604.99 TL ? ? 604.99 TL ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?
25
Sal
26
Çar
27
Per
28
Cum
29
Cts
30
Paz
31
Pts
01
Sal
02
Çar
03
Per
04
Cum
05
Cts
06
Paz
07
Pts
08
Sal
09
Çar
0302.5605
Dönüş Ekle
Yetişkin   (18 ve üstü)
Çocuk   (2 - 11)
Bebek   (2 ve altı)

Yolcu Sayısı 9'dan Fazla Olamaz!

Ağrı Gezilecek Yerler

İstanbul, Ağrı gezisi tarihin en eski medeniyetlerinin koloniler oluşturarak yaşadığı şehirler. Ağrı en eski coğrafyalarımız arasındadır. İstanbul ise bir o kadar kültür karmaşası içerisinde bir çok milletin yoğun olarak kültürel etkileşim yaşadığı şehirlerimizden gezi yazımız da İstanbul ve Ağrı ilimizin karşılıklı olarak gezilecek yerleri listesini sizler için inceleyeceğiz.


Ağrı Dağı

Ağrı denildiğinde akla gelen ilk yer olan Ağrı Dağı 5,137 metrelik yüksekliğiyle Türkiyenin en uzun dağıdır. Bu devasa büyüklükteki dağın %65’i Iğdır %35’i ise Ağrı ilinin sınırları içinde bulunmaktadır. Mükemmel bir manzarası olan bu harika bölgeye ülkemiz ve dünyadan yılda birçok insan ziyarete ve gezmeye gelmektedir Ağrı Dağına en uygun uçak biletini www.avantajliseyehat.com üzerinden satın alabilir veya 0(850) 303 82 80 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi 7 gün 24 saat arayarak ucuz uçak biletinizi satın alabilirsiniz.

İshak Paşa Sarayı

İshak Paşa Sarayı Ağrı’da kesinlikle görmeniz gereken yerlerin başında gelmektedir. Özel mimarisi ve mükemmel konumu ile kendine hayran bırakan bir yerdir. Çıldır Atabeklerinden Çolak Abdi Paşa tarafından 1685 yılında inşa edilmeye başlanılan saray Küçük İshak Paşa tarafından tamamlanmıştır. Tamamlanma yılı ise 1784 yılına tekabül etmektedir. Ahıskalı ustalar tarafından mimarisi yapılan saray, Doğu ve Batı yönünde inşa edilmiştir ve 7600 metre karelik bir alana kurulmuştur. Birçok odaya sahip olan saray tek, iki ve üç katlı bölgelerden oluşur.

İki ayrı renk taşla örülen minareye sahip tek kubbeli cami farklı bir görünüme sahip olmasını sağlamıştır. Bütün bu mimari özelliklerinin yanı sıra mükemmel bir manzaraya sahiptir. Bu nedenle Ağrı ziyaretlerinizde gezmeden gitmemeniz gereken yerlerden biridir.

Balık Gölü

Türkiye’nin en yüksek rakıma sahip göllerinden biri olan Balık Gölü denizden 2241 metre yüksekliğe sahiptir. Lav seti gölü olan Balık Gölü’nün en derin yeri 37 metredir. Göl aynı zamanda yakın çevre için içme suyu ihtiyacını da karşılamaktadır. Harika bir araziye sahip olması ve mükemmel bir manzaranın bu gölde bulunması ziyaretçilerin her zaman dikkatini çekmiştir. Ağrı uçak bileti alarak burayı ziyaret edebilirsiniz.

Diyadin Kaplıcaları

Ağrı’nın Diyadin ilçesinde bulunan, ilçe merkezine 5 kilometre uzaklıktaki bu kaplıcalar geniş bir alana yayılmıştır. Yılanlı, Davut, Tunca ve Köprü kaplıcaları olarak günümüzde bulunan bu kaplıca suları insanlar tarafından yoğun ilgi görmektedir. Kaplıcalar karbondioksit gazı, klörür, kalsiyum, bikarbonat, sülfat içermektedir. Çeşitli hastalıklara şifa olduğu düşünüldüğü için insanlar buraya büyük önem vermektedir.

Nuh’un Gemisi

Halk arasında Cudi Dağı olarak bilinen bölgede gemiye benzeyen doğal bir oluşum bulunmaktadır. 1983 yılında Nuh’un Gemisi hakkında çalışmalar daha da hızlanmıştır. Bu bölge hem ülkemiz hem de dünya genelinde oldukça önemli bir yere sahiptir.


İstanbul Ağrı Uçak Bileti

İstanbul Uçak Bileti;

Turizm başkenti İstanbul sınırları içinde 3 tane havalimanı bulunmaktadır. Dünyanın en büyük Havalimanı olan İstanbul Yeni Havalimanı 29 ekim 2018 tarihinde faaliyete açılmıştır. 6 bağımsız pist 500 uçak kapasitesi 70 bin araçlık açık ve kapalı otopark 200 milyon yolcu kapasitesinin dışında duş alanları konaklama alanları yemek ve otelleri içinde bulundurmasıyla sadece dünyanın en büyük havalimanı değil aynı zamanda dünyanın en konforlu havalimanıdır. Türk Hava Yolları , Thy , OnurAir , Pegasus , FlyPgs  AnadoluJet , SunExpress gibi firmaların tek sefer Qatar Airways , Emirates gibi dünyaca ünlü firmalar Yeni İstanbul Havalimanına uçak seferleri gerçekleştirmektedir. İstanbul, Türkiye’nin en kalabalık şehridir. Hem ticari açıdan hem de tarihi açıdan çok önemli bir kenttir. İki kıtayı birbirine bağlayan şehir turizm açısından da ülkemiz açısından önemli bir yere sahiptir. Yerleşim yeri olarak ise çok eski zamanlarda beri İstanbul’da yerleşim sürmektedir. Bu durum nedeni ile şehirse sayısız eser bulunmaktadır. Özellikle Osmanlı Devleti tarafından birçok eser İstanbul’a kazandırılmış ve günümüzde eşsiz eserler görülebilmektedir. İstanbul uçak bileti alarak şehri ziyaret edebilirsiniz. Ancak İstanbul’da gezilerinizin verimli geçmesi için gezilecek ve görülecek yerleri önceden tespit edip gezi planı çıkarmanız sizin için daha faydalı olacaktır. Avantajlı uçak bileti almak için www.avantajliseyahat.com üzerinden ucuz uçak bileti satın alabilir dilerseniz. 0 850 303 82 80 müşteri hizmetlerini arayarak 7/24 en uygun uçak biletini satın alabilirsiniz.İstanbul uçak bileti alara direk tüm şehirlere uçmanız mümkündür. İstanbul’dan uçuş gerçekleştiren firmalar şu şekildedir Thy Türk Hava Yolları Pegasus Flypegasus Anadolujet Atlasglobal Sunexpress Onurair Pegasus Havayolları ve yurt dışı uçak bileti olarak azal airlines azal havayolları thy emirates havayolları Özbekistan havayolları airchina Ukrayna havayolları rusya havayolları gibi bir çok firma da uçuş gerçekleştirmekte Yurt içi uçak bileti ve yurt dışı uçak bileti kampanyalarından faydalanmak için www.avantajlıseyahat.com adresini takip etmeniz yeterli. Avantajlı  Uçak Bileti Adresi! 3D Güvenlik Sistemi ile biletinizi en güvenli şekilde size vermekteyiz. Hem güvenli hem de en uygun İstanbul Uçak bileti için www.avantajliseyahat.com adresimiz üzerinden veya 0(850) 303 82 80 müşteri hizmetlerimizi arayıp 7 gün 24 saat en ucuz İstanbul Uçak biletine sahip olabilirsiniz. Uygun ve güvenli uçuşun tek adresi www.avantajliseyahat.com  

Ağrı Uçak Bileti

Ağrı, Orta Asya’dan Anadolu’ya gerçekleşen göçlerde bir geçiş güzergahı olmuştur. Tarihteki bu rolü nedeni ile oldukça geniş bir kültürel yapıya sahip olduğu gibi farklı birçok medeniyete de ev sahipliği yapmıştır. Kültürel bakımdan çok önemli bir yere sahip olması gezilip görülmesi gereken birçok tarihi yerin ortaya çıkmasına neden olmuştur. Ağrı uçak bileti alarak da havayolları ile şehre ulaşım sağlayarak gezi düzenleyebilirsiniz.Ağrı uçak bileti ve yurt içi uçak bilet yurt dışı uçak bileti kampanyalarından faydalanmak için www.avantajliseyahat.com adresinden uçak bileti satın alabilirsiniz.Dilerseniz kredi kartınız ile 3d güvenli ödeme yöntemi ile 0 (850) 303 82 80 Müşteri Hizmetlerini arayarak uçak bileti satın alabilirsiniz. Thy türk hava yolları anadolujet pegasus flypegasus sunexpress atlasglobal onur air havayolları olmak üzere bir çok hava yolu şirketi uçuş gerçekleştirmekte. İstanbul ağrı uçak bileti yada Ağrı Ankara uçak bileti satın alarak direk uçuşlar yapabilirsiniz.

İstanbul Havalimanı Ulaşım

İstanbul’a ulaşım sağlamak için geniş bir seçenek listeniz vardır. Karayolu ile ulaşımın yanı sıra hızlı tren, deniz yolu, havayolu seçenekleri ile İstanbul’a ulaşım sağlanabilmektedir. Hızlı bir ulaşım için İstanbul uçak bileti alarak şehre ulaşım sağlanabilir. İstanbul havayolu bakımından ülkemizin en önemli yeri olduğu gibi uluslararası hava taşımacılığı konusunda da çok önemli bir konumdadır. Bu nedenle yılda çok önemli sayılarda yolcu ağırlamaktadır. İstanbul uçak bileti almak içinse www.avantajliseyahat.com web adresini ziyaret edebilirsiniz. 7 gün 24 saat ulaşabileceğiniz 0 850 303 82 80 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak bütün bilet işlemlerinizi kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. İstanbul uçak bileti alarak bu şehri kolayca ziyaret edebilirsiniz İstanbul uçuş gösteren havayolu şu şekildedir Thy Türk Hava Yolları, Pegasus Flypegasus , Atlasglobal , Anadolujet , Sunexpress , Onurair en çok uçuş gösteren firmalardır. Ankara İstanbul uçak bileti alarak ve İzmir İstanbul uçak bileti yada İstanbul Konya Uçak bileti alarak bu İstanbul direk uçuş yapabilirsiniz. Yurt içi uçak bileti ve Yurt dışı uçak bileti kampanyalarından haberdar olmak için www.avantajliseyahat.com üzerinden uçak bileti kampanyaları takip edebilirsiniz. Dilerseniz 7 gün 24 saat 0 (850) 303 82 80 Müşteri Hizmetlerini arayarak size en uygun uçak bileti satın alabilirsiniz. İstanbul Uçak bileti alırken pek çok firmayı da bulabilirsiniz Aeroflot , Airchina , Türkmen Havayolları ve daha bir çok firma seçenekleri bulundurmaktadır.

Ağrı Havalimanı Ulaşım

Ağrı’ya ulaşım sadece kara ve havayolu ile sağlanmaktadır. Karayolunu tercih edecekler otobüs seferlerinden yararlanarak şehri ulaşım sağlayabilirler. Ancak batı illerinden ulaşım oldukça uzun süreler alabilmektedir. Bu nedenle havayollarını tercih edilebilir. Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanı 6 kilometre uzaklıktadır. En uygun Ağrı uçak bileti almak için www.avantajliseyahat.com web adresini kullanabilirsiniz. 0 850 303 82 80 numaralı müşteri hizmetlerini 7/24 arayarak biletleriniz ve havayolları seferleri hakkında merak ettiğiniz bütün soruları yöneltebilirsiniz. Güvenli bilet almak için bizleri her zaman tercih edebilirsiniz.  İstanbul, Ağrı gezisi tarihin en eski medeniyetlerinin koloniler oluşturarak yaşadığı şehirler. Ağrı en eski coğrafyalarımız arasındadır. İstanbul ise bir o kadar kültür karmaşası içerisinde bir çok milletin yoğun olarak kültürel etkileşim yaşadığı şehirlerimizden gezi yazımız da İstanbul ve Ağrı ilimizin karşılıklı olarak gezilecek yerleri listesini sizler için inceleyeceğiz,