Tarihi geniş ve köklü olan Almanya, dünya ülkeleri arasında en fazla göçmen akınına uğrayan ülkelerden biri. Turistleri özellikle havaların ısınması ile birlikte oldukça rağbet gösterdiği Almanya yoğun bir turist popülasyonu ile karşı karşıya kalıyor. Almanya da tarihi kökeni sayesinde gezilecek ve görülmesi gereken önemli mimari yapıları ile gezi severleri bekliyor.Gezilecek yerlerin sosyal ve kültürel açıdan zengin olması turistlerin ilgisini çekmeyi başarıyor. Modern Avrupa ülkesinde müzik, tiyatro ve felsefe gibi sanat alanlarında gelişmiş olan Almanya’ya gezi programınızı oluşturarak kültürel ve tarihi bir gezi deneyimi elde edebilirisiniz. Önemli şehirler ve mekânlar görülmeye değer tarihi mistik havayı solumak seyahat severler için eşsiz bir fırsat.


Almanya da gezilecek yerler açısından önemli şehirler ve mekânlar keşfedilmeyi bekliyor. İlgi çeken bu Avrupa kültürünün yaşadığı ülkeye ziyaretiniz için bulunduğunuz noktadan Almanya uçak bileti satın alarak ülkeye uçuş gerçekleştirebilirsiniz.


Almanya, Berlin de Gezilecek Yerler

Avrupa kültürünün başkenti Berlin, gerek tarihi dokusu gerekse gece yaşantısı farklı dar sokakları ve sanatsal faaliyetlerin bünyesinde bulunduran oldukça cezbedici bir şehir. Almanya, Berlin de gezilecek yerler açısından çok farklı tarihi yerlerin oluşundan dolayı gezilmesi gereken şehirlerin başında yer alır. Tarihin dokusunu sizlere ilk gün ki hissettirecek olan bu şehrin hali hazırda ilk gün ki atmosferi sizlere yansıtacak tarihi yerleri görülmeye değerdir. Uçuş planınızı fırsatlardan faydalanarak Almanya uçak bileti indirimli olarak faydalanabilirsiniz.


Almanya’nın başkenti Berlin de bulunan ve kesinlikle görmeniz gereken önemli yerlere kısaca göz atabilerek seyahat programınızı oluşturabilir, Almanya uçak biletinizi satın alarak ülkeyi ziyaret edebilirisiniz.


Brandenburg Kapısı

Seyahatinize Almanya,  Berlin şehrinde bulunan tarihi Brandenburg Kapısı ziyaret etmekle başlayabilirsiniz. Tarihi 1791 yıllarına dayanan ve bu tarihlerde inşa edilen anıtın Atina’da bulunan Akropolis’ten esinlenerek yapılmıştır. 18. Yüzyıl neoklasik yazısı ve resimlerin oluşturduğu fon da büyüleyici bir tarihi mirastır. 


Müze Adası

Avrupa’nın göbeğinde, Almanya’nın başkenti olan Berlin şehri kesinlikle tarihi dokusu ile gezilmesi gereken yerlerin başında gelir. Gezi rehberinizi oluştururken Berlin’de bulunan Müze Adasını gezi planınıza dâhil etmelisiniz.  Bu bölgeyi yürüyerek gezebilecek ve adanın muhteşem büyüsüne kapılarak fazlaca zaman geçirmek isteyeceksiniz. Almanya da gezilebilecek en iyi yerler arasında yer alır.


The Berlin Duvarı

Birçok filme ve kitaba konu olmuş Berlin Duvarı ikonik hale gelmiş başyapıtlardan biridir. Almanya’nın en popüler gezi yeri olan Berlin Duvarı günümüze kadar iyi korunmuş ve üzerinde ki tarihten izler taşıyan bazı renkli grafiti çizimlerine sahiptir. Berlin Duvarı ziyareti sırasında, Berlin Duvarı Sergisi ve Berlin Savaş Anıtı’nı da ziyaret etmeden geçmemelisiniz.


Köln Katedrali

Küçük eşsiz bir mimariye sahip şaheser Köln Katedrali, Almanya da ziyaret edilecek yerler arasında yer alır.  56 büyük ayağa sahip 6.166 metrekarelik alanı ile Avrupa’nın en büyük Katolik Kilisesi ünvanına sahiptir.


Hangi Hava Yolları Almanya’ya Uçuş Gerçekleştiriyor?

Türkiye ve Almanya arasında sıklıkla uçuş yapan havayolu firmalar, Türk Hava Yolları, Pegasus, Lufthansa, SunExpress ve KLM Royal Dutch Airlines. En popüler olarak İstanbul-Frankfurt olup, Türk Hava Yolları ve Pegasus firmaları en çok uçuş yapan hava yolları şirketleridir. Almanya uçak bileti bu havayolları aracılığı ile seyahat edebilirsiniz.Hangi Hava Yolları Aktarmasız Almanya Uçuşu Gerçekleştiriyor?

Almanya uçak bileti alacağınız zaman direk uçuşlardan faydalanmak için tercih etmeniz gereken firmalar şöyledir; Türk Hava Yolları, SunExpress, Corendon Airlines, Pegasus Airlines, AnadoluJet, United ve Malaysia Airlines Almanya yönüne aktarmasız direk uçuş gerçekleştiriyor.


Avantajlı Uçak Bileti

Seyahatinizi planlarken ekonomik yolculuk fırsatlarından faydalanmak için konforlu bir seyahat için pek çok havayolu şirketi ile avantajlı uçak bileti sorgusu yaparak 7/24 size en uygun fırsatları yakalayabilirsiniz.


En Uygun Almanya Uçak Bileti

Almanya uçuş seferlerinde en uygun Almanya uçak bileti fırsatlarından faydalanmak için araştırmalarda bulunabilir, İstanbul- Almanya veya Ankara- Almanya-İzmir-Almanya uçak bileti sorgulamalarınızı karşılaştırabilir ve en uygun fırsatları bulabilirsiniz. 


Avantajlı Seyahat ile kampanyalardan ve fırsatlardan kolayca haberdar olabilir uygun fiyatlar ile konforlu seyahatler geçirebilirsiniz.

Avantajlı uçak bileti için telefon numarası seçenekleri 0 850 303 82 80 avantajliseyahat.com uçak bileti sayfasından detaylı bilgi alabilirsiniz.Almanya Havalimanı Ulaşım

Almanya da yaklaşık 40 tane havalimanı mevcuttur. Ülkenin en büyük dört havalimanı en büyük kentlere yakın ve endüstriyel merkezlere de kısa mesafededir.  En çok tercih edilen havalimanları arasında Münih, Düsseldorf, Main ve Berlin havalimanları yer alır. Bu havalimanları birçok ülkeden ve dünyanın belli başlı şehirlerinden 1500 den fazla uçuş gerçekleştirilebilirken hava trafiği oldukça yoğundur.


Almanya Havalimanı

Almanya bulunan Frankfurt, Hamburg, Köln, Stuttgart, Bremen, Westerland, Dortmund havalimanlarını da yolculuğunuz için tercih edebilirsiniz. Yolcuların büyük çoğunluğu Almanya’nın en büyük havalimanı olan Rhine-Mainski’ni kullanılır. Çok sayıda yolcu taşıması sebebi ile de havaalanı Avrupa’daki onurlu dördüncü havalimanı arasında bulmakta.  Almanya uçak bileti satın alma işlemlerinizde fırsatlardan faydalanarak seyahatinizi de daha ekonomik hale getirebilirsiniz.


Rhine- Mainski Havalimanı Ulaşımı

Türkiye’den İstanbul havalimanı veya Sabiha gökçen Havalimanından yapacağınız direk yada aktarmalı Almanya seferlerinizi havalimanındaki iniş sonrasında özel araç, otobüs, metro veya taksi ile dilediğiniz yere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Avantajlı Seyahat ile kampanyalardan ve fırsatlardan kolayca haberdar olabilir uygun fiyatlar ile konforlu seyahatler geçirebilirsiniz.

Avantajlı uçak bileti için telefon numarası seçenekleri 0 850 303 82 80 avantajliseyahat.com uçak bileti sayfasından detaylı bilgi alabilirsiniz.

Avantajlı Seyahat için 0 850 303 82 80 veya 0 212 909 96 12