? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?
23
Çar
24
Per
25
Cum
26
Cts
27
Paz
28
Pts
29
Sal
30
Çar
01
Per
02
Cum
03
Cts
04
Paz
05
Pts
06
Sal
07
Çar
08
Per
000
Dönüş Ekle
Yetişkin   (18 ve üstü)
Çocuk   (2 - 11)
Bebek   (2 ve altı)

Yolcu Sayısı 9'dan Fazla Olamaz!

Konya Gezilecek Yerler


Mevlâna Müzesi:Konya ziyaretlerinizde kesinlikle görmeniz gereken bir yer varsa o da Mevlâna Müzesi’dir. Konya’nın adeta bir sembolü haline gelmiş olan bu müze çok eski tarihe dayanmaktadır. Eski bir yapı olmasından ziyade manevi önemi buranın değerini artırmaktadır. Selçuklu döneminde sarayı gül bahçesinin bulunduğu yerde bulunan türbe, Sultânü'l-Ulemâ vefat edilince bu gül bahçesine defnedilmiştir. Daha sonra ise burada bir türbe inşa edilmesi istenmiştir. Ancak Sultânü'l-Ulemâ’nın oğlu Mevlâna "Gök kubbeden daha iyi türbe mi olur" sözü ile türbenin yapılmasına izin vermemiştir. Mevlâna’nın vefatı üzerine ise oğlu Sultan Veled Mevlâna türbenin yapılmasına izin vermiştir. İnşa işlemleri tamamlansa da zaman içerisinde bu bölgeye birçok ekleme yapılmış ve inşa çalışmaları devam etmiştir. Konya uçak bileti alarak şehri ziyaret ettiğinizde görmeniz gereken yerlerin başında gelir.

Beyşehir Eşrefoğlu Camisi: Konya’da gezilecek yerler arasında ziyaret etmeniz gereken bir diğer yer ise Beyşehir Eşrefoğlu Camisi’dir. Günümüze kadar ulaşabilmiş bu cami çok önemli mimari özelliklere sahiptir. Türkmenistan’da inşa edilen camilerin genel özelliği ahşap direkler üzerinde inşa edilmesidir. Bu yöntem ile inşa edilen camiler arasında bulunan Beyşehir Eşrefoğlu Cami bu özelliğe sahip Anadolu’da en büyük cami olma özelliği taşımaktadır. 1296 ve 1299 yılları arasında inşa edilmiş olan cami çok özel mimari yapıya ve işlemelere sahiptir. Özellikle giriş kapısındaki işlemeler insanları hayran bırakmaktadır. Konya ziyaretlerinizde görmeniz gereken yerlerden biridir.İstanbul Konya Uçak Bileti

  • İstanbul şehrinden uçak bileti satın alarak Konya’ya ulaşım sağlayabilirsiniz. İstanbul Konya uçak bileti avantajliseyahat.com web adresinden en uygun, ucuz uçak bileti karşılaştırması yaparak havayolu seçeneklerini görebilirsiniz.  
  • İstanbul Konya uçuş kaç saat sürmektedir?
  • İstanbul Konya arası uçuş süresi 1 saat 5 dakika olarak sürmektedir. Aktarmalı uçuş seferlerinde süre değişiklik gösterebilir.
  • İstanbul-Konya uçak bileti en ucuz ne kadar?
  • İstanbul Konya ucuz uçak bileti 148,99 TL olarak fiyatlandırılmaktadır.
  • İstanbul Konya arası uçuş düzenleyen hava yolları hangileridir?
  • İstanbul Konya arası uçuş gerçekleştiren hava yolları, Pegasus Airlines, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet Hava Yolları ve Sunexpress Havayolları uçuş seferi yapmaktadır.
  • İstanbul Konya Uçuşu İçin Hangi Havalimanı Kullanılır?
  • İstanbul Konya uçuşu için kalkış havalimanı, İstanbul Havalimanı, Sabiha Gökçen Havalimanı kullanılmaktadır.
  • Konya İstanbul Uçuşu İçin Hangi Havalimanı Kullanılır?
  • Konya-İstanbul uçak bileti uçuşu için kalkış havalimanı, Konya Havalimanı olarak gerçekleşir. Varış yeri olarak İstanbul havalimanı veya Sabiha Gökçen havalimanı olarak gerçekleştirilir.

İstanbul Havalimanı Ulaşım

İstanbul’a ulaşım sağlamak için geniş bir seçenek listeniz vardır. Karayolu ile ulaşımın yanı sıra hızlı tren, deniz yolu, havayolu seçenekleri ile İstanbul’a ulaşım sağlanabilmektedir. Hızlı bir ulaşım için İstanbul uçak bileti alarak şehre ulaşım sağlanabilir. İstanbul havayolu bakımından ülkemizin en önemli yeri olduğu gibi uluslararası hava taşımacılığı konusunda da çok önemli bir konumdadır. Bu nedenle yılda çok önemli sayılarda yolcu ağırlamaktadır. İstanbul uçak bileti almak içinse www.avantajliseyahat.com web adresini ziyaret edebilirsiniz. 7 gün 24 saat ulaşabileceğiniz 0 850 303 82 80 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak bütün bilet işlemlerinizi kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.İstanbul uçak bileti alarak bu şehri kolayca ziyaret edebilirsiniz İstanbul uçuş gösteren havayolu şu şekildedir Thy Türk Hava Yolları, Pegasus Flypegasus , Atlasglobal , Anadolujet , Sunexpress , Onurair en çok uçuş gösteren firmalardır. Ankara İstanbul uçak bileti alarak ve İzmir İstanbul uçak bileti yada İstanbul Konya Uçak bileti alarak bu İstanbul direk uçuş yapabilirsiniz. Yurt içi uçak bileti ve Yurt dışı uçak bileti kampanyalarından haberdar olmak için www.avantajliseyahat.com üzerinden uçak bileti kampanyaları takip edebilirsiniz. Dilerseniz 7 gün 24 saat 0 (850) 303 82 80 Müşteri Hizmetlerini arayarak size en uygun uçak bileti satın alabilirsiniz.İstanbul Uçak bileti alırken pek çok firmayı da bulabilirsiniz Aeroflot , Airchina , Türkmen Havayolları ve daha bir çok firma seçenekleri bulundurmaktadır. Dünyadaki en önemli şehirlerden biri olan İstanbul doğası tarihi ve bunun gibi birçok özelliği ile Türkiye’nin Turizm başkentidir. Birçok kendine has özelliği olan İstanbul sadece bununla kalmayıp spor dünyasında da çok büyük bir önem  taşımaktadır. Bu sene Beşiktaş ilçesinde bulunan Beşiktaş Spor Kulübü’nün stadyumunda Avrupa’nın en büyük iki kupasının şampiyonlarının oynadığı UEFA Süper Kupa müsabakasına ev sahipliği yapmıştır. Zaten her yıl milyonlarca turiste ev sahipliği yapan şehir marka değerini daha da yukarı çekerek dünyada yine adından söz ettirmiştir. Birçok etkinliğe ev sahipliği yapan İstanbul her sene kendine özgü festivaller ve tanıtım günleri ile sosyal olarak standartların çok üstünde olan bir şehirdir. Köprüleri tünelleri ve birçok toplu taşıma araçları ile hem hızlı hem de kolay ve fiyat olarak en iyi standartlardadır. Ekonomik olarak turizm sanayileşme gibi dış kaynaklardan daha çok paranın geldiği sektörlerde de çok büyük bir hızla gelişmiş dünyada adını duyurup birçok ihracat  gerçekleştirerek çok iyi bir ekonomiye sahiptir bu sayede ülke ekonomisinin en önde gelen kaynağı mega kente aittir. Bu kente avantajli seyahat etmeniz sizlere bir çok noktaya kolay ulaşılabilir hale getirecektir İstanbul’un en avantajlı seyahat yanı bir çok tarihi noktaya kolay ve ekonomik ulaşmanız.

Konya Havalimanı Ulaşım

Konya’ya ulaşım için farklı seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Karayolu ile birçok şehirden ulaşım sağlandığı gibi Konya’da tren hattı da bulunmaktadır. Özellikle Ankara Konya hızlı treni tren yolculuğu sayısını artırmıştır. Hızlı bir ulaşım gerçekleştirmek isteyenler ise Konya uçak bileti alarak şehre ulaşım sağlayabilirler. www.avantajliseyahat.com adresinden en uygun uçak bileti satın alabilirsiniz. 0 850 303 82 80 numaralı müşteri hizmetlerini 7 gün 24 saat arayarak bütün bilet işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür. Konya’ya direk uçak seferleri mevcut olduğu gibi aktarmalı olarak da şehre uçak seferleri düzenlenmektedir. Sizlerde sorunsuz bir şekilde uçak biletinizi almak istiyorsanız bizleri her zaman tercih edebilirsiniz. Avantajlı seyahat fırsatlarından yararlanmak için www.avantajliseyahat.com adresini takip ederek avantajli uçak bileti satın alabilirsiniz.Konya’ya uçuş gösteren havayolları şu şekildedir Türk Hava Yolları Thy , Pegasus Flypegasus , Anadolujet , Atlasglobal , Onur air , Sunexpress havayolları uçuş gerçekleştirmektedir. Dilerseniz uçuşlarınızı daha keyifli hale getirmeniz mümkün avantajlı seyahat olarak web adresimizden yurt içi uçak bileti ve yurt dışı uçak biletlerine kolaylıkla sahip olabilirsiniz biletin en avantajli adresi!