Uçak Bileti Bul
Avantajlı Seyahat ile daha Özgürsün

Trabzon Havalimanı

Dönüş Ekle
Yetişkin   (18 ve üstü)
Çocuk   (2 - 11)
Bebek   (2 ve altı)

Yolcu Sayısı 9'dan Fazla Olamaz!

Trabzon Havalimanı
0 212 909 96 12
Konaklar, 61010 Merkez/Trabzon
Merkeze Uzaklık: 6 km KM

Trabzon Havalimanı

Trabzon havalimanı, 1949 inşa edilmiş ve 1957 yılında hizmete girmiştir. Karadeniz bölgesinin en büyük havalimanıdır. Yolcu hizmetleri içerisinde iç ve dış hat uçuşları da bulunduran Trabzon havaalanı mevsimsel uçuş takvimi olarak ilkbahar ve yaz aylarında çok fazla turist ziyareti sebebi ile yoğunluk yaşamaktadır. Sivil havacılık ve Devlet Hava Meydanları işletmeleri tarafından faal proje haline getirilen yeşil Havaalanı kapsamında 2015 yılları arasında Yeşil Kuruluş unvanını almıştır. Toplam 25 iç hat check-in kontuarı ve 9 dış hat kontuarı ile Trabzon yurt içi uçak bileti ve Trabzon yurt dışı uçak bileti alarak uçuşlar gerçekleştirebileceğiniz havaalanları arasındadır. 2019 yılları arasında alınan verilerde iç hat 2 milyon üzeri iç hat yolcuya ev sahipliği yapmış havaalanı 89 bin’e yakın ise dış hat yolcuyu da misafir etmiştir. Trabzon havalimanı terminali içerisinde otopark, servis ve kafeterya gibi alanlar bulundurmaktadır.

Trabzon Havalimanı Uçak Bileti

Trabzon Uçak Bileti thy ve Trabzon Uçak Bileti Anadolu Jet ,en uygun uçak bileti almak için 7 gün 24 saat 0 850 303 82 80 müşteri hizmetleri hattını arayarak Trabzon havalimanı uçak bileti telefon hizmetinden faydalanabilirler. Trabzon ucuz uçak bileti satın almak isteyen yolcularımız mobil olarak avantajliseyahat.com web adresinden uçak bileti satın alabilir.

Trabzon Havalimanı Ulaşım

Trabzon Havaalanı ulaşım hizmetleri olarak kolay ve ulaşımın en hızlı olduğu illerimiz arasında bulunmakta. Yolcuların Trabzon kent meydanından direk olarak tarifeli otobüs, minibüs ve dolmuş olmak üzere toplu taşıma araçlarını kullanarak havalimanına ulaşım sağlaması mümkün. Özel araçlarınız ile ulaşım tercih ederseniz havalimanı içerisinde ayrıca otopark imkânı da bulunmaktadır. Trabzon Havalimanı HAVAŞ hizmetleri servis olarak sağlanmaktadır her saat başı havalimanı terminal durağından HAVAŞ servisleri şehir içi ve beldelere de kolay ulaşım imkânı sağlamakta detaylı bilgi için Trabzon uçak bileti ulaşım kısmından ücret ve fiyatları da öğrenebilirsiniz.

Trabzon Havalimanı Araç Kiralama

Trabzon Havalimanı Araç Kiralama, Havalimanı terminal binası içerisinde uçuş iniş saati ve sonrasın da yada online araç kiralama olarak kiralık araç firmaları bulunmakta. Yolculuğunuz öncesinde veya sonrasın da özel araç kiralaması sağlayabileceğiniz bu noktalar 7 gün 24 saat sizlere hizmet vermektedir. Yaz ve Kış ayları da olmak üzere her zaman Trabzon Havalimanı Araç Kiralaması sağlayabilirsiniz.

Trabzon Havalimanı Konaklama

Trabzon ili tarihi ve kültürel olarak çok geniş bir geçmişe sahip her yıl çok sayıda yerel ve yabancı olmak üzere pek çok ziyaretçiyi ağırlayan Trabzon konaklama imkânları bakımından lüks ve son teknoloji otelleri de şehir içerisinde ve ilçelerinde bulundurmakta. Trabzon otel ve konaklama hizmeti almak isterseniz 0 212 909 96 12 çağrı merkezini arayarak Trabzon otel fiyatı alabilirsiniz. Trabzon havalimanı otel fiyatları olarak seyahatiniz öncesinde bir planlama yapmanız ve rezervasyon tarihini belirlemeniz seyahatiniz de sizler için rahatlık sağlayacaktır. Konaklama seçenekleri ve Trabzon gezilecek yerler hakkında bilgi almak için avantajliseyahat.com blog sayfamızı ziyaret ederek detaylar hakkında fikir edinebilirsiniz.

Trabzon Havalimanı Lounge Hizmeti

Trabzon havalimanı lounge hizmetleri, THY CIP Lounge olarak havalimanı içerisinde bulunmaktadır.THY CIP lounge hizmetleri bir çok ülke de olduğu gibi İstanbul havalimanı ve İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanında da çokça tercih edilmektedir. Türk Hava Yolları loung olarak çok geniş servis ağına sahip olmakla beraber ikram, yeme-içme konusunda da çok beğenilmektedir.

Trabzon Havalimanı Duty Free

Trabzon Havalimanı Terminal noktası iki bölümde oluşmaktadır. İç hat havaalanı terminali ve dış hat havaalanı terminali, Trabzon havalimanı duty free kısmı sadece dış hatlarda hizmet vermektedir. Gümrüksüz alış veriş kısmı olarak bilinen dutyfree ürün konusunda geniş mağazalara sahiptir. Uçuşunuz öncesi yurt dışı seyahatiniz esnasında ürün temini sağlayabilirsiniz.

Trabzon Havalimanı Uçuş Yapan Firmalar

Trabzon havalimanı, Trabzon uçak bileti almak için web adresimizden sorgulama yaparak en uygun uçak bileti satın alabilirsiniz. Ayrıca Anadolujet Trabzon uçak bileti ve Türk hava yolları Trabzon uçak bileti alabilir ve Pegasus Trabzon uçak bileti satın alarak direk uçuş gerçekleştirebilirsiniz. Trabzon havalimanı iletişim sağlamak isterseniz direk olarak yukarıda belirtilen 0 850 303 82 80 çağrı merkezini arayabilirsiniz.