları , Pegasus Flypegasus,Anadolujet,Sunexpress,Onurair gibi firmalar çokça uçuş gerçekleştirmektedir.Samsun Uçak bileti almak için www.avantajliseyahat.com adresinde bulunan sorgulama ekranından ucuz uçak bileti almak için 0 (850)303 82 80 numaralı müşteri hizmetlerinden 7 gün 24 saat online uçak bileti alabilirisiniz. Avanajlı biletin adresi! 

Samsun Uçak Bileti

Samsun Uçak Bileti

Karadeniz’e kıyısı olan şehirlerimizden biri olan Samsun, gezilmesi ve görülmesi gereken şehirlerin başında gelir. Harika denizi ve sahilinin yanı sıra doğası ile de Samsun insanları kendisine hayran bırakmaktadır. Şehirde birçok gezilip görülecek yer vardır. Bu nedenle turizm bakımından oldukça önemli bir şehrimizdir. Bu şehrimizin en önemli özelliklerinden biri ise hem kış hem de yaz turizmi için oldukça elverişli olmasıdır. Bu nedenle her sezonda turist ağırlayan bir yapıya sahiptir. Samsun uçak bileti alarak şehri ziyaret etmeden önce gezilecek ve görülecek yerlerin listesini de çıkarmak gezilerinizin daha verimli geçmesi için oldukça önemlidir. 

Samsun’a Ulaşım

Samsun’a Ulaşım

Samsun’a ulaşım için farklı seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Karayolu ile birçok şehirden ulaşım sağlandığı gibi Samsun’a tren hattı da bulunmaktadır. Samsun demiryolu hattı bulunduğu için birçok şehirden şehre tren yolu ile ulaşım sağlamak mümkün olmaktadır. Hızlı bir ulaşım gerçekleştirmek isteyenler ise Samsun uçak bileti alarak şehre ulaşım sağlayabilirler. www.avantajliseyahat.com adresinden en uygun uçak bileti satın alabilirsiniz. 0 850 303 82 80 numaralı müşteri hizmetlerini 7 gün 24 saat arayarak bütün bilet işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür. Samsun’a direk uçak seferleri mevcut olduğu gibi aktarmalı olarak da şehre uçak seferleri düzenlenmektedir. Sizlerde sorunsuz bir şekilde uçak biletinizi almak istiyorsanız bizleri her zaman tercih edebilir ve güvenli ödeme yöntemleri ile biletinizi alabilirsiniz.Samsun Uçak Bileti almak için web adresimiz de bulunan sorgulama ekranından uçak bileti sorgulayabilir yada kredi kartınız ile 3d güvenli ödeme ile 0 (850) 303 82 80 müşteri hizmetlerimizi arayarak en uygun uçak bileti alabilirsiniz. Yurt dışı uçak bileti ve Yurt dışı uçak bileti kampanyalarını takip ederek size en uygun uçak bileti satın alabilirsiniz.