En Uygun & Ucuz İstanbul Konya Uçak Bileti

? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?
26
Sal
27
Çar
28
Per
29
Cum
30
Cts
31
Paz
01
Pts
02
Sal
03
Çar
04
Per
05
Cum
06
Cts
07
Paz
08
Pts
09
Sal
10
Çar
000
Dönüş Ekle
Yetişkin   (18 ve üstü)
Çocuk   (2 - 11)
Bebek   (2 ve altı)

Yolcu Sayısı 9'dan Fazla Olamaz!

İstanbul Konya Gezilecek Yerler

İstanbul Gezilecek Yerler;

Dünyada en çok uçak seferinin düzenlendiği ve turist rekortmeni olan şehir İstanbul gezilecek hem tarihi hem dini hem doğal olarak birçok yeri içinde bulundurmaktadır bizde www.avantajliseyahat.com olarak size anlatmakla ve gezmekle bu güzellikleri bitmeyecek bu mega kent İstanbul hakkında kısa bilgiler vereceğiz. Dünyanın ilk şehirleri arasında olan ve Türkiye’nin göz bebeği olan İstanbul yerli ve özellikle yabancı turistlerin en çok  merak duyduğu bölgedir. En eski uygarlıkların insanların medeniyetlerin ve imparatorlukların yaşadığı şehir İstanbul günümüzde her geçen gün marka değerinin yükseltmektedir. Birçok üniversite bulunan İstanbul yabancı öğrencilerin sadece turistik amaçlı değil okumak içinde çok tercih ettiği bir bölgedir.  Hem bu kadar büyük hem de bu kadar tarihi ve doğal güzelliğin bir arada olduğu şehir İstanbul’a yakın bir zamanda çok büyük bir havalimanı açılmış ve dünyada bir kez daha gündem haline gelmiştir.   Yeni İstanbul havalimanına Thy , Türk Hava Yolları , Pegasus , FlyPgs , OnurAir , AtlasGlobal , SunExpress,Anadolujet ve dünyada en bilinen havayolu firmalarından olan Emirates , Qatar Airways gibi dünyaca ünlü markalar aktarmalı uçak seferleri düzenlemektedir. www.avanatjliseyahat.com üzerinden avantajlı seyahat için en ucuz İstanbul uçak bileti alabilir veya  0 (850) 303 82 80 numaralı müşteri hizmetleri numaramızı arayabilirsiniz.

Ayasofya;

İstanbul’un en eski yapılarından biri olan Ayasofya tarihi müzesi şehrin tarihi yarım adasında bulunmaktadır. Bizans İmparatorluğunun İstanbul’a sahip olduğu zamanda Bizans İmparatoru 1. Justiniaus tarafından 532 – 537 yılları arasında yapılmıştır. Ancak 1453 yılında İstanbul’un Osmanlı İmparatorluğu tarafından fetih edilmesiyle dönemin padişahı Fatih Sultan Mehmet tarafından camiye dönüştürülmüştür. Tarihi müze Ayasofya’nın adındaki Aya sözcüğü “Kutsal , azize” Sofya sözcüğü ise Eski Yunancadaki sophos anlamına gelir. Bundan dolayı Ayasofya adı kutsal bilgelik veya ilahi bilge anlamına gelmekterdir. 1. Justinianus’un bu müze için çok büyük bir servet harcayıp inşaa edilme sürecinde 10,000 işçi çalıştırdığı belirtilmiştir. Ayrıca 6. Yüzyılın ünlü bilim adamaları Fizikçi Miletli İsidoros ve Trallesili matematikçi Anthemiusun yönettiği söylenmektedir. Ayasofya’nın merkez kubbesi Bizans döneminde birçok kez çökmüş Mimar Sinan’ın binaya istinat duvarlarını eklemesinden sonraki dönemde hiç çökmemiştir. Dünyanın en eski yaşam ve ibadethane merkezi olan Ayasofya Müzesi Hristiyanlık ve Müslümanlık dinleri için çok önemli olmakla birlikte iki dininde tarihte merkezliğini yapmıştır. Bu sebepten dolayı günümüzde halen Ayasofya’ya çok büyük bir ilgi olmaktadır. Dünyanın her bölgesinden İstanbul’a seyahat etmeyi gelen yabancı turistlerin en çok ilgi gösterdiği bölge olmaktadır. www.avantajliseyahat.com olarak size Türkiye ve İstanbul’un turizm açısından gözbebeği olan Ayasofya Müzesi hakkında bilgi verdik en uygun İstanbul uçak bileti için internet adresimiz www.avantajliseyahat.com üzerinden veya 0 (850) 303 82 80 numaralı müşteri hizmetleri numaramızı arayarak en ucuz İstanbul uçak biletine sahip olabilirsiniz.

Topkapı Sarayı;

İstanbul Sarayburnu’nda Osmanlı İmparatorluğunun hüküm sürdürdüğü 600 yılın 400 yılında devletin idare merkezi olmuş ve devlet buradan yönetilmiştir. Osmanlı döneminde Padişahların yaşadığı saray olan Topkapı Sarayı tarihte bir dönem 4000’e yakın insanı içinde barındırmıştır. Topkapı Sarayının tarihte ilk defa müze gibi sergilenmesi Abdülmecit döneminde geçekleştirilmiştir. O tarihte İngiliz elçisine Saray Hazinesi ve eşyaları gösterilmiş ve bu eserleri Yabancılara göstermek gelenek haline gelmiştir. Mustafa Kemal Atatürk’ün emri sonrasında 3 nisan 1924 tarihinde halkın ziyaretine açılabilmesi için Asar-ı Atika müzeleri müdürlüğüne bağlanmış ve günümüzde hala hizmet veren en eski müzelerden biridir. 1924 yılında onarım süreci başlatılmış ziyaretçilerin daha konforlu ve rahat gezebilecekleri alanlar yapılmıştır. O tarihte ziyaretçilerin görebileceği alanlar Kubbealtı , Arz Odası , Mecidiye Köşkü , Hekimbaşı Odası , Mustafa Paşa Köşkü ve Bağdat köşküdür. Günümüzde halen turistlerin en çok ziyarette bulunduğu Topkapı Sarayı 1985 Yılında UNESCO Dünya Mieasları Listesine giren İstanbul Tarihi Yarım Adasının en bilinen ve en çok ziyaretçiye ev sahipliği yapan konumu olmaktadır. Türkiye’nin tarihi açısından ve İstanbul’un turizmi açısından çok önemli bir role sahip olan Topkapı Sarayı günümüz de  yerli yabancı olmak üzere birçok ülke ve şehirden turiste ev sahipliği yaparak dünyaca ünlü bir tarihi yapı olarak bilinir. www.avantajliseyahat.com olarak size İstanbul’un en önemli yapı taşlarından biri olan Topkapı Sarayı hakkında bilgi verdik. En uygun İstanbul uçak bileti almak isterseniz avantajli seyahat fırsatları için 0(850) 303 82 80 numaralı müşteri hizmetleri numaramızı arayarak en uygun biletlere sahip olabilirisiniz.

Galata Kulesi;

İstanbul ilinin Galata semtinde bulunan Galata Kulesi 528 yılında inşa edilmiştir. İstanbul’un Boğazı ve Haliç Galata Kulesinden panoramik olarak izlenebilmektedir. UNESCO 2013 te kuleyi Dünya Mirası Geçici Listesine almıştır. Dünyadaki en eski kulelerden birisi olan Galata Kulesi Bizans İmparatoru Anastasius tarafından 528 yılında fener kulesi olarak inşa edilmiştir. 4. Haçlı seferinde büyük hasarlar alan kule 1348 yılında İsa Kulesi olarak yığma taşlar kullanılıp yeniden yapılmış yapıldığı tarih olan 1348 yılında İstanbul’un en büyük binası olmuştur. 17. Yüzyılın başında 4. Murat döneminde Hezarfen Ahmet Çelebi Okmeydanı’nda rüzgarları kollayıp uçuş talimleri yapıldıktan sonra 1638 yılında Galata Kulesinden Üsküdar’a uçmuştur. İngiltere’de bu uçuşu gösteren gravürler yapılmış dünyanın her yerinde bu uçuş büyük bir önem taşımış ve merakla uçuşun sonuçları beklenmiştir. Özellikle deniz yolunu kullanırken mükemmel bir manzara ortaya çıkaran Galata Kulesi hem İstanbul’da yaşayan insanların hem de farklı şehirlerde yaşayan insanların sıkça ziyaret ettiği bölgedir. Sadece İstanbul ve diğer şehirlerle sınırlı kalmayıp dünyanın her ülkesinden Galata Kulesine turistler akın etmektedir. İstanbul denince akla ilk gelen mekanlarından biri olan Galata Kulesi hem çok büyük önem taşıyan tarihi hem de mükemmel bir konum olan kulenin çevresi de bir o kadar güzeldir. Konya Gezilecek Yerler

Mevlâna Müzesi

Konya ziyaretlerinizde kesinlikle görmeniz gereken bir yer varsa o da Mevlâna Müzesi’dir. Konya’nın adeta bir sembolü haline gelmiş olan bu müze çok eski tarihe dayanmaktadır. Eski bir yapı olmasından ziyade manevi önemi buranın değerini artırmaktadır. Selçuklu döneminde sarayı gül bahçesinin bulunduğu yerde bulunan türbe, Sultânü'l-Ulemâ vefat edilince bu gül bahçesine defnedilmiştir. Daha sonra ise burada bir türbe inşa edilmesi istenmiştir. Ancak Sultânü'l-Ulemâ’nın oğlu Mevlâna "Gök kubbeden daha iyi türbe mi olur" sözü ile türbenin yapılmasına izin vermemiştir. Mevlâna’nın vefatı üzerine ise oğlu Sultan Veled Mevlâna türbenin yapılmasına izin vermiştir. İnşa işlemleri tamamlansa da zaman içerisinde bu bölgeye birçok ekleme yapılmış ve inşa çalışmaları devam etmiştir. Konya uçak bileti alarak şehri ziyaret ettiğinizde görmeniz gereken yerlerin başında gelir.

Beyşehir Eşrefoğlu Camisi

Konya’da gezilecek yerler arasında ziyaret etmeniz gereken bir diğer yer ise Beyşehir Eşrefoğlu Camisi’dir. Günümüze kadar ulaşabilmiş bu cami çok önemli mimari özelliklere sahiptir. Türkmenistan’da inşa edilen camilerin genel özelliği ahşap direkler üzerinde inşa edilmesidir. Bu yöntem ile inşa edilen camiler arasında bulunan Beyşehir Eşrefoğlu Cami bu özelliğe sahip Anadolu’da en büyük cami olma özelliği taşımaktadır. 1296 ve 1299 yılları arasında inşa edilmiş olan cami çok özel mimari yapıya ve işlemelere sahiptir. Özellikle giriş kapısındaki işlemeler insanları hayran bırakmaktadır. Konya ziyaretlerinizde görmeniz gereken yerlerden biridir.Bu şehri ziyaret etmeden önce web adresimizden avantajli seyahat fırsatlarına bakmayı unutmayın.
İstanbul Konya Hakkında

İstanbul Hakkında

Türkiye’nin Marmara Bölgesinde bulunan İstanbul’un bir diğer adı ise mega kent olarak bilinir. Nüfus açısından Türkiye’nin en kalabalık şehri İstanbul’dur. Nüfus bakımından şehirleri bir kenara bırakıp dünya genelindeki birçok ülkeden fazla nüfusa sahip olan İstanbul’un güncel nüfusu 15,07 milyon olup her geçen yıl gittikçe çoğalmaktadır. Ekonomik , tarihi , sosyokültürel açıdan dünyanın en önemli şehri İstanbul’dur Anadolu ve Avrupa yakası olarak iki yakası bulunan ve büyükşehir belediyesi ile birlikte toplam 40 belediyesi bulunmaktadır. Tarihteki ilk zamanlarda İstanbul’un batı sınırını İstanbul surları oluşturmaktaydı. Gelişimi ve büyütme sürecinde surlar daha batıya ilerletilerek şehir 4 defa genişletilmiştir. Tarihi açıdan Dünyanın en eski şehri olan İstanbul 330 – 395 yıllarında Roma İmparatorluğu 395 – 1204 ile 1261 – 1453 yılları arasında Bizans İmparatorluğunun başkenti oldu 1204- 1261 arası Latin İmparatorluğu ve son olarak 1453 – 1922 yılları arasında Osmanlı İmparatorluğunun başkenti olmuştur. Her din için çok büyük önem taşıyan İstanbul şehri tabi ki Müslümanlık dini içinde çok büyük önem taşımıştır. Tarihte Hilafetin Osmanlı İmparatorluğuna geçtiği tarih 1517’den kaldırıldığı tarih olan 1924’e kadar İslam dinin de merkez olmuştur. Kilise gibi yapıları da bulunduran tüm dünyanın hayretle baktığı tarihi ve doğa alanları olarak dünyanın gözbebeği halinde olan İstanbul tüm dinlerin merkezlerinden biri olarakta bilinir. Arkeolojik olarakta çok büyük bir önem taşıyan İstanbul’da insanlık tarihi hakkında çok önemli bilgilere ulaşılmıştır ve bir anda tüm dünyanın dikkatini yine çekmeyi başarmıştır. Yarımburgaz mağazasından çıkarılan taş aletlerle ilk insanların 400,000 yıl öncesine dayandığı söylenmektedir. Ayrıca mega kent konfor açısından Avm’ler , stadyumlar , restoranlar ,  ve sosyal yaşam alanlarıyla dünya standartlarını belirleyen bir konumdadır. Ulaşım açısından çok ferah olan mega kent İstanbul 3 köprü , Marmaray , otobüs , metrobüs , metro , tramvay gibi birçok toplu taşıma aracıyla İstanbul çok kolay ve hızlı bir ulaşım sistemine sahip olmaktadır.  İstanbuldaki  akarsular başlıca Riva , Kağıthane , Alibeyköy dereleridir . En büyük göller ise Büyükçekmece , Küçükçekmece ve Durusu gölleridir. Dünyadaki en çok bilinip e çok tanınan mega kent İstanbul her yıl dünyanın her bölgesinden  akın akın insan tatil ve seyahat yapmak için bu dev şehri seçmektedir. 2019 yılında İstanbul’da bir olarak şehir nüfusundan fazla turist gelmiştir bu sayı verilere göre  15.5 milyon olarak belirlenip gelenlerin çok büyük bir çoğunluğu zengin ve Arap kökenli iş adamlarıdır. 2 tane dev büyüklükte havalimanı olan mega kent İstanbul’a her gün birçok uçak seferi düzenlenmektedir. Eğer sizde en ucuz uçak biletini en güvenli şekilde almak isterseniz www.avantajliseyahat.com üzerinden veya 0(850) 303 82 80 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak en uygun İstanbul uçak bileti alabilirsiniz.


 

Konya Hakkında

Tarihi ve Kültürel mirasın en yoğun olduğu şehir Konya! Muhakkak her şehrin tarihi ve kültürel özelliği farklıdır yalnız bu şehir kendine has ve muhteşem ihtişamı ile Türkiye’nin yüz ölçümü en büyük şehri olmakla beraber kültürel mirası ile de muhteşem bir kent Konya tarihi çok geniş ve bir o kadar da etkileyici bunun sebebi bir çok millete ve kavime ev sahipliği yapması eski kültürleri iç içe barındırması ile beraber farklı bir zerafeti de üzerinde taşımış bu şehir çok farklı milletlerin devlet adamlarını da konumu özelliği ile içinde taşımıştır. Konya son nufüs verilerine göre takribi 3.300.609 kişi olarak gelişmekte olan kentlerin başında gelmektedir.Türkiye’nin en büyük şehri olma özelliği’nin yanı sıra en gelişmekte olan kentlerin başında olmaktadır.Dünya’nın en eski yerleşim yeri olan bu şehir UNESCO tarafından Dünya Tarih Mirasına alınmıştır.Dünya’nın en eski şehri olan bu kent tarihi görülesi bir güzelliğe sahip özellikle Çatalhüyük ilçesi tarih kalıntıları ile en eski yerleşim yeridir.Bu şehrin yüz ölçümü 38.873’tür bu rakama göller eklenmemiştir.Konya şehrinin adı Bizans dönemi İconium olarak telaffuzlarından Türkçeleştirilerek bugün ki ismi olan Konya ismini almıştır. Şehrin en büyük tarih kaynaklarından birisi Anadolu Selçuklu Devletine başkentlik yapması bir çok eser o dönemden günümüze halen  tarihi kalıntıları korunmaktadır.Büyük mutasavvıf Hz.Mevlana Celaleddin Rumi türbesi de Konya’dadır.Türkiye’nin en önemli sanayi kenti olan bu şehir ekonomik olarak en hızlı büyüyen kentlerin en başın da yer alır.Müzelerin ve Antik kentlerin ve tiyatroların bulunduğu şehir yeşil doğası ile de sizlere güzel bir görüntü sunmaktadır.Bir çok müze ve medresenin tarihin arka burçlarına barındırdığı bu şehir de hemen her yerde bir tarihi kalıntı görmekte mümkündür. Tarih kokan sokakları ile kendine özgü bir havaya bürünen bu şehir en fazla Cami’yi de ev sahipliğinde tutmakta Kervansaraylarında bulunduğu bu şehri mutlaka ziyaret etmelisiniz. Türkiye’nin en görkemli olan bu şehrini avantajlı seyahat farkı ile mutlaka gezilecek yerlerin başında tutmalısınız. Konya uçak bileti alarak bu şehri ziyaret edin. Konya’ya yakın komşu iller şu şekildedir Ankara, Isparta ,Eskişehir ,Karaman ,Antalya, Niğde ve Aksaray illeridir.Konya İstanbul uçak bileti alarak direk uçuş yapabilirsiniz. Konya’ya uçuş gösteren havayolları şu şekildedir Türk Hava Yolları Thy , Pegasus Flypegasus , Anadolujet , Atlasglobal , Onur air , Sunexpress havayolları uçuş gerçekleştirmektedir. Konya İzmir Uçak bileti alarakta direk uçuşlar gerçekleştirebilirsiniz. Türkiye’nin hemen hemen her noktasından direk uçuş alan bu il yurt dışı uçak bileti alarakta diğer ülkelere uçuş sağlamaktadır. Yurt içi uçak bileti ve yurt dışı uçak bileti kampanyalarından yararlanmak için web adresimizi takip etmeyi unutmayın. Avantajlı biletin adresi!

İstanbul Konya Uçak Bileti

İstanbul Uçak Bileti;

Turizm başkenti İstanbul sınırları içinde 3 tane havalimanı bulunmaktadır. Dünyanın en büyük Havalimanı olan İstanbul Yeni Havalimanı 29 ekim 2018 tarihinde faaliyete açılmıştır. 6 bağımsız pist 500 uçak kapasitesi 70 bin araçlık açık ve kapalı otopark 200 milyon yolcu kapasitesinin dışında duş alanları konaklama alanları yemek ve otelleri içinde bulundurmasıyla sadece dünyanın en büyük havalimanı değil aynı zamanda dünyanın en konforlu havalimanıdır. Türk Hava Yolları , Thy , OnurAir , Pegasus , FlyPgs  AnadoluJet , SunExpress gibi firmaların tek sefer Qatar Airways , Emirates gibi dünyaca ünlü firmalar Yeni İstanbul Havalimanına uçak seferleri gerçekleştirmektedir. www.avantajliseyahat.com olarak siz değerli müşterilerimize hem en uygun uçak biletini hemde en güvenli uçak bileti hizmetini vermek için çabalamaktayız. 3d Güvenlik Sistemi ile biletinizi en güvenli şekilde satın alabilirsiniz. Hem güvenli hem de en uygun İstanbul Uçak bileti için www.avantajliseyahat.com adresimiz üzerinden veya 0(850) 303 82 80 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayıp 7 gün 24 saat en ucuz İstanbul Uçak biletine sahip olabilirsiniz. Uygun ve güvenli uçuşun tek adresi www.avantajliseyahat.com  İstanbul, Türkiye’nin en kalabalık şehridir. Hem ticari açıdan hem de tarihi açıdan çok önemli bir kenttir. İki kıtayı birbirine bağlayan şehir turizm açısından da ülkemiz açısından önemli bir yere sahiptir. Yerleşim yeri olarak ise çok eski zamanlarda beri İstanbul’da yerleşim sürmektedir. Bu durum nedeni ile şehirse sayısız eser bulunmaktadır. Özellikle Osmanlı Devleti tarafından birçok eser İstanbul’a kazandırılmış ve günümüzde eşsiz eserler görülebilmektedir. İstanbul uçak bileti alarak şehri ziyaret edebilirsiniz. Ancak avantajlı seyahat ile İstanbul’da gezilerinizin verimli geçmesi için gezilecek ve görülecek yerleri önceden tespit edip gezi planı çıkarmanız sizin için daha faydalı olacaktır.

 

Konya Uçak Bileti

Konya, yerleşim yaşam tarzını çok eski dönemlerden günümüze kadar yaşayan bir şehir. Hem konumu hem de tarihsel özellikleri ile uygarlıkların her zaman elde etmek istediği bir şehir olmuştur. Çok eski bir tarihe sahip olan Konya, günümüzde de oldukça önemli kültürel özelliklere sahip şehirlerimizin başında gelir. Gezilip görülecek birçok noktasının olması, şehrin turistik açıdan hareketli olmasına neden olmuştur. Konya uçak bileti alarak da şehri ziyaret edebilir ve gezilip görülecek yerleri inceleyebilirsiniz. Konya’da birçok gezilecek yer olduğu için Konya ziyaretlerinizi kısıtlı sürelerde yapmamanız önemlidir. Konya’ya gitmeden önce gezilecek yerler hakkında detaylı bilgi edinmeniz de gezinizin daha verimli geçmesine fayda sağlayacaktır. Konya’ya uçuş gösteren havayolları şu şekildedir Türk Hava Yolları Thy , Pegasus Flypegasus , Anadolujet , Atlasglobal , Onur air , Sunexpress havayolları uçuş gerçekleştirmektedir. Dilerseniz uçuşlarınızı daha keyifli hale getirmeniz mümkün avantajlı seyahat olarak web adresimizden yurt içi uçak bileti ve yurt dışı uçak biletlerine kolaylıkla sahip olabilirsiniz biletin en avantajli adresi!

İstanbul’a Ulaşım

İstanbul’a Ulaşım

İstanbul’a ulaşım sağlamak için geniş bir seçenek listeniz vardır. Karayolu ile ulaşımın yanı sıra hızlı tren, deniz yolu, havayolu seçenekleri ile İstanbul’a ulaşım sağlanabilmektedir. Hızlı bir ulaşım için İstanbul uçak bileti alarak şehre ulaşım sağlanabilir. İstanbul havayolu bakımından ülkemizin en önemli yeri olduğu gibi uluslararası hava taşımacılığı konusunda da çok önemli bir konumdadır. Bu nedenle yılda çok önemli sayılarda yolcu ağırlamaktadır. İstanbul uçak bileti almak içinse www.avantajliseyahat.com web adresini ziyaret edebilirsiniz. 7 gün 24 saat ulaşabileceğiniz 0 850 303 82 80 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak bütün bilet işlemlerinizi kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.İstanbul uçak bileti alarak bu şehri kolayca ziyaret edebilirsiniz İstanbul uçuş gösteren havayolu şu şekildedir Thy Türk Hava Yolları, Pegasus Flypegasus , Atlasglobal , Anadolujet , Sunexpress , Onurair en çok uçuş gösteren firmalardır. Ankara İstanbul uçak bileti alarak ve İzmir İstanbul uçak bileti yada İstanbul Konya Uçak bileti alarak bu İstanbul direk uçuş yapabilirsiniz. Yurt içi uçak bileti ve Yurt dışı uçak bileti kampanyalarından haberdar olmak için www.avantajliseyahat.com üzerinden uçak bileti kampanyaları takip edebilirsiniz. Dilerseniz 7 gün 24 saat 0 (850) 303 82 80 Müşteri Hizmetlerini arayarak size en uygun uçak bileti satın alabilirsiniz.İstanbul Uçak bileti alırken pek çok firmayı da bulabilirsiniz Aeroflot , Airchina , Türkmen Havayolları ve daha bir çok firma seçenekleri bulundurmaktadır. Dünyadaki en önemli şehirlerden biri olan İstanbul doğası tarihi ve bunun gibi birçok özelliği ile Türkiye’nin Turizm başkentidir. Birçok kendine has özelliği olan İstanbul sadece bununla kalmayıp spor dünyasında da çok büyük bir önem  taşımaktadır. Bu sene Beşiktaş ilçesinde bulunan Beşiktaş Spor Kulübü’nün stadyumunda Avrupa’nın en büyük iki kupasının şampiyonlarının oynadığı UEFA Süper Kupa müsabakasına ev sahipliği yapmıştır. Zaten her yıl milyonlarca turiste ev sahipliği yapan şehir marka değerini daha da yukarı çekerek dünyada yine adından söz ettirmiştir. Birçok etkinliğe ev sahipliği yapan İstanbul her sene kendine özgü festivaller ve tanıtım günleri ile sosyal olarak standartların çok üstünde olan bir şehirdir. Köprüleri tünelleri ve birçok toplu taşıma araçları ile hem hızlı hem de kolay ve fiyat olarak en iyi standartlardadır. Ekonomik olarak turizm sanayileşme gibi dış kaynaklardan daha çok paranın geldiği sektörlerde de çok büyük bir hızla gelişmiş dünyada adını duyurup birçok ihracat  gerçekleştirerek çok iyi bir ekonomiye sahiptir bu sayede ülke ekonomisinin en önde gelen kaynağı mega kente aittir. Bu kente avantajli seyahat etmeniz sizlere bir çok noktaya kolay ulaşılabilir hale getirecektir İstanbul’un en avantajlı seyahat yanı bir çok tarihi noktaya kolay ve ekonomik ulaşmanız.

Konya'ya ulaşım

Konya’ya Ulaşım

Konya’ya ulaşım için farklı seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Karayolu ile birçok şehirden ulaşım sağlandığı gibi Konya’da tren hattı da bulunmaktadır. Özellikle Ankara Konya hızlı treni tren yolculuğu sayısını artırmıştır. Hızlı bir ulaşım gerçekleştirmek isteyenler ise Konya uçak bileti alarak şehre ulaşım sağlayabilirler. www.avantajliseyahat.com adresinden en uygun uçak bileti satın alabilirsiniz. 0 850 303 82 80 numaralı müşteri hizmetlerini 7 gün 24 saat arayarak bütün bilet işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür. Konya’ya direk uçak seferleri mevcut olduğu gibi aktarmalı olarak da şehre uçak seferleri düzenlenmektedir. Sizlerde sorunsuz bir şekilde uçak biletinizi almak istiyorsanız bizleri her zaman tercih edebilirsiniz. Avantajlı seyahat fırsatlarından yararlanmak için www.avantajliseyahat.com adresini takip ederek avantajli uçak bileti satın alabilirsiniz.Konya’ya uçuş gösteren havayolları şu şekildedir Türk Hava Yolları Thy , Pegasus Flypegasus , Anadolujet , Atlasglobal , Onur air , Sunexpress havayolları uçuş gerçekleştirmektedir. Dilerseniz uçuşlarınızı daha keyifli hale getirmeniz mümkün avantajlı seyahat olarak web adresimizden yurt içi uçak bileti ve yurt dışı uçak biletlerine kolaylıkla sahip olabilirsiniz biletin en avantajli adresi!