Uçak Bileti Bul
Avantajlı Seyahat ile daha Özgürsün

Ukrayna Hava Yolları – ( UIA ) Ukraine Airlines – AvantajliSeyahat.com

Dönüş Ekle
Yetişkin   (18 ve üstü)
Çocuk   (2 - 11)
Bebek   (2 ve altı)

Yolcu Sayısı 9'dan Fazla Olamaz!

GENEL MERKEZİ
KURULUŞ TARİHİ 01 Ekim 1992
UÇTUĞU NOKTA SAYISI 44
UÇTUĞU ÜLKE SAYISI 82
TOPLAM UÇAK SAYISI 41

Ukrayna Hava Yolları

Ukrayna hava yolları şirketleri ve Ukrayna Uluslararası Havayolları 1992 yılında yeni bağımsız devletin ulusal (ana) havayolu şirketi olarak kuruldu. Kurucuları: Ukrayna Sivil Havacılık Derneği ve GPA’dır. UIA, 15 yıllık faaliyet süresi boyunca birçok yeni yatırımcı ve stratejik ortak çekmeyi başarmıştır. 1995 yılında, devlete ait hisselerin paketi Ukrayna Kamu Mülkiyet Fonu'na devredilmiştir. 1996 yılında Avusturya Havayolları, Swissair Havayolları ve 2000 yılında Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası Ukrayna Havayolları'nın hissedarlığına katılmıştır.

Ukrayna Hava Yolları bilet sorgulama ve Ukrayna havayolları yolcu taşımacılığı alanında uluslararası deneyimi benimsemek ve işletme yönetimi, teknik bakım alanında en ileri teknolojileri uygulayarak hizmetlerine devam eder. İlk aşamada, Ukrayna Havayolları Türkiye iletişim ve Ukrayna Havayolları'nın temel amacı, Batı Avrupa'nın başkentleri ve büyük şehirleri ile doğrudan hava iletişimi kurmaktı; Şirket sistematik olarak kendi ağını genişleterek başarılı bir şekilde yürüttüğü hava yolu taşımacılığı ile çalışma alanını büyütmüştür.

2009 yılının sonunda Ukrayna Hava yolları iletişim ve Ukrayna havayolları, pazarın %20'sini kapsayan Ukrayna'da hava taşımacılığında kilit oyunculardan biri haline gelmiştir. Şirketin müteakip gelişimi, 2010 yılında havayolunun mülkiyet yapısındaki bir değişiklikle aynı zamana denk gelecek şekilde radikal bir yeniden yönelimi gerektirmiştir. Kilit faktör, stratejideki değişikliği yansıtan yabancı yatırımcıların Ukrayna Havayolları’nın başkentinden çekilmesi olmuştur. Pazar durumundaki radikal değişiklik ve diğer Ukraynalı havayollarından gelen güçlü fiyat rekabeti koşullarında, Ukrayna Havayolları’nın özelleştirilmesi, işin gerekli esnekliğini sağlamayı başarmıştır.

2013 yılında, ana rakibinin iflası nedeniyle Ukrayna Havayolları, pazar altyapısının çökmesini önleyebilen tek Ukraynalı Havayolu olmuştur. Çok kısa bir süre içinde, şirketin gelişiminde bir atılım yapmak zorunda kalınmıştır. Filosundaki uçak sayısını ikiye katlayarak ve personel sayısını arttırması çoğu rotada operasyonel bir şekilde hava iletişimini yeniden kurmasını sağlamıştır. Bu zorunlu genişleme, Ukrayna uçak bileti ve Ukrayna havayollarının faaliyetlerini optimize etmeye ve Ukrayna'nın coğrafi konumunu ile transit potansiyelini kullanmaya zorlamıştır. Ukrayna havayolları, operasyon üssü 'Boryspil' havaalanı aracılığıyla yolcu trafiğini kuzeyden güneye ve batıdan doğuya arttırmak ve yönlendirmek için operasyonlarını her zaman düzenler.

Ukrayna Havayolları’nın ilk uzun mesafeli uçuşu, geniş gövdeli Boeing 767-300ER kruvazörü ile Kiev-Bangkok rotasını kapsayan 9 Aralık 2013'te gerçekleşmiştir. 25 Nisan 2014'te açılışı yapılan bir sonraki varış noktası, Kiev-New York uçuşu olmuştur. Bu şekilde Ukrayna havayolları, Ukrayna ile Amerika Birleşik Devletleri arasındaki doğrudan hava iletişimini yeniden kurmuştur. 2014 yılında, ülke çok karmaşık bir siyasi-ekonomik durumdayken (Ukrayna'nın doğusundaki silahlı çatışmalar, Kırım'ın işgali ve ilhakı, ulusal para biriminin devalüasyonu ve sırasıyla döviz harcamalarının artması), Ukrayna hava yolları İstanbul iletişim ve Ukrayna Havayolları’nın istikrara olan ihtiyacını arttırmıştır. Şirket, tarihinde ilk kez işgücünü azaltmak, filosunu optimize etmek, bazı kârsız rotaları askıya almak ve Ukrayna ile Rusya arasındaki hava iletişimini kesmek zorunda kalmıştır.

Ukrayna Hava Yolları Uçuş Seferleri

Ukrayna havayolları uçuş seferleri, 50 noktaya direk-aktarmalı uçuş şeklinde sefer gerçekleştirir. Aynı zamanda, Pegasus Ukrayna uçak bileti ve Ukrayna havayolları yönetimi, hizmetlerinin yolculara erişilebilirliğini sağlamak için ek hizmetlerin maliyetini bilet fiyatından çıkararak ücretlerini sistematik olarak düşürmeye de karar vermiştir. Bu adım, Ukrayna Havayolları’nın müşterilerine düşük tarifeler sunmasını ve dünyanın ilk düşük maliyetli şebeke operatörü olmasını sağlamıştır.

Ukrayna Hava Yolları Uçak İçi İkramlar

Premium business class müşterilerine Avrupa ve Orta Doğu'da faaliyet gösterilen tüm hatlar için gurme yemekler sunulur. Günün saatine ve uçuş türüne bağlı olarak, Business Class için her zaman porselen kahvaltı ve sıcak veya soğuk yemekler sunulur. İstanbul Ukrayna Uçak Bileti alındığında uçakta yolculara günün belirli saatlerinde belirli bir seçim içeren bir menü de ayrıyeten verilir. Bir vejetaryen yemek seçerseniz, önceden teklif verdiğinizden emin olmalısınız.

Sabah 10:00'a Kadar Kalkışlı Uçuşlar

Kalkışları yerel saatle 10:00'a kadar olan kısa uçuşlarda, geleneksel karşılama içeceğine ek olarak, uçak tipi ne olursa olsun, başlangıç, soğuk yemek, tatlı ve taze kekten oluşan soğuk kahvaltı sunulur. Bir vejetaryen yemek seçerseniz, önceden teklif verdiğinizden emin olmalısınız. Salata, yalnızca jetle işletilen uçuşlarda kahvaltıya dahildir. Alkollü veya alkolsüz sıcak veya soğuk içecek seçenekleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Sabah 10:00'dan Sonra Kalkan Uçuşlar

Avrupa ve Orta Doğu'daki tüm uçuşlarda saat 10:00'dan sonra hareket eden uçak içi personel, süresi ne olursa olsun size bir karşılama içeceği ve sıcak bir içecek sağlayacaktır. Salata, tatlı, tereyağı ve taze ekmekten oluşan yemekler, sınırsız sıcak ve soğuk içecek seçenekleri, alkollü ve alkolsüz olarak verilir. Bir vejetaryen yemek seçerseniz, önceden teklif verdiğinizden emin olmalısınız.

Vejetaryen Menünüzü Önceden Seçin

Vejetaryen yemeklerini tercih ediyorsanız siteden bilet satın aldığınızda rezervasyon yaptırabilirsiniz. Ardından rezervasyonlarım uygulaması üzerinden sayfalar arasında seçim yapabilirsiniz. Yemeğinizi uçuşunuzdan 24 saat önce seçerseniz, günün saatine göre belirlenen kurallar çerçevesinde size uçakta bir menü de sunulur.

Ekonomi Seyahat Sınıfı

Avrupa ve Orta Doğu'ya kısa uçuşlarda, yalnızca FLEX fiyatlandırma paketini satın alan yolculara indirimli yemekler sunulur. LITE veya PLUS biletleri olan yolcular, yiyeceklerini gurme menü olarak rezerve edebilir veya doğrudan uçakta atıştırmalık veya içecek satın alabilir. Ukrayna’ya en ucuz nasıl gidilir? Biletinizi FLEX teklif paketinde aldıysanız, uçakta bilet fiyatına size bir kutu tavuk ciabatta, kurabiye veya su, çikolata ile hafif bir atıştırmalık sunulur. Gurme menüden sıcak veya soğuk bir şey isterseniz uçuş sırasında satın alabilirsiniz. Bu durumda, talep ettiğiniz yemek uçakta servis edilir.

Ankara Ukrayna Uçak Bileti şeklinde biletinizi FLEX, LITE veya PLUS fiyat paketlerinde satın aldıysanız, uçuşunuzdan 24 saat öncesine kadar mevcut gurme menü tekliflerinden istediğiniz zaman sıcak veya soğuk yemek talep edebilirsiniz. Satın aldığınız her menü için size üç içecek seçeneği de sunulur. Alkolsüz, sıcak veya alkollü (bira veya şarap) seçenekleri vardır. Gurme menüsünü çevrimiçi sipariş edebilirsiniz.

Ukrayna bilet fiyatları genellikle ucuzdur. Ukrayna Hava Yolları ve Smartwings tarafından gerçekleştirilen düzenli uçuşlarda, uçuşunuz sırasında BISTRO-ON-BOARD menüsünden sebzeli kinoalı kuskus, tuzlu Fransız kiş tart veya penne arrabbiata gibi makarnaları satın alabilirsiniz. Doldurulmuş baget, bir kutu Serrano jambonu, chorizo, domates sosu veya simit veya makarna, lor, çikolata, cips, peynirli atıştırmalıklar, baharatlı zeytin, antep fıstığı veya füme badem gibi çeşitli tatlı veya tuzlu atıştırmalıklar da sunulur. Bira, şarap veya şampanya gibi alkollü ve alkolsüz sıcak veya soğuk içecekler sipariş edebilirsiniz. Satın alma işleminizi nakit olarak, ayrıca VISA veya MasterCard gibi ödeme kartları ile yapabilirsiniz.

Ukrayna Hava Yolları Check-in İşlemi

Ukrayna hava yolları check-in işlemi, kimliğiniz, pasaportunuz, bagajınız ve uçak biletiniz ile gişede kendinizi tanıtmanızdan ibarettir. Basılı bileti elektronik ise satın alabilir veya bilet bulucuyu asistana verebilirsiniz. Zorunlu ülkelere yapılan uluslararası uçuşlar için, giriş vizesini ve/veya varış ülkesinin gerektirdiği diğer şartları da ibraz etmeniz gerekir. Bu süreçte ve havayoluna bağlı olarak sistem size uçakta koltuk seçme seçeneği sunacaktır. Bagajı ile seyahat eden yolcular, bagajlarını uçağa yüklemeden önce tartılmak ve etiketlenmek üzere teslim ederler. Son olarak, yolcu check-in sırasında bir biniş kartı ve bagaj depozitosu alır.

Varış noktanız için iç hat uçuşu ise uçuşunuzdan 2 saat önce daima havaalanına gelin. Ucuz uçak bileti sonrasında güvenlik kontrol noktalarında havaalanı personelinin iş uyuşmazlıkları uçağa biniş ve varışlarda beklenenden daha uzun gecikmelere neden olabilir. Biniş kartı, terminali, biniş kapısını ve biniş saatini gösterir. Lütfen biniş kartındaki bilgilerin havalimanının ihtiyaçlarına göre yeniden planlanabileceğini ve değiştirilebileceğini unutmayın. Bu nedenle özellikle havalimanı bilgi panellerinde havalimanlarının takip edilmesi önerilir. Yolcuların konaklamalarını daha keyifli hale getirmek için anonslar kısaltılır ve bu durumda uçuşlarda son dakika değişiklikleri (biniş kapısı değişiklikleri, rötarlar vb.) ekranda değilse reklam sistemi üzerinden duyurulur.

Biniş kartı ile yolcu, kişisel eşyalarını ve el bagajını kontrol etmek için güvenlik kontrolüne gitmelidir. Kontrolden sonra yolcu, uçuşunun kalkış saatine karşılık gelen biniş alanına girebilecektir. Havaalanına gerekenden daha erken varmaya karar verirseniz, VIP salonunda rahat bir şekilde beklemeyi düşünebilirsiniz. Yolcular, uçağın planlanan saatte kalkabilmesi için kalkış saatinden yaklaşık 30 ila 40 dakika önce uçağa binerler. Ukrayna Uçak Bileti THY olarak adlandırılan seferlerde, check-in yaptığınızda bilgilendirileceksiniz ve biniş kartınızda görünecektir.

Ukrayna Hava Yolları Bagaj Kuralları

Uçakla uçmak kimileri için hoş bir deneyim, kimileri içinse bir güçlüktür. Elbette, seyahatin türü ve varış noktasının bununla çok ilgisi de vardır. Gerçek şu ki, uçakla seyahat ederken tüm yolcuların uyması gereken belirli kurallar vardır ve bu kurallar güvenlik nedeniyle tüm ülkelerdeki havalimanlarında uygulanır. Bu nedenle hem gümrükte hem de uçakta pilottan veya uçuş görevlilerinden aldığımız talimatlara uymak ve dikkatli olmak hayati önem taşır. Her ülkenin yasalarına göre, bir yolcunun kuralları ihlal etmesi durumunda uçağa binmesi engellenebilir ve hatta bir yaptırımla da karşı karşıya kalabilir.

Ukrayna International Airlines Bagaj Kuralları

Patlayıcılar veya piroteknik malzemeler gibi belirli maddelerin kesinlikle yasak olduğu açıktır. Ancak buna ek olarak, bir uçağa erişimi kısıtlanmış birkaç başka nesne daha vardır. Aerosoller, yangın söndürücüler, solunum cihazları, dalış oksijen tüpleri veya soğutucu şişeler. Her türlü yanıcı maddeler ister kendiliğinden reaksiyona girdiği için ister yanıcı oldukları için. Aşılar, böcek öldürücüler ve herbisitler gibi toksik maddeler. Lityum piller, e-sigaralar ve ilk yardım çantaları veya araba pilleri gibi diğer tehlikeli maddeler. Sıvılar, jeller ve aerosoller 100 mililitreyi geçmeyecek şekilde ayrı kaplarda olmalıdır. Buna karşılık, kapasitesi bir litreyi geçmeyen şeffaf bir torbada tutulmalıdırlar. Gümrükten geçtikten sonra bu valiz, bagajın geri kalanından ayrı olarak sunulmalıdır.

Yolcu Kuralları ve Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kokpitin içinde, her zaman pilotun veya hostesin talimatlarına uymak zorunludur, örneğin: gösterge her yandığında emniyet kemerinizi bağlı tutun. Uçuş sırasında elektronik cihazları (mobil, bilgisayar, Tablet...) kapatın veya uçak modunu etkinleştirin. Hakaret veya tehdit kullanmak, şiddet eylemlerinde bulunmak veya nihayetinde diğer yolcuları ve mürettebatı tehlikeye atmak yasaktır. Direkt uçuş görevlisi tarafından servis edilmeyen alkollü içecekleri tüketemezsiniz. Uçakta elektronik sigara içmek de suçtur. Pilotlar veya mürettebat personeli tarafından izin verilmediği sürece acil durum ekipmanının kullanımı kısıtlanmıştır.

Bir yolcunun şaka olarak bile silah taşıdığına dair bir beyan, bir patlama veya terör eyleminin meydana geldiğine dair yanlış bir beyan olarak kabul edilebilir ve para cezasıyla sonuçlanabilir. Güvenlik yönetmeliklerine göre, belirli bir koltuğu işgal ederken belirli kısıtlamalar vardır. Acil çıkışların yakınında bulunanlarda, çıkış kapısını çalıştırabilecek kadar güçlü ve gerektiğinde yardıma hazır kişiler bulunmalıdır. Bu kurallara ek olarak nezaket ve görgü kurallarını da unutmamalıyız. Günün sonunda, aşağı yukarı uzun bir süre küçük bir alan paylaşılmaktadır. Seyahate başlamadan önce seyahat yardım sigortası veya bagaj veya yaşayabileceğimiz kazaları kapsayan iptal sigortasını içeren bir poliçe alma olasılığı konusunda firmaya danışmanız da tavsiye edilir.

Ukrayna Hava Yolları Koltuk Seçimi

Online check-in sonrasında Ukrayna hava yolları için işlem yapılabilir. Kişilerin seyahatten önce havalimanında seçim yapma imkânı vardır. Online Ukrayna Havayolları check-in seçiminde direk olarak mobil veya web adresinden check-in yapılması ve boarding (giriş) kartı oluşturulması gerekmektedir. Valiz hakkı tanımlanan yolcularımızın bu işlemleri uçuş öncesinde kontuar kısmından ücretsiz olarak sağlamaları mümkün olmaktadır. Yolcu esnek bilet seçeneklerinde online koltuk seçim hakkı ücretsiz şekilde bilet sınıflarınıza tanımlanmaktadır.

Ukrayna Hava Yolları İletişim

Ukrayna Hava Yolları iletişim seçenekleri avantajliseyahat.com internet adresinden ya da direk 0 850 303 82 80 numarası üzerinden iletişim sağlanabilir. Ukrayna Hava Yolları Türkiye Ofisi; Ukrayna Havayolları Türkiye Ofisi olarak 7 gün 24 saat internet adresimiz ile online bilet alabilirsiniz. Ukrayna uçak bileti alım öncesi ve sonrasında Ukrayna İstanbul telefon 0 212 909 96 12 veya 0 850 303 82 80 numaralı yerleri arayarak destek alabilirsiniz.

Ukrayna Hava Yolları Uçak Bileti: Ukrayna uçak bileti avantajlı seyahat  internet adresinde Ukrayna Havayolları ve Ukrayna uçak bileti olmak üzere tüm havayollarının uçak biletlerini sorgulatarak en ucuz bileti alabilirsiniz. Ukrayna uçak bileti seçeneklerine kolayca ulaşım sağlarken ayrıca uçuş mil puanlarınız ile diğer yolculuklarınız için kampanyalı fırsat biletleri oluşturabilirsiniz.

Ukrayna Hava Yolları Türkiye Ofisi: 7 gün 24 saat kesintisiz olarak uçak bileti seçeneklerinden yararlanmanın özgürlüğü avantajlı seyahat ile mümkün! Ukrayna Hava Yolları Türkiye ofisi yetkili acenta sistemimizden sizlerin uçuş önce ve sonrasında seyahatinizin ekonomik olmasını sağlıyoruz.

Ukrayna hava yolları iletişim ve Ukrayna hava yolları Türkiye ofisi olarak 0 850 303 82 80 müşteri hizmetleri numarası olarak bizlerden bilgi alabilir veya uçak bileti satın alma işlemlerinizi hızlıca tamamlayabilirsiniz. Ukrayna havayolları İstanbul bileti almak için yukarıda bulunan iletişim kısmından bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Ukrayna Hava Yolları İstanbul İletişim: FLYUİA uçak bileti seçeneklerinden yararlanmak için Ukrayna hava yolları İstanbul ofisi 0 212 909 96 12 veya 0 850 303 82 80 müşteri hizmetleri telefonunu arayarak bilet satın alabilirsiniz.

Ukrayna Havayolları Türkiye İletişim 0 850 303 82 80

Ukrayna Hava Yolları İstanbul Şubesi ve Ukrayna Hava Yolları Türkiye iletişim numarası 0 850 303 82 80 – 0 212 909 96 12 uçak bileti hattına ulaşarak biletleme veya rezervasyon talebinde bulunabilirsiniz. Flyuia iletişim adresi olarak Ukrayna Hava Yolları bilet sorgulama işlemlerinizi yine çağrı merkezimiz üzerinden sağlayabilirsiniz.

Ukrayna hava yolları uçak bileti değişim telefonu veya Ukrayna Hava Yolları uçak bileti seçeneklerinden avantajlı seyahat web kanallarımızda bulunan akıllı bilet arama motorunu kullanarak sağlayabilir veya hızlıca müşteri hizmetleri numaramızı arayarak bilet alabilirsiniz.