Uçak Bileti Bul
Avantajlı Seyahat ile daha Özgürsün

SunExpress Havayolları | Sunexpress Uçak Bileti | Sunexpress Bilet Al

Dönüş Ekle
Yetişkin   (18 ve üstü)
Çocuk   (2 - 11)
Bebek   (2 ve altı)

Yolcu Sayısı 9'dan Fazla Olamaz!

GENEL MERKEZİ
KURULUŞ TARİHİ Ekim 1989
UÇTUĞU NOKTA SAYISI 48
UÇTUĞU ÜLKE SAYISI 90
TOPLAM UÇAK SAYISI 65

SunExpress

SunExpress

SunExpress 1982 yılında Lufthansa ve Türk Hava Yolları ortaklığıyla kurulmuş bir havayolu firmasıdır. Avrupa ve Türkiye ile birlikte Akdeniz, Karadeniz ve Kızıldeniz'e aktarmasız uçuşlar gerçekleştiriyor.  2019 yılında filosunu 84 uçağa yükselterek şirket tarihinin en yüksek sayısına ulaşmıştır. SunExpress toplamda 30 ülkede 90 destinasyona uçuşlar gerçekleştirip. Yılda 10 milyon üzeri yolcu taşımaktadır. Sun Express genel merkezi Frankfurt Main Havalimanı olarak hizmet vermektedir. Sun Express’in ülkemizdeki merkezi ise Antalya’dır.2006 yılında ise ikinci merkezini İzmir’de açmıştır. Thy Hava Yollarının %50 hissesi bulunan firma 2001 yılında gerçekleştirdiği Antalya-Frankfurt uçuşuyla Türkiye'nin yurtdışına Antalya'dan tarifeli sefer düzenleyen ilk özel havayolu firması olmuştur. Sunexpress en uygun uçak bileti satın almak için www.avantajliseyahat.com  web sitesinden bilet sorgulaması yapabilirsiniz. Sunexpress havayolları iletişim 0 (850) 303 82 80 destek hattını arayarak telefonla uçak bileti satın alabilirsiniz.

SunExpress Bilet Fiyatları;

Yurt İçi Uçak Bileti;  Sunexpress Havayolları bilet fiyatları kampanya ve detaylarını avantajliseyahat.com/blog kısmında bulunan havayolları bölümünden öğrenebilirsiniz. İç hat ve dış hat ekonomik uçak bileti fırsatları ile birçok rotaya ucuz uçak bileti satın alarak seyahat edebilirsiniz. Detaylar için çağrı merkezimizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

Yurt Dışı Uçak Bileti; Sunexpress Havayolları yurt içi ve yurt dışı birçok noktaya direk ve aktarmalı seferler gerçekleştirmektedir. Antalya, İzmir ve İstanbul'dan direk uçuş seferleri ile yurt dışında 90 destinasyon ve 30 ülkeye uçuş sağlayabilirsiniz.

Sun Express Check-in

Uçak bileti satın aldıktan sonra koltuk seçimi seçeneklerinden yararlanarak, Sun Express Check-in yapabilirsiniz. Yolcularımızın uçuş saatinden önce havalimanında beklemeden hızlıca sistemlerimiz üzerinden check-in sağlaması için PNR veya Rezervasyon kodu girerek işlem sağlaması mümkün. Check-in işlemi yardım kısmından bizlere ulaşarak hızlıca işlem sağlayabilirsiniz.
SunExpress Bagaj Ekletme

Havayolları prosedürü ve uçuş sınıfına göre bagaj ekletme ek ücret gerektirebilir. Uçak bileti sınıf ve farklılığına göre bagaj/valiz kg sınıfı satın aldığınız bilet kuralları çerçevesinde geçerlilik göstermektedir. 

    • Promosyon sınıf uçak bileti: 15 kg normal valiz 8 kg Kabin içi valiz hakkı bulunmaktadır.
    • Ekonomi sınıfı uçak bileti: 20 kg normal valiz 8 kg Kabin içi bagaj hakkı bulunmaktadır.
    • Business sınıf uçak bileti: 30 kg normal valiz 8 kg Kabin içi bagaj hakkı bulunmaktadır.
    Sunexpress Hava Yolları Uçak Bileti
    Avantajliseyahat.com Sunexpress Hava Yolları uçak bileti ve daha birçok havayolu seçenekleri ile 7 gün 24 saat sizlerin yanı başında! Uçak bileti satın alma veya değişim, iptal, iade gibi birçok seçenek ile sizlerin en uygun uçak bileti ve daha birçok havayolunu aynı anda karşılaştırmanızı imkan veriyor. SunExpress havayolları yurt içi uçak bileti seçenekleri başta olmak üzere yurt dışı ve aktarmalı uçuşları web adresimizde bulunan "uçak bileti sorgulama" kısmından sorgulayabilirsiniz.  Ayrıca gidiş-dönüş veya tek yön destinasyon sorgusu yaparak akıllı arama sayfasından pek çok uçuş sefer seçeneğini karşılaştıra bilir ve kolayca uçak bileti satın alabilirsiniz.